Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Bolt Drive" aizstāj automašīnu atslēgas ar jaunu lietotnes risinājumu

Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls

2024.gada 10.jūnijs, Rīga - No šodienas "Bolt Drive" auto koplietošanas pakalpojuma lietotāji lielāko daļu nomas automašīnu varēs atslēgt un aizslēgt bez fiziskām atslēgām, to vietā izmantojot "Bolt" lietotni. Ņemot vērā kaimiņvalstu piemēru, paredzams, ka šis risinājums uzlabos arī Latvijas klientu pieredzi, jo autovadītājiem vairs nebūs jāuztraucas par nozaudētām vai aizmirstām atslēgām.

Pēc Edvīna Kažoka, "Bolt Drive" vadītāja Latvijā teiktā, pāreja uz bezatslēgu risinājumu ir būtisks solis ceļā uz ērtāku koplietošanas transporta pakalpojuma nodrošināšanu. "Esam ļoti gandarīti par bezatslēgu risinājuma ieviešanu, jo tas ir vēl viens veids, kā "Bolt" palīdz cilvēkiem vieglāk pāriet no personīgajām automašīnām uz koplietošanas transporta pakalpojumu izmantošanu. Divu gadu laikā kopš "Bolt Drive" pakalpojuma ieviešanas Latvijā lietotāji norāda, ka atslēgu pazaudēšana vai aizmiršana tās atdot ir galvenā problēma, izmantojot koplietošanas automašīnas. Sniedzot lietotājiem iespēju atslēgt un aizslēgt automašīnu ar "Bolt" lietotni, mēs varam nodrošināt ērtāku un parocīgāku lietošanas pieredzi. Lai gan pāreja uz šo risinājumu prasīs zināmu lietotāju paradumu maiņu, ticu, ka nākotnē tas atpelnīsies."

Lai aktīvas rezervācijas laikā atslēgtu un aizslēgtu nomas automašīnu, klientiem "Bolt" lietotnē jāizvēlas funkcija "Aizslēgt durvis" un "Atslēgt durvis". Ja klients vēlas pilnībā pārtraukt braucienu, lietotnē jānospiež poga "Finish ride" (pabeigt braucienu). Šīs funkcijas būs iespējams izmantot tikai pie aktīva interneta vai Bluetooth savienojuma.

Bezatslēgu risinājums attieksies uz 70% no visām "Bolt Drive" automašīnām, iekļaujot sekojošus modeļus - Audi A1, A3, A4, A5, Peugeot 208, 2008, Hyundai Bayon, Škoda Fabia, Toyota Yaris, Corolla, C-HR, Yaris Cross, Opel Crossland. Visās automašīnās ar bezatslēgu risinājumu būs redzama uzlīme, kas informēs par šīm izmaiņām.

Taču tiem automašīnu modeļiem, kuru dzinēja iedarbināšanai nepieciešama klasiskā atslēga, tā joprojām būs pieejama auto salonā. Šādas automašīnas ir VW Crafter mikroautobusi, Audi Q2, BMW 420i, VW T-Roc, Toyota Land Cruiser. Lai nodrošinātu, ka brauciena laikā lietotājam ir pilnvērtīga piekļuve "Bolt" lietotnei ar iespēju automašīnu atslēgt un aizslēgt, aicinām pārliecināties, ka pirms brauciena uzsākšanas tālrunis ir uzlādēts. Tāpat vairākās "Bolt Drive" automašīnās ir nodrošināta bezvadu telefona uzlādes vieta.

"Bolt Drive" koplietošanas automašīnas šobrīd pieejamas klientiem Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Jūrmalā, Baltezerā, Ādažos, Carnikavā, Garciemā, Salaspilī, Ķekavā, Baložos, Medemciemā, Jaunmārupē, Vecāķos, Ikšķilē, Ogrē, Tukumā, Vangažos, Garkalnē, Siguldā, Olainē, Jelgavā un Baldonē.

Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas