Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

FOTO: Igauņi Skanstē par 14 miljoniem plāno būvēt ekskluzīvas dzīvokļu mājas

Jaunās paaudzes attīstītāji "Invego" un "Reterra" investēs 14 miljonus eiro Skanstes kompleksā, kurā līdz 2025.gada beigām plānots uzbūvēt 67 dzīvokļus.

"Pagājušajā nedēļā sākās "Skanstes rezidences" dzīvokļu pārdošana, un pirmie dzīvokļi jau ir rezervēti. Galvenais iemesls lielajai interesei ir tas, ka Rīgā jau kādu laiku nav bijis tik augstas kvalitātes dzīves vides piedāvājumu," stāsta "Invego Latvia" pārdošanas projektu vadītājs Henrijs Skujiņš, norādot, ka Skanste ir strauji augošs rajons, kas robežojas ar pašu pilsētas centru.

"Skanstes rezidences" apvienos elitāru arhitektūru un nākotnes tehnoloģijas. Jaunais dzīvojamo ēku komplekss piedāvās izcilu dizainu un enerģiju taupošus risinājumus, nosakot Rīgas nākotnes standartus. "Projekts sastāvēs no divām ēkām, kuras savienos kopīgs vestibils un plaša pazemes autostāvvieta," turpina Henrijs Skujiņš, paskaidrojot, ka projekta nodalīšanu divās ēkās atbalsta spēcīga arhitektoniskā vīzija, lai katram dzīvoklim tiktu nodrošināts daudz vairāk dabiskās dienas gaismas un skaists skats uz pilsētu.

Katrs dzīvoklis tiks aprīkots ar atsevišķu mehānisko ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu un apsildāmajām grīdām. Jaunajā dzīvojamajā A energoefektivitātes klases kompleksā būs nodrošināts pieslēgums centralizētajai siltumapgādei, kā arī tiks izbūvēti enerģijas pāļi, kas palielinās ēku energoefektivitāti. Dizaineru projektētie dzīvokļi tiek piedāvāti iegādei ar pilnu apdari.

Divās astoņstāvu ēkās tiks uzbūvēti 67 mājokļi - interesentiem izvēlei tiek piedāvāti 1-4 istabu dzīvokļi ar balkoniem un jumta terasēm. Ekskluzīvo A energoefektivitātes klases mājokļu, kas atrodas Grostonas ielā, blakus "Arēnai Rīga", cena ir sākot no 114 900 eiro, un to būvniecību plānots pabeigt 2025.gada beigās. Nekustamo īpašumu attīstītāji "Invego" un "Reterra" jau iepriekš ir sadarbojušies dzīvojamā rajona "Parka kvartāls" attīstībā Rīgā.

"Skanstes rezidences" projekts. Foto: Publicitātes

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas