Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Fiziskās aktivitātes veselībai: kāpēc sports rudenī ir tik svarīgs?

Kad laikapstākļi aiz loga kļūst aizvien drūmāki un vakari tumšāki, daļai cilvēku dzīves temps palēlinās. Tiek ieņemta vieta ērtā, mīkstā dīvānā, lai pavadītu mājīgu vakaru pie filmām, seriāliem vai grāmatām. Tiesa, vispārējai fiziskai veselībai un emocionālai labsajūtai svarīgas ir regulāras fiziskas aktivitātes un aktīvs dzīvesveids. Lai stātos pretī slinkumam, drūmam noskaņojumam un veselības problēmām, ir jāmeklē pozitīva un motivējoša vide, kurā vari izkustēties, piemēram, sporta klubs. LEMON GYM pašlaik tiek organizēti grupu treniņi, kuru plašajā klāstā sev piemērotas aktivitātes atradīs ikviens aktīva dzīvesveida piekritējs un ikviena sportot gribētāja!

Kāpēc rudenī ir tik svarīgi nodarboties ar sportu?

Būsim atklāti, nodarboties ar sportu svarīgi ir vienmēr, bet tieši rudens daudziem ir periods, kad zūd motivācija un atrodas neskaitāmi iemesli, kāpēc aktīvo dzīvesveidu atlikt uz vēlāku laiku. Daudziem rudenī fiziskas aktivitātes nereti paliek otrajā plānā, lai gan patiesībā tieši šis periods būtu jāizmanto savā labā, jo ir daudz iemeslu, kāpēc teikt „jā” treniņiem rudenī:

  • Spēcīgāka imūnsistēma: rudens nāk komplektā ar dažādiem vīrusiem, no kuriem tevi pasargā spēcīga imūnsistēma. Kā zināms, regulāri treniņi palīdz to stiprināt;
  • Labāka mentālā veselība: laikā, kad saules gaismu redzam arvien mazāk, sports palīdz uzturēt ne tikai fizisko veselību, bet arī možu prātu, pateicoties endorfīnu un dopamīna lādiņam, kas izdalās sportojot;
  • Ķermenim draudzīgākas maltītes: sportošana itin bieži iet roku rokā ar veselīgām maltītēm, jo kurš gan vēlas koptu, sportisku ķermeni barot ar treknu, neveselīgu pārtiku, vai ne?

Grupu treniņi tev arī sniegs iespēju iepazīties ar līdz šim nesatiktiem cilvēkiem: ne viena vien lieliska draudzība vai pat laulība sākusies tieši sporta zālē! Turklāt tā ir motivējoša vide: grupu treniņos visi dalībnieki ir kopā, tie uzmundrina, atbalsta un izaicina viens otru, tāpēc ir iespējams sasniegt vēl labākus rezultātus!

Ar kādām priekšrocībām izceļas LEMON GYM grupu treniņi?

Lai treniņi radītu pozitīvas sajūtas un tu uz tiem dotos ar prieku, nevis sakostiem zobiem, ir ļoti svarīgi atrast pareizo sporta zāli, kuru gribas apmeklēt vēl un vēl. Ja tādu nav izdevies atrast, dodies uz kādu no LEMON GYM sporta klubiem, kas atrodami visā Rīgā (Imantā, Teikā, Juglā, Purvciemā, Pļavniekos, Ķengaragā, Skanstē, kā arī tirdzniecības centrā “Akropole”, Maskavas ielā 257)!

LEMON GYM piedāvājumā ietilpst:

  • Plašs treniņu piedāvājums jebkurai gaumei un iespējām (gan no rīta, gan pa dienu, gan vakarā): mēneša ietvaros notiek vairāk nekā 1000 dažādi grupu treniņi, tāpēc vari nešaubīties, ka atradīsi savām vēlmēm, ikdienas gaitām un fiziskajai sagatavotībai piemērotu nodarbību, neatkarīgi no tā, vai tas būtu zemas intensitātes treniņš kā pilates un joga, kardio treniņš kā aerobika, cīņas un “fit box”, vai spēka treniņš.
  • Jaunie GOLD treniņi ar Madaru Meieri (kardio), Joga un skaņu meditācija, Animal flow: ja vēlies ļauties ekskluzīvām sporta nodarbībām, tevi iepriecinās GOLD treniņi. Madaras Meieres vadītais pilna ķermeņa treniņš palīdzēs nostiprināt visu ķermeni. Joga un skaņu meditācija ļaus izbaudīt dziļu relaksāciju gan ķermenim, gan prātam, savukārt Animal flow nodarbībā caur kustībām no dzīvnieku pasaules tu iemācīsies kontrolēt savu ķermeni kā vienotu veselumu;
  • Izdevīgas cenas grupu treniņiem: LEMON GYM pieejami gan beztermiņa (PREMIUM FLEX un FLEX), gan īpaši izdevīgie ilgtermiņa (PREMIUM un COMFORT) abonementi.

Šajā sporta klubā ir pieejami ne tikai grupu treniņi, bet arī moderni trenažieri, plaša brīvo svaru zona, sauna, profesionāli un atbalstoši treneri. Tā ir vide, kas iedvesmos sportisko mērķu sasniegšanai un personiskai izaugsmei. Savukārt, ja labāk vēlies trenēties bez drūzmēšanās un gaidīšanas rindā pie trenažieriem, hantelēm un svaru stieņiem, pirms došanās uz sporta klubu ielūkojies LEMON GYM mājaslapas sadaļā Klubu noslogojums. Tajā vari redzēt ikviena sporta kluba pieejamību tiešraidē.

Vai pārliecinājām, ka ir vērts rudens un ziemas mēnešus pavadīt aktīvi? Izmanto iespējas, kuras piedāvā LEMON GYM – šajos sporta klubos tevi sagaida ne tikai augstvērtīgi grupu treniņi un moderns sporta trenažieru aprīkojums, bet arī iespēja sportot 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā!

Foto: Lemon Gym

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas