Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Balvu novadā veiktas izmaiņas sešos reģionālo autobusu maršrutos

Foto: Zane Bitere/LETA

Foto: Zane Bitere/LETA

No 15.septembra veiktas izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos Balvu novadā sešos maršrutos, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijas pārstāvji.

Reģionālās nozīmes autobusu maršrutā Balvi-Egļuciems-Tilža turpmāk otrdienās, trešdienās un ceturtdienās skolēnu brīvdienu laikā nebūs divi pēcpusdienas reisi no Balvu autoostas - plkst.14.25 un plkst.15.30.

Reģionālās nozīmes autobusu maršrutā Balvi-Vectilža-Baltinava pirmdienās un piektdienās skolēnu brīvdienu laikā autobuss, kas plkst.7.20 izbrauc no Balvu autoostas, kursēs tikai līdz Vectilžām, un nebrauks uz Lutenāniem.

Turpmāk reģionālās nozīmes autobusu maršrutā Balvi-Balvu stacija nebūs šādi reisi, kas līdz šim kursēja darba dienās - no Balvu autoostas plkst.15.30 un plkst.19.30, no Balvu stacijas plkst.15.45 un plkst.19.45.

Reģionālās nozīmes autobusu maršrutā Viļaka-Vecumi-Lavošnieki tiek slēgti reisi, kas līdz šim tika izpildīti katra mēneša pirmajā svētdienā - no Viļakas autoostas plkst.7.10 un plkst.15.10, bet no Lavošniekiem plkst.8 un plkst.16.05.

Reģionālās nozīmes autobusu maršrutā Balvi-Rubeņi-Balvi pirmdienās un piektdienās skolēnu brīvdienās autobuss vairs plkst.8.15 neizbrauks reisā no Balvu autoostas, bet no Rubeņiem nebūs reisa plkst.8.35.

Turpmāk reģionālās nozīmes autobusu maršrutā Balvi-Bērzpils-Krišjāņi-Balvi netiks izpildīts svētdienu reiss plkst.16.35 no Balvu autoostas.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina SIA "Balvu autotransports". Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Latgales plānošanas reģionu.

Izmaiņas veiktas, pamatojoties uz Sabiedriskā transporta padomes doto uzdevumu Autotransporta direkcijai sadarbībā ar plānošanas reģioniem veikt nerentablo maršrutu, reisu detalizētu lietderības novērtējumu. Tika izvērtēti reisi, kuru rentabilitātes rādītāji (ieņēmumu segums pār izmaksām) ir 10% vai zemāks atbilstoši 2022.gada rādītājiem, kā arī tas, vai maršruta reisi ir vienīgie savienojumā ar apdzīvotu vietu, vai konkrētais reiss ir tehniskais reiss pieprasītākam/citam reisam un citi.

Foto: Zane Bitere/LETA

Foto: Zane Bitere/LETA

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas