Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Fiziskā apsardze: viņi riskē ar savu dzīvību, lai citi būtu drošībā

Fiziska apsardze, attēls no Unsplash.com

Fiziska apsardze, attēls no Unsplash.com

„Maldīgs ir priekšstats, ka miesassargs jeb fiziskā apsardze ir nepieciešama tikai slavenībām, mūziķiem, kino zvaigznēm un politiķiem. Patiesībā fiziskā apsardze iekļauj plašu pakalpojumu kopumu, lai ikviens cilvēks vai viņa manta noteiktā brīdī būtu drošībā” - norāda speciālists no “Feratum Life” - fiziskās apsardzes uzņēmuma. Fiziskā apsardze – tas ir drošības pasākumu kopums, ko pilda konkrēts cilvēks vai komanda. Viņu uzdevums ir ar savu klātbūtni noteiktā vietā reaģēt un novērst iespējamos draudus un riskus cilvēku veselībai un dzīvībai, kā arī mantai. Tie ir cilvēki, kuri tam ir īpaši apmācīti un kuri riskē ar savu dzīvību, lai glābtu tavējo, ja tas ir nepieciešams.

Kādos gadījumos nepieciešama fiziskā apsardze?

Protams, fizisku personu aizsargāšana ir viens no fiziskās apsardzes uzdevumiem, bet vai zināji, ka tāpat šiem cilvēkiem tiek uzticēti arī citi pienākumi, piemēram:

  • Objektu drošība: Fiziskā apsardze var būt nepieciešama, lai aizsargātu konkrētus objektus, piemēram, uzņēmumu birojus, fabrikas, noliktavas, būvobjektus, veikalus, dzīvojamās mājas vai citas ēkas, kurās atrodas, piemēram, vērtīgas preces, finanšu dokumenti, dārglietas, smagā tehnikas vai cits vērtīgs, kustams īpašums;
  • Pasākumu drošība: Lielu sabiedrisku pasākumu, piemēram, koncertu, sporta spēļu vai politisku sanāksmju laikā, var būt nepieciešama fiziskā apsardze, lai novērstu incidentus, piemēram, kautiņus vai masu nemierus;
  • Noteiktu teritoriju drošība: Fiziskā apsardze var būt nepieciešama, lai aizsargātu konkrētu teritoriju, piemēram, ielas, parkus, skolas vai citus sabiedriskus objektus no nevēlamām darbībām, piemēram, noziegumiem vai vandālisma;
  • Krīzes situācijas: Ņemot vērā šo cilvēku zināšanas un spējas, fiziskā apsardze nereti tiek saukta talkā krīzes situācijās, piemēram, ja notikusi dabas katastrofa vai ir izteikti terorisma draudi.

Īsumā, fiziskā apsardze patiesībā dara daudz vairāk nekā mums šķiet un, kaut arī ikdienā mēs šos cilvēkus varbūt pat nepamānām, viņi ir mums līdzās un rūpējas par mūsu drošību.

Drošību garantē zināšanas, spējas un pieredze

“Strādāt fiziskajā apsardzē ir sarežģīts uzdevums un cilvēkam, kuram šis darbs tiek uzticēts, ir jābūt ne tikai ar zināšanām, bet arī ar atbilstošām spējām un pieredzi,” skaidro “Feratum Life” pārstāvis. Viņu darba pienākumi ietver fizisku personu sargāšanu, patrulēšanu, ieejas un izejas punktu kontroli, dažādu teritoriju apsargāšanu, pūļa vadīšanu u. taml. Speciālists min: “Jārēķinās, ka darba vajadzībām var būt nepieciešams pielietot fizisku spēku, tāpēc šī noteikti ir sarežģīta profesija, jo darbā vajadzīgs izmantot gan muskuļus, gan prātu.” Viņš arī lepojas ar “Feratum Life” komandu, norādot, ka tie ir psiholoģiski noturīgi, fiziski spēcīgi un labi sagatavoti darbinieki, kuru apmācība un sertificēšana tiek veikta saskaņā ar īpašu programmu. Praktiskā darba pieredze palīdz ātri reaģēt un izvērtēt situāciju, lai nodrošinātu klienta aizsardzību arī ekstrēmos apstākļos un nestandarta situācijās. Un, jā, viņi ir arī ekipēti ar visiem nepieciešamajiem drošības līdzekļiem, lai aizsargātu kā privātpersonas, tā uzņēmumus un iestādes un to mantu, un citus resursus. Piemēram, būvniecības apsardzes pakalpojumu sniegšanā “Feratum Life” ir gūta jau vairāk nekā piecus gadus liela pieredze un tā nav video novērošana vai citādi veikts darbs attālināti, bet gan speciālists, kurš visu uzrauga, fiziski atrodoties uz vietas.

Ja vēlies uzzināt vairāk par fiziskās apsardzes “Feratum Life” sniegtajiem pakalpojumiem un to cenām, aicinām sazināties, zvanot uz diennakts tālruni +371 27788250. Tāpat vari sekot arī viņu Facebook profilam - Feratum Life, SIA.

Fiziska apsardze, attēls no Unsplash.com

Fiziska apsardze, attēls no Unsplash.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas