Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Galvenās stila kļūdas, kuras liek sievietei izskatīties lēti

Lēta sieviete. Foto:Elias de Carvalho, Pexels.com

Lēta sieviete. Foto:Elias de Carvalho, Pexels.com

‘’ Tā nu gan izskatās riktīgi lēti’’, ‘’ Normāla sieviete, bet tik lēta gaume’’. Domājams, ka šādas un līdzīgas frāzes ik pa laikam ir nācies dzirdēt mums visiem. ‘’ Lētam izskatam’’ nav nekādas saistības ar sievietes finansiālo stāvokli, bet gan ar drīzāk ar gaumes trūkumu, kā arī neorientēšanos stila un etiķetes jautājumos.


Patiesībā no šī ‘’ lētā’’ tēla var itin vienkārši izvairīties, atliek vien ievērot dažas nianses.

Kas padara sievietes izskatu lētu:

- Nekopti mati. Nav obligāti nepieciešams dārgs griezums vai ultra moderns krāsojums. Tēlu nevīžīgu padara sausi, aplūzuši matu gali, tumšiem matiem ataugušas gaišas saknes, nemazgāti mati, kā arī mājās pašrocīgi, bet nevienmērīgi nokrāsoti mati.

- Pasākuma formātam neatbilstoši izvēlēts apģērbs un grims. Ne tikai nepucēšanās, bet arī pārlieku liela pucēšanās sievietes tēlu var padarīt lētu. Piemēram, ierašanās uz vidusskolas salidojumu skolas sporta zālē garā, kuplā, līgavas cienīgā vakarkleitā. Vai darba pasākuma apmeklēšana maksimāli dekoltētā kleitā. Tas pats attiecās arī uz make up. Ne par velti tiek izdalīts dienas un vakara grims. Dienas gaišajā laikā pārvietojoties pa ielu ar ‘’ smokey eyes’’ un milzu tonējošā krēma kārtu, sieviete viennozīmīgi izskatīsies vairāk nekā lēti.

- Viltotu zīmolu nēsāšana. Ja nepietiek līdzekļi orģinālu dārgo zīmolu apģērbu un aksesuāru iegādei, vienmēr labāk izvēlēties kvalitatīvu ‘’ no name’’ produkciju. Protams, var jau oponēt, ka reizēm viltojumus nemaz nevar atšķirt no orģināliem, tomēr lielākoties šis apgalvojums īsti neatbilst patiesībai.

- Figūrai nepiemērota apģērba izvēle. Protams, ka nekādā gadījumā visām sievietēm nav jābūt tievām, kā skaliņiem. Tomēr, ja formas ir nedaudz kuplākas, nav nekādas vajadzības par visām varītēm ‘’ iestūķēties’’ mini šortiņos vai apspīlētā krekliņā.

- Nekopti nagi. Nav nekādas obligātas nepieciešamības apmeklēt manikīru, galvenais, lai nagi būtu tīri, vienmērīgi apgriezti un bez atlupušas nagu lakas. Ja nagiem ir gelish pārklājums, vēlam tiem regulāri veikt profilaksi.

- Uzvedība. Perfekti elegants tēls nedos nekādu rezultātu, ja sievietes uzvedība būs vulgāra. Lamāšanās, smēķēšana tam nepiemērotās vietās, pārāk skaļa sarunāšanās, runāšana ēdot, pārmērīga alkohola lietošana vai nedod dievs – spaļaudīšanās vienā mirklī viselegantāko sievieti padarīs lētu.

Noskaties arī video ar modes mākslinieka Aleksandra Pavlova padomiem, kā izskatīties '' dārgi'' pārlieku nepārtērējoties.

Interesanti :Lēta sieviete. Foto:Elias de Carvalho, Pexels.com

Lēta sieviete. Foto:Elias de Carvalho, Pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas