Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Foto: Ar bērniem tiekas Ukulele un citi bērnu iemīļoti televīzijas varoņi

Sestdien, 18. martā, bērnu muzikālā raidījuma “Ukulele” jaunākās sezonas pirmizrādes pasākumā ar bērniem tikās arī citi televīzijas varoņi – Ričijs Rū, Mazā Mula un muzeja Kasiere, kā arī Rūdis Rimpiņš. Uz tikšanos “Tet ģimenes dienā” bija aicināts ikviens, kurš iemīļojis pašmāju veidoto bērnu raidījumu un seriālu tēlus.

Foto no “Tet ģimenes dienas” pieejami šeit: saite.

Sirsnīgo kopā būšanu atklāja izveicīgais lācis Ričijs Rū. Viņš ne vien parādīja un iemācīja sanākušajiem viesiem foršākos deju soļus, bet arī izveda visus trakā dejā. Tika noskaidrots un sveikts arī atraktīvākais dejotājs.

Mazā Mula (Emīlija Ēķe) un skatītāju jau iepazītā muzeja Kasiere (Anna Šteina) ar klātesošajiem aprunājās par mākslas pasauli un centās noskaidrot, ko interesentu var atslēgt ar zinātkāres atslēdziņu. Kopīgi tika veidots unikāls mākslas darbs, kurā katram klātesošajam bija iespēja izpaust savu radošo garu.

Kā viesulis visus pārsteidza Rūdis Rimpiņš (Rihards Zelezņevs) no detektīvseriāla “Emī un Rū”. Viņš, protams, klātesošos iesaistīja detektīvizmeklēšanā, kas vainagojās ar Uku (Uldis Siliņš) un Leles (Annija Putniņa) atrašanu. Kopā ar viņiem bērni varēja baudīt komponistes Lauras Polences speciāli “Ukulelei” radītās dziesmas, kurām aranžiju veidojis komponists Raimonds Petrauskis.

Bērnu satura producenta “Ausma” radītā raidījuma “Ukuleles” 4. sezona no 23. marta izklaides platformā Tet TV+ būs klāt ar jaunām sērijām un brīnišķīgām dziesmām bērniem. Tet televīzijā skatītāji var sekot līdzi arī “Ričija Rū pasakas”, “Ričijs Rū un internets”, “Mazā Mula lielajā mākslas pasaulē” un “Emī un Rū” piedzīvojumiem.

“Tet ģimenes diena” notika sadarbībā ar tirdzniecības centru Spice Home.


Tet ģimenes diena. Foto: Tet

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas