Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

FOTO: Ar lielu vērienu izskanējis Rīmdaru Lielkoncerts “ NEREĀLI”

Vidzemes Koncertzāli “Cēsis” 8. jūnijā pieskandinājis līdz šim vērienīgākais hiphopa notikums Cēsīs.

Grupa "Rīmdari" savus klausītājus pārsteidza ar grandiozu skatuves instalāciju un speciāli veidotām video projekcijām katrai dziesmai. Uz skatuves varēja sagaidīt īpašos viesus, dejotājus un kori no Talsiem.

“Koncerta režija tika veidota, lai klausītājs labāk iepazītu katru grupas dalībnieku un ieskatītos vēsturē. Kā ierasts, ar Rīmdariem uz skatuves kopā bija arī Baiba Bite. Papildinot ieskatu vēstūrē, uz skatvues tika aicināta grupa Latgalīšu Reps un reperis Misters. Savukārt, koncerta kulminācijā uz vairākam dziesmām pievienojās koris “TALSIS”, divdesmit piecu koristu sastāvā.” tā par koncertu organizators “Marshals” .

Pasākumā bija pieejama Balcia Lounge zona, kurā par muzikālo atmosfēru parūpējās DJ, kas spēlēja hiphopu no vinila platēm, kā arī VIP sēdvietas balkona zonā, kuru īpašnieki pēc koncerta varēja apmeklēt “MEET & GREET” zonu, kurā varēja satikt grupu "Rīmdari".

“Vēlamies pateikt īpašu paldies visiem, kas palīdzēja īstenot šo lielo notikumu. Jo īpaši fotogrāfiem, videogrāfam, skatuves būvētājiem un brīvprātīgajiem, bez kuriem mēs nebūtu šo visu īstenojuši” paldies saka Reinis Ragga.

"Rīmdari" ir repa grupa no Cēsim. Grupā muzicē četri dalībnieki: Reinis Ragga, Brokss, Marshals un Krišs Baglais.

Vairāk par grupu šeit!

Foto: Nauris Veiss

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas