Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Edgars Rinkēvičs nonācis slavenā “New York Post” laikraksta joku lapā

Rinkēvičs pats uztur savus sociālos tīklus: "Man tomēr pašam patīk šad tad kaut ko ielikt."

Latvijas prezidentu Edgaru Rinkēviču ir ievērojuši ASV laikraksta “New York Post” redaktori, kuri viņu iekļāvuši informatīvās izklaides sadaļā “Page Six”. Proti, laikrakstā norādīts, ka viņš, iespējams, ir pirmais prezidents, kurš aģitē par multfilmu, atsaucoties uz Rinkēviča izteikumiem par Sigitas Baumanes animācijas filmu “Mans laulību projekts”.

Jau vēstīts, ka “Mans laulību projekts” ir viena no 33 filmām, kas pretendē uz prestižo “Oskara” balvu kategorijā “Labākā animācijas filma”. To, vai šī filma būs iekļuvusi pieciniekā, no kurām tiks izvēlēts uzvarētājs, varēs uzzināt 23. janvārī.

par Edgara Rinkēviča iesaistīšanos “Oskaru” kampaņā, proti, viņš aģitē par Baumanes animācijas filmu, publicējot video uzrunu, kurā aicina visus noskatīties to.

Ar virsrakstu “Prezidenta lielais grūdiens” laikrakstā aprakstīts, ka prezidents atzinīgi vērtē šo filmu, piebilstot: “Iespējams, līdz “Oskaram” ir tāls ceļš, taču mēs gribētu redzēt, kā “Pixar” nominētā filma “Elemental” mēģina saņemt Rietumu spārna uzslavu.”

Pati Baumane par šādu pavērsienu priecājas, norādot, ka ziņa par “Mans laulību projekts” nokļuvusi blakus pasaulslavenajai Teilorei Sviftai.

Lasi vēl:

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas