Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Februāra mēneša horoskops visām zodiaka zīmēm

Februāra horoskops. Foto:pexels.com

Februāra horoskops. Foto:pexels.com

Kad vakari kļūst gaišāki un putnu treļļi skaļāki, ir pienācis februāris un līdz ar to arī skaistais, mīlestības pilnais noskaņojums. Kamēr vieni savu otro pusīti jau ir atraduši, citi tieši februārī sarosās vairāk uzdrīkstēties. Ko horoskops sola šī gada februārim? Vai visas ilgas un ieceres izdosies īstenot?

Auns: Gatavojies izaicinājumiem pilnam februārim

Februāra pirmā puse būs diezgan nemierīga, pilna dažādiem izaicinājumiem, pārbaudījumiem. Labi, ka tev netrūks drosmes un pašpārliecinātības, lai visas nebūšanas sekmīgi pārvarētu. Attiecībās ar kolēģiem spēsi uzturēt draudzīgas attiecības, taču dažkārt slinkākie, neizdarīgākie zīmes pārstāvji padarīs tevi patiesi emocionālu. Veselībai svarīgi neiedzīvoties pārpūlēs – kā garīgās, tā arī fiziskās. Pareizi rīkosies tie Auna zīmes pārstāvji, kuri centīsies vienmērīgi sabalansēt slodzi, brīvajos brīžos veltīs laiku lietām, kuras sagādā patiesu baudu. Mēneša otrajā pusē vairāk uzmanības nāksies veltīt ģimenes dzīvei, attiecībām ar mīļoto cilvēku. Pielūko, lai nepamatota greizsirdība nerada nevajadzīgus sarežģījumus laulības ostā. Centies no sirds izrunāties ar otro pusīti, uzklausīt viņas nedienas, pārdzīvojumus.

Vērsis: Kārtojot lietas ar valsts iestādēm, esi īpaši uzmanīgs

Būsi apņēmības pilns turpināt iesāktos projektus, taču jaunus realizēt šomēnes var būt daudz grūtāk, nekā varētu domāt. Februārī panākumi tiešā mērā būs atkarīgi no tavām pielāgošanās spējām, pacietības un prasmes rast alternatīvus peļņas avotus. Kādam Vērsim nāksies krietni vien papūlēties, lai tiktu galā ar birokrātiskiem jautājumiem. Kārtojot lietas ar valsts iestādēm, saglabā nosvērtību un rūpīgāk seko līdz tam, lai tiktu ievērotas visas juridiskās formalitātes. Ja nepieciešams, ar interneta starpniecību pastudē atbilstošās likuma normas, pakonsultējies ar zināmiem speciālistiem. Privātā dzīve nekādas lielās galvassāpes nesagādās. Sevišķi, ja tu atturēsies no spītības, pārlieku principiālas nostājas saskarsmē ar mīļoto. Komunikācijā ar jaunāko paaudzi sapratīsies burtiski no pusvārda. Nav izslēgts, ka savām atvasītēm būsi labs padomdevējs kā mācībās, tā arī emocionālajā plānā.

Dvīņi: Horoskops liek februārī atturēties no liekām emocijām

Nebrīnies, ja šomēnes situācija darbā, privātajā dzīvē mainās tavā acu priekšā. Tavs uzdevums ir atturēties no liekām emocijām un cik vien var adaptēties apstākļiem. Droši varēsi paļauties uz savu aso prātu, oriģinalitāti un izcilajām saskarsmes dotībām. Februāris solās būt ražīgāks tiem Dvīņu zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar masu medijiem, dizainu, IT jomu un tirdzniecību. Taču pieminēto lauciņu pārstāvjiem jārēķinās ar jūtamu šķēršļu pārvarēšanu, uzvara pati rokās nekādi nedosies. Labi, ka pārbaudījumi, ar kuriem saskarsies norūdīs tavu raksturu un pacietību, savā ziņā piezemēs, padarīs praktiskāku, tālredzīgāku. Naudas lietas vēlamāk kārtot mēneša nogalē. Turpretim, pārējais mēnesis vairāk atbilstošs ikdienas pienākumu veikšanai. Romantiskajā plāksnē februāris lielas kaislības nesola. Drīzāk akcentēs draudzīgumu, mierīgu līdzāspastāvēšanu.

Vēzis: Plāni februārī var neīstenoties tā kā cerēts

Turies pie nospraustajiem plāniem, nesteidzies viest tajos kardinālas izmaiņas, jo tās diemžēl var sniegt absolūti pretēju efektu vēlamajam. Samierinies, ka darbi neies uz priekšu tik ātri, kā gribētos, un galvenais, nezaudē ticību panākumiem! Manāmu kavēšanos var radīt neskaidrības, nepilnības darba dokumentācijā, parakstītajos līgumos ar sadarbības partneriem. Taču arī šādā gadījumā risinājums būs savaldīga, pārdomāta rīcība, kā arī diplomātija kompromisa meklējumos. Darbs brīžiem var traucēt pilnvērtīgi pievērsties mājas dzīvei. Tomēr tu, kā apzinīgs ģimenes cilvēks atradīsi veidus, ka veltīt vajadzīgo uzmanību tuviniekiem, jo īpaši bērniem. Mīļotā cilvēka klātbūtne sniegs mieru, harmoniju dvēselei. Iespējams, kāds Vēzis sāks nopietnāk aizrauties ar ezoteriku, psiholoģiju. Domās par attiecīgiem kursiem, semināriem interneta vidē.

Lauva: Šomēnes prasme pamatot savu viedokli būs īpaši nozīmīga

Mēneša pirmajās divās nedēļas var nedaudz saasināties attiecības ar priekšniecību. Ja veic pārrunas ar augstākstāvošajiem, atturies no uzstājīga toņa, rūpīgāk pārdomā teiktā argumentāciju. Tieši prasme pamatot viedokli būs izšķiroša šādās sarunās. Pārrunājot nākotnes plānus ar sadarbības partneriem, esi piesardzīgāks ar solījumiem, labāk atturies no jaunu saistību uzņemšanās. Projektu uzsākšanai marts vai aprīlis var būt nedaudz piemērotāki mēneši. Ikdienas gaitās vēlams divreiz pārbaudīt sevis paveikto, pārliecināties, ka neesi palaidis garām kādas būtiskas nianses vai pieļāvis muļķīgas neuzmanības kļūdas. Rēķinies, ka šomēnes boss tavu darbu var vērtēt kritiskāk, nekā līdz šim. Februāra nogalē radīsies vairāk brīžu, kurus veltīt dzīves baudīšanai, tuvinieku iepriecināšanai ar nelieliem pārsteigumiem.

Jaunava: Laiks vairāk laika veltīt sev

Velti vairāk uzmanību pašsajūtai, nestrādā līdz pilnīgam spēku izsīkumam, jo šomēnes tam var būt nejaukas sekas. Brīvajos brīžos derētu doties garākās pastaigās, tikai izvēloties laikapstākļiem un aktivitātēm piemērotu apģērbu. Lielu nozīmi spēlēs ne tikai vitamīni, regulāras fiziskas aktivitātes, bet arī labs noskaņojums. Kā reizi spēja uzturēt sevī pozitīvu, dzīvespriecīgu garastāvokli var būt noteicošā! Darba jautājumos nekļūsti pārāk prasīgs pret sevi, pat ja priekšniecība izsaka pārmetumus, tas vēl nenozīmē, ka esi ko nolaidis griezi. Šomēnes visticamāk augstākstāvošie var būt patiesi subjektīvi savos spriedumos. Ļauj, lai bosa garastāvoklis normalizējās, un tikai tad mēģini mierīgi izrunāt vai tiešām esi pielaidis kādu nepilnību. Attiecībās ar mīļoto necenties visu vērtēt no racionālā viedokļa, vairāk ieklausies savās un otrās pusītes emocijās.

Svari: Vajadzēs būt par diplomātu, lai nodrošinātu saticību tuvinieku starpā

Februāra sākumā iespējami nejauki strīdi ar mājiniekiem. Galvenokārt, tie var skar ģimenes budžetu vai nākotnes plānus. Tavs uzdevums, kā dzimušam diplomātam un oratoram, panākt kompromisu, neļaut patiesībā maznozīmīgām iegribām iedragāt mieru un saticību tuvinieku starpā. Darba lietās mēneša pirmā puse lielas pārmaiņas nenesīs. Var nākties sakārtot dažu labu juridisku jautājumu, taču fundamentāli projekti neiezīmēsies. Februāra otrajā pusē atmosfēra mājās būs mierīgāka, nosvērtāka. Taču darba lietās valdīs nedaudz lielāka nenoteiktība, neskaidrība. Būs Svari, kuriem nāksies uzņemties jaunus pienākumus, apgūt smalkākas profesionālās iemaņas. Labums tāds, ka pieaugot darba apjomam, arī materiālajā plānā būs jūtama izaugsme.

Skorpions: Šomēnes svarīgi, kā sevi pasniegsi

Šomēnes noskaņojies nopietnam darba cēlienam un esi gatavs apliecināt savu drosmīgo, bezbailīgo dabu. Ne reiz vien var nākties aizstāvēt savas intereses pārrunās ar sadarbības partneriem, priekšniecību. Nostāju saglabā nelokāmu, taču svarīgi būs arī tas, kā pasniegsi sevi. Centies būt lietišķs, atturies paust sevī iekšā mutuļojošās emocijas un vajadzīgajā brīdī esi šarmants, lieku reizi pasmaidi. Naudas jautājumus vēlamāk kārtot mēneša nogalē. Attiecību jautājumus ģimenē vēlams risināt tad, kad esi ticis vaļā no darbā uzkrātajām negācijām. Tas garantēs daudz labvēlīgāku, harmoniskāku iznākumu. Mīlas lauciņā notiekošais savu maksimumu var piedzīvot mēneša vidū un tad savukārt pašā nogalē, kad izpaudīsies tava piedzīvojumu un krāšņāku izjūtu meklētāja daba.

Strēlnieks: Ar vārdiem uzmanīgi - domstarpības ātri var pāraugt nopietnos strīdos

Svarīgi neļaut sapņainajam noskaņojumam, vēlmei aizmukt no visiem uztraukumiem un nebūšanām, ietekmēt tavu sniegumu darba lauciņā. Uzticētos pienākumus paveic godam, citādi vari jūtami iedragāt profesionālo reputāciju, kuru atjaunot būs patiesi grūti. Varbūt ir vērts savu fantāzijā notiekošo izlikt, kādā no radošajām disciplīnām. Tev, kā kustīgam cilvēkam derētu deja, aktiermākslas paraugdemonstrējumi. Mājas lietās februārī svarīgi neļaut sīkām nebūšanām radīt domstarpības, jo šomēnes strīdi var ātri vien pāraugt patiesi asās vārdu pārmaiņās. Labāk uzreiz novirzīt sarunas tematu, līdz ko jūti, ka atmosfēra tuvinieku starpā sāk nokaitēties. Dzīvesprieku tev izdosies gūt, esot pie dabas, sportojot, diskutējot ar domubiedriem par filozofiskām tēmām, ezoteriku.

Mežāzis: Februārī horoskops iesaka turēties pie labi zināmā, pārbaudītā

Neskatoties uz to, ka priekšnieks var vēlēties uzticēt tev jaunus pienākumus, būtu labi, ja šomēnes tu atturētos no grandiozām pārmaiņām profesionālajā ikdienā. Turoties pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām, tu saglabāsi stabilitāti, kas šobrīd būs viens no galvenajiem panākumu stūrakmeņiem. Februāris nesola lielu finansiālo pieaugumu. Tieši pretēji, nav izslēgti neparedzēti izdevumi veselības vai mājokļa tehniskā stāvokļa dēļ, taču tie nebūs tik grandiozi, lai radītu paliekošu robu tavā budžetā. Emocionālo iedvesmu, dzīvesprieka avotu radīsi ģimenes dzīvē, attiecībās ar tuviniekiem. Turklāt baudu sagādās ne tikai kopīgi pavadītais laiks, bet arī spēja palīdzēt. Un kā reizi tavs padoms šomēnes var būt nepieciešams ne tikai otrajai pusītei vai bērniem, bet arī kādam attālākam radiniekam.

Ūdensvīrs: Lai arī kādi būtu pārbaudījumi, tas viss notiek uz labu

Šis mēnesis var būt saspringts gan darba jomā, gan privātajā dzīvē. Liela nozīme būs tam, kā pratīsi noskaņot sevi, atrast pareizu skatījumu uz notiekošo. Daudziem Ūdensvīriem šis būs pārmaiņu laiks. Kāds nomainīs darba vietu, kāds uzsāks jaunas attiecības, savukārt vēl kāds pārvāksies uz citu dzīvesvietu. Neatkarīgi no tā, kādus pārbaudījumus liktenis tev būs sagādājis, tici, ka beigu beigās visas pārmaiņas izrādīsies labvēlīgas. Svarīgi, lai tu no savas puses lieki neizaicinātu likteni, proti, būtu saudzīgāks pret veselību, saglabātu lielāku modrību pie stūres un pienācīgi novērtētu tās lietas, kuras esi jau sasniedzis. Iespējams, notikumu iespaidā vairāk aizdomāsies par filozofiskām lietām, pārcilāsi savu vērtību skalu. Saskarsmē ar tuviniekiem esi atklāts, taču vienlaikus nesāc viņus nomāk ar drūmām domām par ikdienu. Negācijas centies kliedēt ar fizisku aktivitāšu palīdzību un dažādām garīgām praksēm.

Zivis: Pievērs uzmanību sapņiem, tie šajā mēnesī var pateikt ko priekšā

Tās Zivis, kuras nodarbojas ar ezoteriku, okultām lietām februārī piedzīvos ne vienu vien zīmīgu atklāsmi, spēs saskatīt dažādu notikumu kopsakarības. Pavisam viennozīmīgi pieaugs intuitīvās spējas, nav izslēgti vairākkārtīgi zīmīgi sapņi, vīzijas. Akadēmiskāku, ikdienišķāku profesiju pārstāvjiem lielākus izaicinājumus sagādās ierastie pienākumi, jo pēkšņi var likties, ka pietrūkst ideju. Labi, ka privātās dzīves norises dos patīkamu atslodzi no ikdienas uztraukumiem, ļaus aizmirst par pasaulīgajām. Brīvajām zivīm tieši šis februāris var nest liktenīgo iepazīšanos.Februāra horoskops. Foto:pexels.com

Februāra horoskops. Foto:pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas