"Caur ērkšķiem uz..." sestās sezonas dalībniece Elīna pašlaik dzīvo pie brāļa Rīgā. Taču tā kā tur ciemiņus nevar uzņemt, viņa kempera šoferi Gati sagaida ciemos pie citas "Ērkšķu" dāmasno piektās sezonas, Ievas. Sarunā ar Gati Elīna atklāj, ka pašlaik nestrādā un vairs nesazinās ar pārējām projekta dalībniecēm.
Jautāta, kā viņai tagad klājas, Elīna neslēpj, ka joprojām cīnās ar motivācijas trūkumu un depresiju, kas ietekmē viņas ikdienas ritmu.
Es guļu ļoti ilgi, aptuveni līdz kādiem trijiem dienā. Pēc tam es pieceļos, pagatavoju kaut ko ēdamu, paēdu un atlikušo laiku nosēžu pie datora līdz četriem rītā," stāsta Elīna
un piebilst, ka, neskatoties uz to, viņai ir vairāk motivācijas nekā iepriekš bija.
Gatis pauž, ka ir redzams, ka Elīnai ir neliela depresija un motivācijas trūkums. "Praktiski viena un tā pati rutīna, kas ir gulēšana līdz pusdienlaikam, tu sevi esi ievedusi tādā kā burbulī," secina Gatis un uzsver, ka,
lai "kaut kas mainītos un tiktu sasniegti mērķi, ir nepieciešams veikt konkrētas darbības".
Pati Elīna uzskata, ka svarīgākais pašlaik ir atrast darbu, sākt strādāt, lai varētu izmācīties par tetovētāju un nākotnē atvērt savu salonu. Taču tam visam ir nepieciešamas finanses. Savukārt Gatis atkārtoti uzsver, ka nauda nav tik būtiska kā tas, ka ir jāizdara konkrētas darbības, lai tiktu tuvāk nospraustajiem mērķim. Viņš arī mudina Elīnu meklēt profesionālu palīdzību, lai tiktu galā ar depresiju un motivācijas trūkumu.
Lasi arī!
"Esmu sākusi piedot mātei": "Ērkšķu" Elīna atbild uz skatītāju jautājumiem
"Ērkšķu" meiteņu konflikts: Kas notika Elīnas un Vikas attiecībās pēc projekta?

Foto: Ekrānuzņēmums no raidījuma "Cau ērkšķiem uz.. pārmaiņām"
