Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Desmitgadīgs picu meistars, Gupalo bailes no kaķiem un horoskopi – "Vakariņš ar savējiem" otrā nedēļa

Sirsnīgais dzīves svinēšanas šovs “Vakariņš ar savējiem” televīzijas ekrānos iestartē ar savu otro nedēļu, kurā ciemošanās labākās tradīcijas baudīs talantīgā dziedātāja Katrīna Gupalo, juriste un politiķe Ieva Brante un radio balss, mūziķis Aivo Oskis. Mūsu slavenību plejēdi gaida jautras mājas ballītes, sirsnīgi svētku radītāji un pāri visam kopā būšanas prieks.

Pirmajā vakarā mūsu zvaigznes dosies pie raidījuma vēsturē jaunākā namatēva – desmitgadīgā Renāra, kurš ciemiņus uzņems ar savu lielāko atbalsta komandu – vecākiem. Puisis ir apņēmīgs un mērķtiecīgs jaunais uzņēmējs, jo brīvajos brīžos vada savu cepšanas uzņēmumu “R.C.pica”, un nenoliedzami, ciemiņiem galdā tiks celtas pašas gardākās picas. Līdztekus kulinārajām prasmēm, jaunis censonis lieliski pārvalda saksafona spēli un ciemiņus iepriecinās ar kādu muzikālu pārsteigumu. Renāra ģimene kopā ar slavenībām jutīsies tik omulīgi, ka vakara gaitā daļa ballīte notiks virtuvē un visi kopīgi metīsies azartiskā aktivitātē – bumbiņu meklēšana pa sniegu ar aizvērtām acīm.

Nākošajā dienā zvaigznes dosies uz Kandavas pusi, pie deju skolotājas Sonoras. Ja dodamies pie deju skolotājas, tas vien nozīme, ka galvenā izklaide būs saistīta ar dejošanu. Vai slavenības spēs iemācīties deju soļus viena vakara laikā? Baudot gardās vakariņas, sarunu laikā tiks apsriesti horoskopi, un izrādīsies, ka viena no slavenībām ir čūska. Mūziķis Aivo Oskis sevī atklās vikingu. Kas to būs atmodinājis? Redzēsiet raidījumā.

Pārsteidzošs šoks pārņems mūsu zvaigznes, kad atklāsies, ka trešās vakariņas norisināsies “Kaķu palīdzības centrā”. Šajā mājā kaķiem ir atļauts viss – arī staigāt pa uzklāto galdu. Par šādu visautļautību mūziķe Katrīna Gupalo nebūs sajūsmā, un vakarā gaitā viņa nejutīsies droši. Vai viņai sanāks pārvarēt bailes un paņemt rokās četrkājaino draugu? Vakariņā visas izklaides būs par un ap kaķiem, kuru laikā slavenībām būs iespēja iejusties veterinārārstu lomā un piedalīties kaķu hipodromā.

Nedēļas noslēgumā uzvarētāju kompānija dosies ciemos pie namatēva Aivo Oska, kurš būs parūpējies par ne visai sievišķīgu izklaidi – sacensības ar elektrokartingiem. Uzvarētājiem būs tas gods stāvēt uz īsta pjedestāla un saņemt zelta kausu. Vakars noslēgies ar nelielu koncertu, taču liels būs izaicinājums mūziķiem uzstāties, jo Aivo un Katrīna iepriekš kopā to nav darījuši. Uztraukums un patīkams saviļņojums virmos gaisā!

Kopā baudīšanas svētki ienāk jūsmajās. “Vakariņš ar savējiem” no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 19.20, kanālā 360TV, kā arī izklaides platformā Tet TV+. Esi mājās ar savējiem!

Skaties arī:

Valters Pūce atklāj, kādēļ savu kaķi vedis pie psihologa

Ko par roltonu vakariņās teiks Antra Stafecka?

Vakariņš ar savējiem. Foto: publicitātes

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas