Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

‘’ Cukura Tētiņa’’ meklētājas stāsts

''Cukura Tētiņš'', Foto:Armin Rimoldi, Pexels.com

''Cukura Tētiņš'', Foto:Armin Rimoldi, Pexels.com

Par ‘’ Cukura tētiņiem, jeb ‘’ Sugar daddy’’ tiek dēvēti vīrieši, kas vēlās sev jaunu mīļāko izklaidei un dzīves dažādošanai. Parasti šie vīrieši ir krietni vecāki un savai mīļākajai par kopā būšanu atlīdzina gan ar naudu, gan ar dāvanām, gan ceļojumiem un dažādiem citiem materiāliem labumiem. Nedaudz ieskatoties dažos no populārākajiem iepazīšanās portāliem ātri vien kļūst skaidrs, ka netrūkst nedz kungu, kuri šādas meitenes meklē, nedz arī jaunkundžu, kuras būtu gatavas uz šo abpusēji izdevīgo draudzības modeli. Uzrunājam vienu no dāmām, kura atklāti raksta , ka meklē ‘’ Sugar Daddy’’ un viņa piekrīt mums izstāstīt savu stāstu.

Annai ( vārds mainīts) ir 25 gadi un viņa neslēpj, ka meklē sev vīrieti, kurš varētu viņu materiāli nodrošināt un piedāvāt dažādas dārgas izklaides. Anna stāsta, ka sācies tas viss esot , kad viņa bijusi knapi 18 gadus veca un strādājusi restorānā par viesmīli. Meitenei uzmanību sācis pievērst restorāna īpašnieks. Viņš gan bijis vairāk nekā 20 gadus vecāks par Annu, taču izskatīgs un bezgala šarmants. Abu vidū aizsākās vētrains romāns. Neskatoties uz to, ka vīrietim bija ģimene, Anna iemīlējās un bija pilnīgi pārliecināta, ka mīļākais pametīs ģimeni un abi dzīvos kopā ilgi un laimīgi. Tagad Anna to sauc par pilnīgu jaunības stulbumu. Pēc pusgada priekšnieks Annu pameta salaužot meitenes sirdi. Taču pa šo laiku meitene bija paspējusi izbaudīt, ko nozīmē luksusa dzīve – eksotiski ceļojumi, labi restorāni, smalkas drēbes un automašīnas… Nedaudz sadziedējot brūces Anna saprata, ka nav vairs gatava mēģināt izdzīvot no savas gaužām smieklīgās aldziņas un nu jau apzināti sāka meklēt turīgu mīļāko. Ilgi meklēt nenācās. Kādā dārgā galvaspilsētas bārā Anna satika slāvu izcelsmes uzņēmēju Sergeju. Sergejam bija 40 gadi un sieva, bet nu jau Annu tas vairs nekādi nemulsināja. Vīrietis noīrēja meitenei smalku dzīvokli, kur abiem netraucēti tikties, apmaksāja visus Annas izdevumus un veda skaistos ceļojumos. Pēc aptuveni gadu ilga romāna Sergejs atrada sev jaunu mīļāko. Anna vairs nepārdzīvoja, bet gan mērķtiecīgi meklēja nākamo, tad atkal nākamo un atkal… Sieviete stāsta, ka vidēji šie romāni velkas pusgadu un noteikumus ar saviem mīļākajiem viņa atrunā jau pašā attiecību sākumā. Līdz šim visi Annas mīļākie ir bijuši vismaz 20 gadus vecāki un visiem bijušas ģimenes. Jautāta vai viņa nav nepatīkami tikties ar vīriešiem pret, kuriem nav nekādu jūtu, Anna atklāj, ka tā īsti vairs nekādai mīlestībai netic. Arī par prostitūciju viņa savu dzīvesveidu neuzskata, jo vienmēr izvēloties tikai tādus vīriešus, kas viņai šķiet patīkami. Arī naudu viņa saviem mīļākajiem neprasa – paši dod. Anna arī nekad netiekoties ar vairākiem vīriešiem vienlaikus. Kad jautājam Annai kādi ir viņas nākotnes plāni, tad jaunā sieviete atklāj, ka tuvākajā nākotnē cer apprecēties ar kādu ļoti patīkamu un ļoti ,ļoti turīgu vīrieti, jo vēlas dzīvē lielāku stabilitāti. Par mīlestību šobrīd Anna pagaidām vēl turpināšot nedomāt.

Interesanti:

Jurijs Djakanovs ļauj savai mīļotajai tikties ar citiem vīriešiem

Kasparam Kambalam bijušas attiecības ar simtiem sieviešu

''Cukura Tētiņš'', Foto:Armin Rimoldi, Pexels.com

''Cukura Tētiņš'', Foto:Armin Rimoldi, Pexels.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas