Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

“Ērkšķu” Gunita pasaulē laidusi meitiņu un nākotnē sapņo par kāzām

Foto: personīgais arhīvs

Foto: personīgais arhīvs

17. martā šova “Caur ērkšķiem uz…” 5. sezonas dalībniece Gunita pasaulē laidusi meitu Keitu. Jau iepriekš ziņojām, ka meitene nonākusi grūtībās, kā rezultātā viņai uz laiku nācās apmesties krīzes centrā. Šajā brīdī meitene ir pozitīvi noskaņota un jau pēc nedēļas plāno uzsākt kopdzīvi ar meitas tēvu.

Bērna tēvs gatavs uzņemties rūpes

Kā stāsta Gunita – jaundzimušā bērna tēvs ieradies pie viņas, lai pārrunātu turpmāko nākotni.

“Viņš aprunājās ar sociālo darbinieki un solījās, ka ir gatavs bērnu neatdot kādam citam un grib pats savu meitu audzināt."

Vakar gan viņš ieradās dīvainā stāvoklī – bija iedzēris, viņam deguns bija sadauzīts, bet nu vispār mums ir doma uzsākt kopdzīvi.
"Es redzu, ka viņš mīl mūs abas un ceru, ka viņš lems arī par labu, lai mēs sarakstītos. Redzēsim kā būs, kad mēs sāksim kopā dzīvot, kā viņš izturēsies pret meitu. ”

Vecvecāki grib satikt mazmeitu

Gunita akcentē, ka arī no bērna tēva vecāku puses sajūt rūpes par jaundzimušo, lai gan iepriekš viņa sajutusi no vīrieša mātes puses ne visai pozitīvu attieksmi.

“Kad mēs kādu laiku dzīvojām pie viņiem – viņa mamma mani neieredzēja. Tagad, kad es sazvanos ar viņiem, viņi, protams, grib redzēt mazbērnu. Viņi agrāk domāja, ka es muldu, ka tas ir viņu dēla bērns, tagad paši grib atbraukt ciemos.”

Vecāku attiecības gan ar dēlu neesot visai labas un viņu starpā valdot saspringta atmosfēra kāda pagātnē notikuša kautiņa dēļ.

Ar dzīvi krīzes centrā Gunita apmierināta

Gunita stāsta, ka krīzes centrā nav nonāksi pirmo reizi. Šajā reizē viņa strādā ar mentori, kura palīdz Gunitai tikt galā gan ar jaundzimušo, gan pašai ar savu dzīvi. “Uz krīzes centru atnācu, lai nomierinātos un mierīgi varētu piedzemdēt savu bērnu."

Kas to lai zina, kur nākotne mani aizvedīs – varbūt pēc diviem mēnešiem, pusgada mēs svinēsim kāzas.

Par pašreizējās dzīves apstākļiem Gunita nesūdzas un neslēpj, ka ar cerībām gaida nākotni!

Lasi arī:

‘’Ērkšķu’’ Gunitas dzīvē melnā strīpa – īsi pirms dzemdībām sieviete spiesta doties uz krīzes centru

“Ērkšķu” Gunita apņēmusies būt laba mamma savai ceturtajai atvasei

Foto: personīgais arhīvs

Foto: personīgais arhīvs

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas