Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Eksprezidente Vaira Vīķe - Freiberga gūlusies uz operāciju galda

Tautā iemīļoto eksprezidenti, kura vēl decembrī svinēja 85. dzimšanas dienu, piemeklējušas veselības problēmas kurām bijusi nepieciešama medicīniska iejaukšanās.

Daudzi, kas seko līdz sabiedrībā pazīstamu cilvēku gaitām un nozīmīgākajiem pasākumiem, būs ievērojuši, ka starp viesiem pēdējā laikā nav atrodama eksprezidentes kundze. Izrādās tam ir pamatots iemesls.

"Pašlaik viņai ar veselību nav tik labi. Jau sen ir problēmas ceļiem. Visu laiku ir sāpes, tāpēc tagad galvenais ir atpūta un miers," žurnālam Privātā Dzīve atklāj eksprezidentes vīrs Imants Freibergs, norādot, ka neilgi pirms Ziemassvētkiem viņa pārcietusi operāciju.

Zināms, ka operācija Vairai Vīķei-Freibergai veikta tepat Latvijā un jau pirms Ziemassvētkiem viņa atgriezusies mājās. Kā jau tas mēdz notikt pēc nopietnām operācijām, protams, ka kundzei vēl ir sāpes, tomēr atveseļošanās notiek kā iecerēts un jau februāra sākumā, iespējams, eksprezidente pieņems ielūgumu un apmeklēs latviešu filmas “Mātes piens” pirmizrādi.

Vaira - Vīķe Freiberga Foto: LETA

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas