Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

FOTO: kā laika gaitā mainījusies Liene Ušakova

Liene Ušakova vēlas panākt, lai viņas seja būtu nekustīga

Efektīgās ārienes dēļ realitātes šovu dalībnieci un bijušo radiobalsi Lieni Ušakovu zina visi. Tiesa, pēdējā laikā skaistule no ziņu virsrakstiem bija nozudusi, bet, pateicoties drosmei piedalīties pašmāju realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra”, tas ir mainījies.

Iespējams, kāds no skatītājiem un interesentiem viņu atceras pēc skandalozā un skaļā notikuma, kad sieviete kokteiļa veidā pati izdzēra savu placentu. Nu viņa ir gatava kliedēt visas bažas un TV kameru priekšā atklāt patiesību par savu dzīvi. Savulaik Liene bija pazīstama arī kā Seksīgā Lee un, lai arī šobrīd sevi aicina dēvēt par Lieni Ušakovu, aizraušanās ar mākslīgo skaistumu un kosmētiskajām procedūrām nav mazinājusies. Vēl vairāk – skaistule ir gatava iet tālāk un nolēmusi savu ķermeni padarīt par pašu pilnību, ļaujot pārvērtībām sekot līdzi arī “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem un vērot ne tikai lieko tauciņu nosūkšanas, bet arī intīmās zonas plastikas operāciju. “Ja dara, tad uz visiem 100%” – tāds ir Lienes moto un tieši tik atklāta viņa ir TV kameru priekšā.

Seko līdzi Lienes Ušakovas dzīvei no pirmdienas līdz ceturtdienai 21.10 kanālā STV Pirmā! vai visu diennakti izklaides, ziņu un videoportālā 1188.lv!

Lasi arī:

Liene Ušakova kuplās krūtis iemūžina ģipša skulptūrā: "Cicīši visā savā krāšņumā!"
Liene Ušakova vēlas, lai latvietēm mēnešreižu laikā tiktu piešķirta brīvdiena

Foto: no Lienes Ušakovas personiskā arhīva

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas