Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Dzīvot skaisti: modernas novietnes un dārza mājiņas ar vīna nosaukumiem

Pavasara atnākšana vienmēr rada vēlmi vairāk laika pavadīt ārā, baudīt apkārtējās vides burvību un veikt labiekārtošanas darbus gan piemājas apkārtnē, gan savā dārzā. Šajā laikā ir svarīgi nodrošināt sev piemērotu un modernu vidi, kurā atpūsties un darboties. Lielisks papildinājums jebkuram dārzam vai piemājas teritorijai ir dārza mājiņas un šķūnīši jeb novietnes, kas sniedz ne tikai praktisko funkciju, bet piedāvā elegantu dizainu, mājīgumu un dzīves baudīšanu. Par to liecina arī KRONUS Home dārza mājiņām piešķirtie sarkanvīnu un baltvīnu nosaukumi.

Piedēvējot vīna nosaukumus saviem mājiņu modeļiem, Latvijas ražotājs katrai dārza mājiņai piešķir savu raksturu un atmosfēru. Baltvīnu nosaukumi iemieso modernās dārza mājiņas ar tādu pašu eleganci un vieglumu kā balto vīnu baudīšana, bet klasiskām mājiņām doti sarkanvīnu nosaukumi, uzsverot to mājīgo un tradicionālo raksturu. Tradicionālās dārza mājiņas ar divslīpju jumtu saglabā savu pārbaudīto stilu, savukārt modernās mājiņas skandināvu stilā ienes jaunāku pieeju dārza dizainā.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot savu personīgo atpūtas stūri dārzā vai iegūt papildus telpu, KRONUS Home ražotās dārza mājiņas ir ideālas gan kā vasarnīcas, kur lieliski pavadīt laiku ar ģimeni vai draugiem, gan kā personīgie biroji, kur jūs varat nošķirt darbu no personīgā laika, mijiedarbojoties ar dabu un klusumu. Dārza mājas var izmantot arī kā privāto sporta zāli vai darbnīcu saviem hobijiem vai meistarklasēm. Tām ir pieejamas arī terases, uz kurām dzerot ikrīta kafiju vai tēju, varēsiet baudīt saules siltumu, savukārt vakaros – baudīt mierīgos mirkļus un lūkoties zvaigznēs.

KRONUS Home ražotie šķūnīši ir funkcionāli, kompakti un ideāli piemēroti dārza rīkiem, zāles pļāvējiem, malkas uzglabāšanai un citiem instrumentiem un piederumiem. Taču tās nav tikai vienkāršas glabāšanas vietas. Ar moderniem dizainiem un praktisku funkcionalitāti Latvijā ražotās novietnes pauž jaunākās dārza dizaina tendences, piedāvājot ideālu un modernu risinājumu mantu uzglabāšanai.

Vēl viens svarīgs faktors ir montāžas laiks. Dārza mājiņām tas ir salīdzinoši ātrs – 3-5 dienas, bet šķūnīšus var uzstādīt pat pāris stundu laikā. Šo izaicinājumu uzstādīt dārza mājiņu vai novietni var uzņemties ikviens pats, jo montāžas instrukcija ir viegli saprotama un process ir vienkāršs, taču tikpat labi to var uzticēt arī profesionāļiem.

Neatkarīgi no tā, vai meklējat papildu glabātuvi, mājas biroju vai mājīgu atpūtas vietu, jaunās, Latvijā ražotās dārza mājas un novietnes piedāvā gudrus risinājumus, lai maksimāli palielinātu savu dzīves telpu ar stilu, efektivitāti un funkcionalitāti.

Iegādājoties Latvijā ražotas dārza mājiņas un novietnes, jūs ne tikai piešķirat savam dārzam jaunu dimensiju, bet arī baudāt ideālu vietu atpūtai, radošumam un izklaidei.

Jūsu ieguvumi izvēloties KRONUS Home dārza mājiņas vai novietnes:

  • ražotas Latvijā no kvalitatīviem materiāliem
  • bezmaksas speciālista konsultācija
  • plaša izvēle – izvēlies atbilstošāko!
  • funkcionalitāte un pielietojuma daudzveidība
  • viegli saprotama montāžas instrukcija – droši un ātri montē pats!
  • estētisks dizains, piešķirot dārzam eleganci un modernumu
  • ražotāja garantija

Sviniet dzīves mirkļus skaisti un atgūstiet spēkus savā piemājas teritorijā ar Latvijā ražotām dārza mājām un novietnēm!

Foto: Dārza mājiņa "Chandonnay", Kronus

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas