Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Dzirdes pārbaude un mūsdienīgi dzirdes aparāti – ieguldījums Tavā veselībā

Dzirdes aparāti, attēls no Canva.com

Dzirdes aparāti, attēls no Canva.com

Līdztekus redzei, ožai, garšai un taustei, dzirde ir viena no galvenajām cilvēka maņām. Tā ir svarīga savstarpējā komunikācijā, spējā sazināties citam ar citu un, neapšaubāmi, tā ir nepieciešama apkārtējās pasaules uztverei. Dzirdes funkcija palīdz uztvert apkārtējās skaņas un brīdina par iespējamām briesmām, sniedzot iespēju sevi pasargāt un dzīvot drošu dzīvi. Taču laika gaitā neviens nav pasargāts no dzirdes problēmām – agri vai vēlu, bet ļoti daudzi ar tām saskaras. Diemžēl nereti cilvēki izvēlas sadzīvot ar dzirdes pasliktināšanos, lai gan mūsdienās ir daudz iespēju, kā uzlabot savas dzīves kvalitāti. Pirmais solis uz labāku dzīvi – dzirdes pārbaude.

Kā notiek dzirdes pārbaude?

Pateicoties jaunajām un modernajām tehnoloģijām, iespējams veikt profesionālu dzirdes pārbaudi, kuras laikā, pamatojoties uz rezultātiem, var noteikt piemērotāko dzirdes korekcijas vai aizsardzības veidu.

“Vision Express” dzirdes centrā pieredzējuši speciālisti vispirms veic otoskopijas procedūru, lai noteiktu auss stāvokli. Pēc tam seko dzirdes pārbaude, kuras laikā, ar speciālām austiņām, jāklausās audiometra radītajās skaņās. Tikmēr tiek noteikta cilvēka spēja dzirdēt, novērtējot dzirdes slieksni, dzirdes zuduma pakāpi un vispārējo dzirdes sistēmas stāvokli abām ausīm. Dzirdes pārbaudes beigās tiek izvērtēti iegūtie rezultāti un sniegti labākie risinājumi, ja konstatēta nepieciešamība pēc dzirdes stāvokļa uzlabošanas.

Mūsdienīgi dzirdes aparāti

Dzirdes problēmas nav jāpieņem kā norma. Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, ikvienam ir iespēja uz labu, kvalitatīvu dzīvi, ieviešot savā dzīvē mūsdienīgu dzirdes aparātu, kas ir visizplatītākais risinājums cīņā ar dzirdes traucējumiem. Izvēloties dzirdes aparātu, jāņem vērā tādi faktori kā nepieciešamā dzirdes korekcijas sarežģītība, ikdienas paradumi, personiskās vēlmes un vajadzības.

Tehnoloģiskie risinājumi ļauj pielāgoties katra cilvēka unikālajai dzirdei, sniedzot iespēju aparāta nēsātājam pastiprināt vēlamās skaņas un samazināt mazāk nepieciešamās skaņas savā ikdienā. “Vision Express” piedāvātie dzirdes aparāti stundas laikā veic līdz pat 55 miljonus skaņu uzlabojumus, nodrošinot izcilu skaņas kvalitāti. Ar mūsdienīgiem dzirdes aparātiem atkrīt raizes arī par uzlādes procesu, pasargājot no situācijām, kad dzirdes aparāts varētu izlādēties visnepiemērotākajā brīdī.

Joprojām pastāv stereotipi, ka dzirdes aparāti apgrūtina ikdienas dzīvi, taču tā nebūt nav. Aparāti ir kļuvuši ērtāk lietojami, tie ir tik tikko pamanāmi, turklāt to parocīgums slēpjas arī faktā, ka tie viegli savienojami ar viedierīcēm, atvieglojot ikdienas soli. Mūsdienīgi dzirdes aparāti ir tendēti uz palīdzēšanu nevis apgrūtināšanu un ir labs ieguldījums veselībā.

Bezmaksas pirmreizējā dzirdes pārbaude

“Vision Express” dzirdes centrs Rīgā, Brīvības ielā 90, līdz 31.05.2023 piedāvā veikt bezmaksas pirmreizējo dzirdes pārbaudi. Tās laikā zinoši speciālisti novērtēs ausu un dzirdes veselību, konsultējot par labākajiem risinājumiem kvalitatīvākai dzirdei.

Rūpējies par savas dzirdes veselību un piesakies dzirdes pārbaudei.

Dzirdes aparāti, attēls no Canva.com

Dzirdes aparāti, attēls no Canva.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas