Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ēdienu un dzērienu piegāde no veikaliem Siguldā un tās apkaimē

Ēdienu un dzērienu piegādi uz mājām organizē daudzi, tomēr biežāk tās ir ēdināšanas iestādes, taču salīdzinoši reti – veikali. Vai esi kādreiz bijis situācijā, kad mājās nav, ko ēst, bet uz veikalu nav, kas aizved? Doma “Kaut būtu kāds, kas manā vietā aizbrauc uz veikalu!” noteikti katram kādreiz ir ienākusi prātā. Reizēm tam ir pavisam pamatots iemesls, piemēram, esi sasirdzis un staigāt pa sabiedriskām vietām nebūtu prātīgi, citreiz vienkārši esi jau noguris, iekārtojies pie TV ekrāna un saproti, ka beidzies iecienītais dzēriens vai uzkodas, dažkārt esi sācis rosīties pa virtuvi, gatavojot vakariņas un tad attopies, ka iztrūkst kādas svarīgas sastāvdaļas. Kādreiz gadās, kad piepeši izbeidzas kāda pirmās nepieciešamības prece, bez kuras nu nekādi nevar iztikt.

Taksometra vadītājs Ervīns no Siguldas stāsta, ka nereti palīdz klientiem šādās situācijās. Jā, patiešām! Iemesli un vajadzības katram ir savas, bet daudzi novērtē iespēju palūgt Taksometra vadītājam palīdzēt ar iepirkšanos un ēdienu vai dzērienu piegādi uz māju.

Princips ir pavisam vienkāršs – Tu informē taksistu par nepieciešamo preci, taksometra vadītājs dodas uz veikalu, to iegādājas un atved Tev tieši uz māju.

Kā ar samaksu? Šādā gadījumā Tev būs jāsamaksā par taksometra pakalpojumu, preces vērtību, kā arī par iepirkšanos.

Ērti, vai ne? Katram gadījumam – iesakām jau laikus saglabāt savā tālrunī taksometra – kurjera numuru, kas šādās situācijās varēs palīdzēt ar preču iegādi un atvešanu no veikala tieši uz mājām.


Sigulda, preču piegāde no veikaliem, Photo by Maria Lin Kim on Unsplash

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas