Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Bērna pirmā reize pie zobārsta: ko darīt?

Vai zināji, ka bailes no zobārsta rodas jau agrā bērnībā? Lai tās mazinātu un radītu bērnam labu pirmo pieredzi, daudz kas ir atkarīgs no vecākiem, tāpēc šeit ir daži padomi, kas var bērna pirmo vizīti pie zobārsta vērst vienkāršāku gan bērnam, gan vecākiem.

Piesaki vizīti pie bērnu zobārsta

Pirmo vizīti ieplāno pie bērnu zobārsta, kurš specializējas pediatriskajā zobārstniecībā. Viņi ir pieredzējuši strādāt ar bērniem un zina, kā padarīt šo procesu pēc iespējas patīkamāku.

Pirms vizītes izskaidro, kas gaidāms

Pirms vizītes vairākas reizes pastāsti bērnam, ko viņš var sagaidīt. Skaidri norādi, ka zobārsts ir savas nozares speciālists un ka viņš grib tikai labu. Izstāsti, ka zobārsts apskatīsies zobiņus, izstāstīs, kas bērnam jādara, lai zobiņi būtu veseli, un iemācīs par tiem pareizi rūpēties. Ir svarīgi paskaidrot, ka bērnam nav jāuztraucas par kabinetā notiekošo. Jo vairāk lietu bērns par zobārsta apmeklējumu zinās, jo mazāks būs viņa uztraukums pirmajā reizē.

Liec bērnam pirms vizītes sagatavoties

Lūdz, lai bērns pirms zobārsta apmeklējuma sagatavojas. Tas var ietvert vannas istabas apmeklēšanu, matu sasukāšanu, zobu iztīrīšanu un tamlīdzīgi. Darbošanās pirms svarīga notikuma mazinās bērna uztraukumu no nepazīstamās vides un procesiem.

Nekad bērnam nedraudi ar zobārstu!

Neizmanto draudus par zobārstu kā bargu sodu bērnam, ja viņš negrib rūpēties par sava mutes dobuma veselību. Tā vietā vari bērnu pozitīvi iedrošināt un atzinīgi novērtēt viņa pūles, kad viņš par saviem zobiņiem rūpējas.

Esi blakus zobārsta vizītes laikā

Pirmās zobārsta vizītes laikā esi blakus bērnam. Tā viņš jutīsies drošāk. Palūdz, lai pēc mutes dobuma apskates zobārsts arī sniedz padomus bērnam par to, kā pareizi kopt zobiņus, kā izvēlēties piemērotas zobu pastas un zobu sukas, un ko labāk ēst, lai zobi būtu veseli. Lai bērnam būtu interesantāk, vari pievērst uzmanību zobu birstes vai zobu pastas krāsai, ļaujot bērnam izvēlēties tīkamāko.

Estētiskās medicīnas un stomatoloģijas klīnikas SKY DREAM CLINIC bērnu zobārstniecības speciālisti norāda, ka nepatīkamie uztraukumi, kas saistīti ar pirmo vizīti pie zobārsta, var tikt mazināti, ja vecāki vienkārši izskaidros bērnam, ko viņš var sagaidīt un sagatavos viņu uz vizīti. Galvenais ir pārliecinieties, ka bērns saprot, ka zobārsts nav briesmīgs un ka ir svarīgi, lai viņa zobi būtu veseli.

Zobārsts bērniem SKY DREAM CLINIC

SKY DREAM CLINIC Bērzaunes ielā 7, Rīgā mazos pacientus pieņem bērnu zobārsts, kuram ir liela pieredze bērna pirmajā vizītē pie zobārsta. Tās rezultātā klīnikā ir izveidota īpaša, daudzpusīga un izklaidējoša pasākumu sistēma, kas ļaus mazajam pacientam aizmirst par to, ka viņš atrodas klīnikā. Jautrs telpu noformējums, daudzkrāsainas zobu birstes un pat plombas, dāvanas, kas tiek pasniegtas par drosmi, iemīļotās multfilmas un daudzi citi patīkami pārsteigumi bērniem ir sagādāti, lai pirmo pieredzi pie zobārsta padarītu patīkamu. Jāatzīmē, ka pavisam drīz durvis vērs arī SKY DREAM CLINIC jaunā filiāle, kas atradīsies Mārupē, Malduguņu ielā 2, “Business Garden” biroju kompleksā. Arī tajā būs pieejama bērnu stomatoloģija un ārstēšana pilnā narkozē un izmantojot smieklu gāzi, kā arī citi SKY DREAM CLINIC sniegtie pakalpojumi:

  • Dental Check - Up, detalizēta mutes dobuma pārbaude un ārstēšanas plāna un izmaksu sagatavošana;
  • Zobu higiēna;
  • Zobu balināšana;
  • Terapija: kariesa ārstēšana un plombēšana;
  • Zobu protezēšana;
  • Venīri;
  • Zobu ķirurģija;
  • Zobu higiēna un balināšana;
  • Zobu ārstēšāna zem mikroskopa – endodontija;
  • Ortdontija.

Sky Dream Clinic

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas