Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ceļojuma laikā Elīnu Didrihsoni piemeklē problēmas ar krūtīm

Populārā uzņēmēja un influencere Elīna Didrihsone kopā ar ģimeni devusies uz saulaino Tenerifi. Pusgadu vecā dēliņa Džeisona mammai gan šis brauciens sagādājis arī sāpīgus mirkļus.

Elīna Didrihsone savu dēliņu baro ar krūts pienu un tieši šis apstāklis arī radījis problēmas. Saviem ‘’Instagram’’ sekotājiem Elīna atklāj, viņai radušies ļoti sāpīgi ‘’ piena aizsprosti’’. Māmiņa atklāti atzīst, ka tā esot gadījies arī iepriekš un viņai šķitis, ka varbūt pie vainas ir krūtīs ievietotie implanti. Savu aizdomu dēļ Elīna pat apmeklējusi ķirurgu, taču ārsts viņu nomierinājis, ka viss esot kārtībā.

Sieviete arī atklāti atzīst, ka viena viņas krūts ir nedaudz lielāka par otru un tieši lielākajā krūtī arī radušās šīs problēmas. Influencere lūdza padomu citām viņai sekojošajām jaunajām māmiņām, taču īsti neviens no ieteikumiem neesot palīdzējis. Visu vēl vairāk sarežģījis fakts, ka Tenerifē nav pieejami ierastie ārsti. Šobrīd gan Elīna jau jūtoties labāk un ar visu ģimeni atgriezusies atpakaļ Latvijā.

Skaties arī video, kur Elīna Didrihsone atklāti stāsta par saviem krūts implantiem un to cik viņai ir svarīgi barot mazuli ar krūti.

Interesanti:Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas