Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Dāvanu komplekti – korporatīvās dāvanas ar odziņu

Uzņēmums nav nekas bez saviem uzticamajiem darbiniekiem, sadarbības partneriem un klientiem. Svētki ir lielisks mirklis, kad viņus palutināt ar kādu dāvanu. Lai arī kas būtu dāvanas saņēmēji, vēlamies tos iepriecināt un pateikt paldies par padarīto darbu vai sniegto iespēju.

Labs veids, kā to izdarīt, ir izvēlēties noderīgu dāvanu ikdienai un papildināt to ar kādu gardumu. Tādā veidā tiek izveidots dāvanu komplekts, kas iepriecinās un kalpos par personīgu pateicību par paveikto.

Šajā rakstā uzzini vairāk par to, kāpēc ir labi veidot dāvanu komplektus ar ko noderīgu un gardu, kā to dara specializētais interneta veikals UDENSPUDELE.LV.

Dāvanu komplekti Noderīgais + Gardais

Izvēlēties labu korporatīvo dāvanu nav pats vienkāršākais uzdevums, jo katru gadu gribās savus darbiniekus pārsteigt ar ko oriģinālu. Šogad tas varētu būt dāvanu komplekts, kas sastāv no kaut kā noderīga un garda.

Dāvanu komplekti ir lieliska dāvanas formula pēc kuras vadīties. Lai dāvana būtu izdevusies, tai ir jābūt noderīgai. Tādai, kam ikdienā ir labs pielietojums. Tā varētu būt kvalitatīva ūdens pudele vai termokrūze no UDENSPUDELE.LV zīmola. To darbinieki varēs izmantot gan darbā, gan ārpus tā.

Lai šai dāvanai pievienotu uzreiz baudāmu vērtību, tai klāt atliek pievienot gardu šokolādes tāfelīti vai smalkas konfektes. Bieži vien korporatīvās dāvanas nav iespējams likt pie lietas tajā pašā mirklī. Piemēram, ja tiek uzdāvinātas dāvanu kartes. Tad gardums kalpos par dāvanas daļu, kas iepriecinās uzreiz.

Interneta veikalā UDENSPUDELE.LV ir pieejami tieši šādi dāvanu komplekti. Tie ir īpaši piemēroti korporatīvajos pasākumos, kad nepieciešamas dāvanas ar odziņu. Noderīgā dāvana pauž par lietišķo pusi, savukārt gardums pievieno dāvanai sirsnīgu vērtību.

Personalizējama dāvana

Dāvanu komplekti sniedz iespēju arī dāvanai piešķirt personisku pieeju. To var panākt pavisam vienkārši – piemēram, galvenajai dāvanai piemeklējot dāvanas saņēmēja iecienītāko našķi. Šādas rūpes tiks novērtētas un dāvana kļūs sirsnīgāka.

Dāvanu var personalizēt arī padomājot par īpašu sveicienu. Klasiska vērtība ir personalizēta apsveikuma kartīte, kas vienmēr ir laba ideja. Bieži vien var arī personalizēt galveno dāvanu. Piemēram, ja tiek izvēlēta ūdens pudele vai termokrūze, UDENSPUDELE.LV piedāvā to apdrukāt ar uzņēmuma logo vai ar kādu īpašu sveicienu.

Gardums kā galvenās dāvanas papildinājums

Lai sagatavotais dāvanu komplekts būtu vēl īpašāks, ir labi abas dāvanas savstarpēji saistīt. Lai tās viena otru papildina.

Ja par noderīgo dāvanu tiek izvēlēta termokrūze, tai klāt garduma vietā var pievienot vairākas lietas. Tā kā no termokrūzes gavenokārt tiks dzerta tēja vai kafija, klāt var pievienot kādu našķi, kas labi sader ar karsto dzērienu. Piemēram, tējai klāt labi derētu Rāmkalnu kaltētās ogas. Vēl viens lielisks variants – uzdāvināt termokrūzi un garduma vietā pievienot kvalitatīvu kafiju vai beramo tēju.

Skaists vizuālais noformējums

Galvenajai dāvanai klāt pievienotais gardums būs ne vien sirsnīgs, bet arī vizuāli skaists dāvanas papildinājums.

Praktiskās dāvanas ne vienmēr izceļas ar skaistu ārpusi un bieži vien tās ir visai vienkāršas. Piemēram, ja tiek pasniegta dāvanu karte vai nauda aploksnē – tai noteikti gribās pievienot klāt ko taustāmu. Tad klāt pievienotais gardums var kalpot par košu un garšīgu akcentu. Nav noslēpums, ka cilvēki novērtē ne tikai noderīgo, bet arī pievilcīgo.

Tad atliek vēl tikai parūpēties par acīm tīkamu, skaistu dāvanas iesaiņojumu un noformējumu. Vienmēr klāt var pielikt arī stilīgu apsveikuma kartīti, kas būs gan sirsnīgi, gan skaisti.

Vairāk vērtīgu informāciju par personisku dāvanu veidošanu kopā ar ūdens pudelēm vai termokrūzēm atradīsi UDENSPUDELE.LV sadaļā Korporatīvās dāvanas.

Savukārt vēl citas dāvanu idejas atrodi rakstā Korporatīvās Ziemassvētku dāvanas, kur dāvanu komplekti tikuši atzīti par vienu no labākajām dāvanu idejām Ziemassvētkos.

Ja meklē dāvanas saviem tuvajiem, tad noteikti ieskaties mūsu dāvanu ideju rakstos Ziemassvētku dāvanas – idejas, ko dāvināt un Dāvanas vīrietim, kas no sirds iepriecinās.

Lai izdodas iepriecināt visus sev svarīgos cilvēkus svētkos!

Attēls no ZE Dāvanu Komplekti

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas