Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Dezinfekcija telpās vīrusu likvidēšanai un darbinieku veselībai

Dezinfekcija. "FN-Serviss"

Dezinfekcija. "FN-Serviss"

Dzīve pēc koronavīrusa pandēmijas radītās ārkārtas situācijas sāk pamazām atgriezties vecajās sliedēs, taču joprojām jāievēro dažādi piesardzības pasākumi, lai izvairītos no iespējamās saslimšanas. Darbiniekiem pakāpeniski atgriežoties birojos un darbavietās, ir svarīgi nodrošināt, lai telpas un virsmas tajās, kā arī darba autotransports tiktu dezinficēts – īpaši gadījumos, ja pastāv iespēja, ka Jūsu birojā, noliktavā, auto parkā vai citā objektā ir atradies ar vīrusu (tai skaitā COVID-19) inficēts darbinieks vai klients.

FN-SERVISS piedāvā profesionālu dezinfekciju telpām, virsmām un autotransportam visā Latvijā, kā arī citas preces aizsardzībai pret Covid 19 vai tā izplatības ierobežošanai.

Kāpēc veikt profesionālu telpu dezinfekciju?

  • Regulāra vai vienreizēja telpu un autoparka dezinfekcija nodrošina Jūsu darbinieku un klientu veselību, novēršot iespējamo vīrusu izplatību un likvidētu slimības ierosinātāju.
  • Tikai telpu dezinfekcijas laikā var iznīcināt tajā brīdī telpā esošos vīrusus, turklāt ne tikai Covid-19.
  • Dezinfekcija nepieciešama jebkuros publiskos objektos (veikalos, tirdzniecības centros, sporta klubos, izglītības iestādēs u.c.), birojos, noliktavās, auto parkos, un citos objektos, kuros mēdz atrasties cilvēki. FN-SERVISS pielāgo risinājumus ikviena klienta vajadzībām.
  • Izvēloties FN-SERVISS piedāvāto dezinfekcijas pakalpojumu, tas tiks veikts jebkurā Latvijas vietā, vienas dienas laikā no pieteikuma saņemšanas, turklāt klientam ērtā laikā, arī naktīs, brīvdienās vai agrās rīta stundās, lai nekavētu darba veikšanu.
  • Profesionālā dezinfekcijā tiek izmantoti īpašs līdzeklis, kas atbilst EN14476 standarta prasībām un r efektīvs pret vīrusiem, tai skaitā Covid-19, taču ir videi draudzīgs un neapdraud cilvēka veselību.
  • Telpas un virsmas pēc dezinfekcijas nebūs nepieciešams pārmazgāt, tikai izvēdināt, un telpās varēs atgriezties jau stundu pēc dezinfekcijas darba pabeigšanas.
  • Pakalpojumu nodrošina sertificēti dezinfektori, izmantojot profesionālu aprīkojumu, turklāt telpās neviens cits, izņemot FN-SERVISS darbiniekus, neatradīsies.

Cik izmaksā profesionāla dezinfekcija?

Dezinfekcijas pakalpojuma cena tiek noteikta individuāli, ņemot vērā objekta atrašanos vietu un dezinficējamo telpu un virsmu platību – zvani vai raksti, lai pieteiktos individuālam piedāvājumam!

Dezinfekcija. "FN-Serviss"

Dezinfekcija. "FN-Serviss"

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas