Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Dīvainākās lietas, ko pasažieri mēdz aizmirst taksometros

Taksometra pakalpojumi, Foto: JÉSHOOTS, pexels.com

Taksometra pakalpojumi, Foto: JÉSHOOTS, pexels.com

Patiesībā ir daudz iemeslu, kādēļ mums vajadzētu novērtēt un būt pateicīgiem taksometru vadītājiem par viņu darbu. Viņi ir tie, kas steidzas palīgā, kad mums steidzami kaut kur jānokļūst. Viņi ir nomodā, kad mēs naktīs guļam, viņi strādā, kad mēs svinam svētkus, viņi garas stundas cīnās ar Baltijas neparedzamajiem laika apstākļiem un satiksmes sastrēgumiem, turklāt saglabājot mieru un laipnību. Jādodas darba darīšanās, pie ārsta vai apciemot radiniekus, vēlu jāatgriežas no ballītes vai esot svešā pilsētā, vēlaties to apskatīt ar komfortu – visos šajos un vēl daudzos citos gadījumos jūsu labākais palīgs būs tieši taksometrs. Starp citu, ja esat Siguldā vai tās apkārtnē, iesakām vērsties pie Ervīna taksometra, kurš jūs droši nogādās kur vien vajag.

Ko pasažieri mēdz aizmirst taksometros visbiežāk ?

Ar taksometriem, to vadītājiem un pasažieriem saistās arī dažādi interesanti atgadījumi un pārpratumi, ne velti taksīši ir tik iemīļota tēma pasaules un pēdējos gados arī latviešu filmu režisoriem. Bieži vien šajos stāstos nozīmīga loma izrādās taksometrā aizmirstām lietām.

Tas, ka kaut kas tiek taksometrā aizmirsts, nav tikai scenāristu fantāzija vien – tā notiek arī dzīvē un itin bieži. Kuram gan no mums kaut reizi nav gadījies pazaudēt atslēgas, maku, mobilo telefonu vai rokassomiņu? Šīs lietas ir arī taksometros biežāk aizmirsto saraksta augšgalā.

Nogurdinošs process var būt arī iepirkšanās, jo sagurušie pasažieri mēdz aizmirst savus pirkumus – gan parastus lielveikalu pārtikas maisus, gan arī dārgākas lietas – dizaineru apģērbu un pat juvelierizstrādājumus. Ir tikuši aizmirsti arī mūzikas instrumenti, bet kādam taksometra vadītājam Londonā nācās skriet pakaļ pasažierim, kurš bija atstājis svaigi iegādātu putekļu sūcēju. Pavisam amizants stāsts bijis ar kādu topošo līgavu, kas pašā kāzu priekšvakarā aizmirsusi taksometrā savu sapņu kleitu. Viss beidzies labi – kleita paspējusi laikā atgriezties pie satrauktās īpašnieces un kāzas notika, kā plānots.

Dzīvnieki, protēzes un naudas koferīši

Dažkārt taksometru atradumi ir tik neparasti, ka jābrīnās, kā to pazaudēšana vispār varējusi notikt, piemēram – apakšveļa, zobu vai kāju protēzes, urnas ar mirušo radinieku pelniem. Dažkārt izklaidīgie saimnieki aizmirst savus mājdzīvnieku būrīšus.

Arī populārajam trilleru un komēdiju sižetam par taksī atstātu koferi ar skaidru naudu ir zināms pamats dzīvē. Taksometru pasažieri tiešām mēdz aizmirst gan svarīgus konfidenciālus dokumentus, gan lielas naudas summas. Varbūt mūsdienās tas ir mazāk aktuāli, bet vēl 90tajos arī pie mums lielu summu pārvadāšana “koferītī” nebija nemaz tik neparasta, un ļaudīm, kas tā rīkojās, ne vienmēr bija godīgi nolūki. Taksometra vadītājs patiesībā tad ir nonācis neapskaužamā situācijā – vispareizāk it kā būtu nodot šādus atradumus policijai, lai tad viņi tālāk visu noskaidro. Tomēr mēs visi labi zinām, ka ir dažas ļaužu kategorijas, kuras šādā veidā prātīgāk būtu nekaitināt.

Dažādu vecumu radinieki

Lai cik tas neliktos neticami, bet ir arī gadījumi, kad pasažieri aizmirst arī .. paši savus radiniekus. Kādam Londonas taksometra vadītājam ir gadījies, ka vecāki pēc brauciena aizmirst aizmugurē krēsliņā snaudošo mazuli. Loģiski rodas jautājums, kā tas vispār iespējams? Taču der atcerēties, ka jauno vecāku ikdiena mēdz būt saistīta ar milzu stresu un miega trūkumu, tāpēc tādam īslaicīgam “prāta aptumsumam” ir savs izskaidrojums. Turklāt arī pats vadītājs mazuli pamanījis tikai tad, kad kāds cits pasažieris pajautājis, vai mazais ir viņa, un redz, cik mierīgi sēž.

Līdzīgs piedzīvojums atgadījies arī kādam vadītājam Spānijā, svētdienas pēcpusdienā, kad spāņi tradicionāli ietur pusdienas kuplā ģimenes lokā. Taksometrā iekāpis ļoti patīkams pāris – laipns, runātīgs vīrietis vidējos gados un viņa ļoti cienījamā vecuma māmuļa. Ceļš pagājis ātri, jo sarunu biedri paspējuši apspriest visus saistošos tematus, ieskaitot politiku un futbolu. Sirmā kundze sarunā nav piedalījusies, bet visu laiku mīļi smaidījusi. Vadītājam paslīdējis garām tāds sīkums, ka jaukais sarunu biedrs taksometru atstājis vienatnē… Kad pārpratums atklājies, un arī joprojām plati smaidošā kundze laimīgi nogādāta galamērķī, izrādījās, ka vadītājs ir kļuvis gandrīz vai par izklaidīgā pasažiera dzīvības glābēju – viņu teju vai dzīvu apēst bija gatavi saniknotie radinieki!


Taksometra pakalpojumi, Foto: JÉSHOOTS, pexels.com

Taksometra pakalpojumi, Foto: JÉSHOOTS, pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas