Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Fanus pamatīgi šokējis bijušā “One Direction” dziedātāja Liama Peina jaunais izskats

Nedēļas nogalē dziedātājs Liams Peins kāpa uz sarkanā paklāja bijušā grupas biedra Luisa Tomlinsona filmas “All of Those Voices” pirmizrādes ceremonijā, kur viņš pārsteidza visus ar savu jauno izskatu.

Faniem ieraugot, kā mūziķa seja nu kļuvusi izteikti definēta, daudzi sākuši prātot, vai viņam ir veikta kāda plastiskā operācija.

Kā medijam “Daily Mail” lēš estētikas procedūru speciālists Mo Hameds, mūziķim, iespējams, veikta žokļa līnijas piepildīšanas procedūra, lai piešķirtu sejai “stūrainu” izskatu.

“Šī ir kļuvusi par populāru procedūru manā klīnikā, vīriešiem veicot labojumus savā žokļa līnijā. Platāka un izteiktāka žokļa līnija tiek uzskatīta par spēcīgu un vīrišķīgu vaibstu,” stāsta speciālists.

Mūziķis pats vēl nav komentējis cilvēku sašutumu un minējumus par viņa jauno izskatu.

2021. gadā Peins atklāja, ka Covid-19 pandēmijas dēļ ieviestā lokdauna laikā sācis pārmērīgi lietot alkoholu, kā rezultātā pieņēmies svarā.

“Es ļoti pieņēmos svarā, slikti ēdu un sev stāstīju, ka to daru filmas dēļ. (..) Tas ir labākais attaisnojums, ja kāds jautā, vai esi pieņēmies svarā. Sakiet, ka tas domāts filmas lomai, kas iznāks 2022. gadā,” stāsta mūziķis.

Pēc mājsēdes Liams cītīgi strādājis pie sava izskata, nopietni pievēršoties sportam un samazinot alkohola patēriņu.

Dziedātājs Liams Peins 2021. gadā un 2023. gadā. Foto: Scanpix

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas