Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Draudzīga tev un dabai - metāllūžņu nodošana

Mums visiem patīk iegādāties ko jaunu, bet viss jaunais nozīmē atbrīvošanos no vecā. Tikt vaļā no dažām lietām ir itin vienkārši. No citām, kā vecā veļasmašīna vai automašīna - nemaz. Kur tās vest? Kā to darīt, ja pašam nav pieejams transports? Un vai ir ētiski atstāt sev nevajadzīgo ledusskapi pie atkritumu konteinera? Uz visiem šiem jautājumiem ir viena atbilde – metāllūžņu nodošana.

Kas ir metāllūžņi?

Metāllūžņi ir objekti, kas tā īpašniekam vairs nav nepieciešami un satur metāla sastāvdaļas. Sākot no sadzīves tehnikas – ledusskapjiem, veļasmašīnām, trauku mazgājamajām mašīnām līdz automašīnām un to akumulatoriem. Daudzi metāllūžņi ir ikdienas priekšmeti, bet atstāti novārtā tie nodara ļaunu – kaitīgu vielu izplūšanu dabā un metāla ražošanā patērēto emisijas gāžu palielināšanos. Tādēļ dabai un preču īpašniekam draudzīga metode ir vēršanās pie metāla pārstrādes uzņēmumiem. Šie uzņēmumi iegādājas klienta preci, to demontē, sašķiro, un eksportē uz rūpnīcām, lai pārstrādes procesā taptu kas jauns.

Runājot par neizdevīgām un neērtām situācijām, ir daudz iemeslu, kādēļ ir vērts savu veco preci nodot profesionāļiem. Automašīna, piemēram, satur cilvēkam toksiskus elementus un šķidrumus. Mēģinot to demontēt pašam, iespējams nodarīt kaitējumu ne tikai veselībai, bet arī zaudēt laiku un enerģiju.

Tu prāto, kur likt savu veco veļasmašīnu, vai tavs uzņēmums meklē veidu, kā atbrīvoties no ražošanas, uzkopšanas un būvniecības procesos radītajiem metāla atkritumiem? Metāllūžņu pārstrādes uzņēmums Eurolom parūpēsies par šo procesu no A līdz Z. Eurolom šajā jomā darbojas jau vairāk kā 15 gadus, un māk lielo un smago pārvērst par ko vieglu un vienkāršu.

Kā es varu nodot metāllūžņus?

Aizmirsti domu, ka būt dabai draudzīgam sagādā papildus rūpes - atbrīvošanās no vecā var būt visnotaļ ērta. Ja tev nav iespējas vai vēlmes piegādāt savu preci, Eurolom kurjeri parūpēsies par tās iekraušanu, piegādi un izkraušanu. Esi daļa no uzņēmuma, kas regulāri saražo metāllūžņus? Varbūt plāno projektu un gatavojies lielam metāla atkritumu daudzumam? Perfekta izvēle ir konteinera novietošana tev ērtā lokācijā jeb viss izdarīts tavā vietā.

Rūpes par dabu nav tikai ētisks aicinājums, tas ir pienākums. Nevajadzīga transportlīdzekļa īpašniekam, piemēram, ir jāparūpējas par tā korektu utilizāciju. Pretējā gadījumā to par taviem līdzekļiem darīs pašvaldības policija. Rīgas robežās Eurolom speciālisti evakuēs tavu automašīnu bez maksas un to darīs saskaņā ar CSDD piešķirto licenci un izstrādāto kārtību. Tavs auto būs drošās rokās un tu saņemsi transportlīdzekļa likvidēšanas sertifikātu.

Ko es iegūšu, nododot metāllūžņus?

Ja tev vēl ir šaubas, vai metāllūžņu nodošana ir tev izdevīga, atgādinām, ka sadarbība ar metāllūžņu pārstrādāšanas uzņēmumu nav labdarība, bet gan pārdošana. No tev nevajadzīgā taps kas pilnīgi jauns un tu par to gūsi ienākumus.

Atšķirībā no citiem uzņēmumiem, Eurolom tev pārskatīs naudu jau nodošanas dienā, tādēļ šis process būs tev ne tikai ērts, ātrs un izdevīgs, bet arī 100% drošs. Ienāc eurolom.lv, esi draudzīgs pret dabu un sevi pašu.

Auto nodošana metāllūžņos, pahoto by Rachel Claire , pexels.co,m

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas