Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Cik ilgu laiku Maijai Silovai aizņem gatavošanās festivālam "Summertime - aicina Inese Galante"?

Maija Silova. Foto: ekrānuzņēmums no 1188 play video

Maija Silova. Foto: ekrānuzņēmums no 1188 play video

Ar talantīgu jauno mākslinieku uzstāšanos un sirsnīgām draugu uzrunām ceturtdien, 13. jūlijā, viesnīcā "Aston Hotel Riga" tika ieskandināts festivāls "Summertime – aicina Inese Galante", kas šogad septiņpadsmito un pēdējo reizi notiks Dzintaru koncertzālē. Viena no pasākuma viešņām bija arī modes eksperte, TV personība un digitālā satura veidotāja Maija Silova, kura festivālu apmeklējusi jau vairākus gadus un atklāj, cik laikietilpīga gatavošanās uz šo pasākumu mēdz būt.

Matu sakārtojumu un grimu Maija Silova šovasar izvēlas saglabāt pēc iespējas vienkāršāku un dabiskāku, tam neveltot pārāk daudz laika: "Vasara ir tas burvīgais moments, kad gaisā virmo brīvība un jaukas emocijas. Nevajag pārāk iespringt uz otršķirīgām lietām, bet tajā pašā laikā gatavošanās festivālam vienmēr dāmām aizņem pietiekami daudz laika.

Ko tur liekuļot - es nekad neteikšu, ka varu sagatavoties 15 minūšu laikā. Varu, bet negribu. Vēlos visu pamatīgāk pārdomāt. Tā man ir kā meditācija," teic modes eksperte.

Atbildi uz jautājumu, kura slavenība uz festivāla "Summertime - aicina Inese Galante" sarkanā paklāja viņai varētu sagādāt konkurenci šogad, Maija Silova atbildi sniegt atsakās un teic, ka par to jālemj skatītājiem.

Šovasar festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” programmā iekļauti seši koncerti. Atklāšanas koncertā 10. augustā uzstāsies virtuozie Latvijas pianisti Andrejs Osokins, Reinis Zariņš, Daumants Liepiņš un Aurēlija Šimkus. 11. augustā enerģisku ballīti iegriezīs Balkānu ritmu karalis Shantel. 12. augustā pēcpusdienā klausītājus pulcēs Ineses Galantes koncerts “Viva amore”, savukārt 12. augusta vakarā – Sanremo festivāla vairākkārtējs dalībnieks un laureāts, Itālijas Eirovīzijas zvaigzne Rafaels Gvalaci. 13. augustā koncertā “Jaunie un spožie” uzstāsies saksofoniste Ilva Ešenvalde, LNOB soliste Inna Kločko un vijolnieks Andrejs Jegorovs. Festivāls noslēgsies 13. augusta vakarā ar Ūtes Lemperes monoizrādi “Tikšanās ar Marlēnu”, kas tapusi pēc aktrises trīs stundu garas telefona sarunas ar leģendāro Holivudas zvaigzni Marlēnu Dītrihu.

Biļetes uz festivālu pieejamas “Biļešu paradīzē”.

Lasi arī:

Maija Silova atklāj, kur šogad smelties iedvesmu festivālu modei
Maija Silova. Foto: ekrānuzņēmums no 1188 play video

Maija Silova. Foto: ekrānuzņēmums no 1188 play video

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas