Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ekskluzīvi foto: Katrīne Sauliete ar meitiņām Kortniju un Keriju kāzu dienā

Vakardien, 3. jūnijā, Katrīne Sauliete Dieva priekšā salaulājusies ar savu mīļoto vīrieti Pēteri. Lielais notikums nebūtu iespējams arī bez Saulietes meitām – Kortniju un Keriju.

1188.lv redakcijai bija unikāla iespēja vērot sievietes pošanos lielajai dienai un doties līdzi pārim uz baznīcu, kur viņi laulājās Dieva priekšā. Cik līgava ir skaista un kādas emocijas Katrīni pārņem savā kāzu dienā, skaties foto galerijā! Tapušas skaistas bildes arī ar Saulietes meitām – Kortniju un Keriju.

Jau iepriekš esam ziņojuši, ka Katrīne un Pēteris saderinājās 2022. gada novembrī, Parīzes romantiskākajā vieta – Eifeļa torņa pakājē. Pēteris metās uz viena ceļa un izteica bildinājuma vārdus.

Ar vieglu satraukumu, taureņiem vēderā un sajūtu, ka esi pirmā, īstā un vienīgā, piedāvājam mūsu skatītājiem ekskluzīvu iespēju ielūkoties Katrīnes Saulietes kāzās jau no 5. jūnija realitātes šovā "Slavenības. Bez filtra" 19.25, kanālā STV Pirmā!

Vairāk skaties:

Ekskluzīvi foto: ieskats Katrīnes Saulietes kāzu ceremonijā
Video: Ekskluzīvi kadri no Katrīnes Saulietes kāzu ceremonijas


Katrīne Sauliete pošas kāzu ceremonijai. Foto: Helio Media

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas