Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Dukurs par alimentiem: "Juristi teica: Mik, jūs esat vai nu ļoti turīgs, vai ļoti dāsns cilvēks"

Kā pēc šķiršanās tiks sadalīti Mika Dukura un sievas kopīgie īpašumi?

Kā portāls “1188.lv” jau rakstīja, pērn oktobrī laulību šķīra Miks un Laura Dukuri, kuriem kopā ir divi bērni. Sarunu šovā “Zilonis studijā” dziedātājs atklāj, kā abi ar juristiem vienojušies par bērnu uzturlīdzekļu apjomu.

Sarunā Miks stāsta: "Kad mēs stādījām vienošanos, kas bija pirmā vienošanās versija, juristi teica: "Mik, jūs esat vai nu ļoti turīgs, vai ļoti dāsns cilvēks." Sākumā visā emociju uzplūdā es biju gatavs uz visu. Pirmā vienošanās versija bija ļoti apjomīga."

Ar sava jurista palīdzību pāris tomēr nonācis pie, Mika vārdiem sakot, “saprātīgākas versijas”, tomēr viņš par bērniem maksājot daudz vairāk nekā tikai alimentus.

"Papildus tiem es maksāju komunālos maksājumus, par siltumu, sievai palika jauna mašīna, par kuru es arī maksāju. Mēs gandrīz vienojāmies par to, ka maksāju arī mašīnas apkopes, bet tas, paldies dievam, tika… Par benzīnu arī es maksāju, ne visu, bet lai izbraukātu dārziņu, skolas, jo tas ir pienākums, ko es tik bieži vairs neveicu,” stāsta mūziķis.

“Es nezinu, kas būs tālāk, jo mūsu vienošanās ir, ka man jānodrošina arī viņu izglītība, protams, vienojoties par ko saprātīgu.”

Ja es viņus radīju, labi, tas bija mūsu kopējs lēmums, tad es kā tēvs par bērniem jūtos atbildīgs,

Turpina Miks.

Mūziķis uzskata, ka nav taisnīgi vīrietim pēc šķiršanās visu atstāt bijušajai sievai, bet tāpat saņemt publisku nosodījumu, minot, ka ne visi tēvi ir vienā maisā bāžami.

Lasi vēl:

Miks Dukurs skaidro savas laulības šķiršanas iemeslus
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas