Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Decembra mēneša horoskops

Horoskopi decembrim, Photo by Felix Berger on Unsplash

Horoskopi decembrim, Photo by Felix Berger on Unsplash

Klāt pēdējais gada mēnesis. Pēc trauksmainā rudens pamazām iestāsies mierīgāks laiks, labā ziņa – decembris palīdzēs mums pārorientēties uz pozitīvo, lai ar jaunu ticību un optimismu dotos nākamajā gadā. Centieties izmantot visas labās domas un enerģiju, lai plānotu nākotni un novērtētu lietas, kuras piedzīvojat šodien. Ko sola horoskops katrai zodiaka zīmei decembra mēnesī?

Auns (21. marts–19. aprīlis)

Auns kļūs gudrāks un uzmanīgāks, vairāk vēlēsies laika pavadīt ārpus mājas – ceļot vai vienkārši izpētīt jaunas lietas un vietas, apgūt jaunas prasmes. Ieklausieties savā intuīcijā – tā pateiks priekšā, pa kuru ceļu jādodas! Pēdējā laikā daudz enerģijas esi veltījis darbiem, decembris ir laiks, kad vajadzētu mazliet atkāpties un rast laiku atpūtai. Neliela iepauzēšana darbos ļaus arī pamanīt dažādas izmaiņas darba procesos, kas dabiski jau ir uzsākušās, tikai tev nav bijis laika tās ievērot. Kas zina, varbūt drīz pienāks laiks jaunam ciklam Tavā profesionālajā dzīvē?

Vērsis (20. aprīlis–20. maijs)

Vērsim decembrī jāpārdomā, vai nav palikuši kādi parādi – finansiāli vai emocionāli, kādas nenokārtotas saistības, kas traucē virzīties tālāk un liek izjust smagumu. Centieties ar to tikt galā mēneša sākumā. Jūs jutīsiet pastiprinātu atbildību un rūpes par citu labsajūtu. Mēneša sākums ir labs laiks dažādu tēriņu ieplānošanai, lielākiem pirkumiem, savukārt mēneša beigās vairāk pievērsieties garīgām vērtībām un pašattīstībai.

Dvīņi (21. maijs–20. jūnijs)

Dvīnim decembra sākumā būs dažādas saviesīgas tikšanās, taču pārējais mēnesis būs klusāks. Šis klusums iestiepsies arī jaunajā gadā līdz pat janvāra vidum – jums būs laiks gan atpūsties, gan pārvērtēt savu dzīvi. Centieties atbrīvoties no lietām, kas Jums nav vairs nepieciešamas vai nestrādā. Decembra pirmajā pusē izjutīsiet gandarījumu par paveikto pēdējo pāris gadu laikā, jūsu pūles tiks pamanītas. Ieteicams uzņemt mazāk kofeīna vai citus stimulējošus dzērienus, jo šai laikā jau tāpat jutīsies ļoti enerģisks. Attiecībās Dvīnis var izjust vainas apziņu par to, ka nespēj dot savai otrai pusītei, ko tā vēlas. Velti laiku sarunām, ja nevarat atrisināt situāciju, varbūt laikus apmeklēt kādu speciālistu, vai rast veidus, kā atjaunot kontaktu.

Vēzis (21. jūnijs–22. jūlijs)

Vēzim decembra sākums būs ļoti spraigs, jāuzmanās no izdegšanas – labāk ieplāno jau mēneša pirmajā pusē kādu lieku brīvdienu, lai vari sakopot domas, atpūsties. Iespējams, vēlēsies ielīst savā alā un noslēpties no visiem, meklējot līdzsvaru starp darbu un privāto dzīvi. Decembris ir lielisks laiks ceļošanai – tas ir labs veids, kā pabūt ar sevi un iegūt skaidrāku skatījumu uz lietām, vienlaikus sajust brīvības garšu. Mēneša otrā puse būs laiks, kad vairāk būsiet gatavs pievērsties apkārtējiem cilvēkiem, ģimenei un draugiem. Iespējams, satiksiet kādu sen neredzētu paziņu.

Lauva (23. jūlijs–22. augusts)

Lauva decembri uzsāks optimistiski un jautri, viņa uzmanība tiks pievērsta baudām un radošām aktivitātēm. Ir iespējams satikt jaunus draugus vai labāk iepazīt esošos un atklāt viņos īpašības, kuras līdz šim nebijāt ievērojis. Pēc Ziemassvētkiem Lauva iekāps smagā plānošanas un stratēģijas režīmā, domājot par visu, kas vēl jāpaveic. Iespējams, jutīsieties nomākts, taču centieties atrast ko pozitīvu – kādu jaunu ideju vai plānu, ko realizēsiet nākamajā gadā, kādu sapni, kuru gribēsiet piepildīt.

Jaunava (23. augusts–22. septembris)

Jaunava decembra sākumā jutīsies ārkārtīgi komfortabli un baudīs mājas atmosfēru un mieru, neatkarīgi no atrašanās vietas, taču tas nebūs uz ilgu laiku. Mēneša otrā puse nāks ar alkām pēc radošuma un baudas, gribēsiet pievērsties kam jaunam – jaunām lietām, projektiem, jauniem cilvēkiem. Lai gan šis nav īstais laiks, kad veikt krasus pagriezienus savā dzīvē, tomēr Jaunava pamazām briest tam, kas viņu sagaidīs jaunajā gadā. Šis ir labvēlīgs laiks, lai pievērstu uzmanību tam, kā tevi redz citi. Pareiza iespaida radīšana var uzlabot izredzes nākotnē iegūt labākus sakarus, karjeru vai paziņas.

Svari (23. septembris–22. oktobris)

Svari uzsāks decembra mēnesi tikpat aizņemti kā tas bijis jau kādu laiku. Būs daudz darbu un pienākumu, ar kuriem jātiek galā. Centieties atrast komforta sajūtu arī tad, ja netiekat ar visām lietām galā. Pilnmēness periodā pievērsiet uzmanību finansēm. No 10.datuma tavs temps mazliet palēlināsies un gada beigās jau sajutīsiet atvieglojumu, kā viss ir nokārtojies. Varbūt ir vērts ieplānot kādu ģimenes izbraucienu vai ceļojumu kopā ar draugiem – vienkārši lai pabūtu beidzot kopā, taču nepārspīlējiet ar aktivitātēm. Decembris ir laiks, kad Svariem vajadzētu būt stabilitātē un drošībā, sajust saikni ar dabu un rast iekšējo mieru.

Skorpions (23. oktobris–21. novembris)

Skorpions decembrī ir gatavs veikt lielākus pirkumus un plānot savu sapņu realizēšanu. Pirms kam ķeries klāt, apdomā, kas tev sagādā prieku. Iepriekšējie mēneši lika Jums pārvērtēt savas finansiālās iespējas un beidzot esat gatavs nopietniem lēmumiem. Nākamās nedēļas būs saistītas ar jaunu stratēģijas un plānu izstrādi. Gadu noslēgsiet ar cerībām un optimismu. Pieaugs arī skorpiona zinātkāre un vēlme pēc garīgas stimulācijas – labs laiks, lai apgūtu ko jaunu – iestātos kursos, izmēģinātu jaunas receptes vai vienkārši apmeklētu kādu labu pasākumu.

Strēlnieks (22. novembris–21. decembris)

Strēlniekam decembrī nāksies pārvērtēt savas attiecības un dzīves ritmu, meklēt cēloņus un skaidrojumus dažādām situācijām un pavērsieniem attiecībās ar cilvēkiem. Iespējams, atklāsiet, ka kāda konflikta cēlonis patiesībā meklējams pagātnē vai cilvēkos, kas ir ap jums. Decembrī ļausiet sev izjust prieku un atpūtu. Atbrīvojieties no vecajām lietām, iespējams, ka šis ir labs laiks, lai ziedotu citiem lietas, kas pašam vairs nav vajadzīgas.

Mežāzis (22. decembris–19. janvāris)

Mežāzis decembra sākumā jutīsies vientuļš un nesaprasts. Iespējams, nejutīsieties pietiekami novērtēts par visām pūlēm, ko esat ieguldījis pēdējo pāris gadu laikā, taču nesatraucies – novērtējums nāks nākamajā gadā. Mēneša vidus nāks ar savu skaistumu – beidzot varēsi šarmēt citus, būt pamanīts, saņemt pelnītas uzslavas, būsi uzmanības centrā.

Ūdensvīrs (20. janvāris–18. februāris)

Ūdensvīram decembrī īpaši nozīmīgi būs cilvēki, kas viņu atbalsta un vienmēr ir gatavi uzmundrināt. Decembra laikā Ūdensvīrs vēlēsies noslēgties sevī un pabūt viens. Lai gan tas ir grūti, tomēr nāksies pieņemt palīdzību, kad tā tiek sniegta – tas Ūdensvīram prasīs zināmas iekšējas pārvērtības un domāšanas maiņu.

Zivis (19. februāris–20. marts)

Zivis decembrī jutīsies mazliet apmulsušas. Tiks meklētas atbildes uz eksistenciāliem jautājumiem – kas es esmu, vai es atrodos tur, kur man jābūt un kur vēlos būt? Zivis, nomierinieties! Jūs esat tieši laikā un vietā – tur, kur Jums jābūt. Svarīgākais Jums šobrīd ir sajust pārliecību, ka tas, ko darāt, ir pareizi. Iepriekšējā mēnesī Zivis savu uzmanību vairāk pievērsa darbam un publiskajam tēlam un joprojām netic, ka viņu dzīve ir pietiekami piepildīta, Zivīm būs sajūta, ka vajag vēl kaut ko vairāk. Taču vajadzētu mazliet nomierināties un apskatīties apkārt un novērtēt to, kas Jums jau ir. Ja nespēsiet to pieņemt, ir liels konfliktu risks. Decembris iespējams atnesīs arī lielus tēriņus. Meklējiet mierinājumu draugos un sabiedrībā, kas Jūs pozitīvi uzlādē.

Iesakām arī:

Horoskopi decembrim, Photo by Felix Berger on Unsplash

Horoskopi decembrim, Photo by Felix Berger on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas