Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Garāžai nepieciešami jauni vārti?

Bet kādi? Īsu ieskatu garāžas vārtu piedāvājumā sniedz vācu ražotāja “Hormann” autorizētais dīleris Latvijā SIA “Eldita”.

“Hormann” ir viens no vadošajiem Eiropas vārtu un piedziņu piegādātājiem ar vairāk kā 80 gadu pieredzi vārtu un piedziņu ražošanā. “Hormann” zīmols ir kvalitātes apliecinājums.

Šobrīd visbiežāk klienti izvēlas paceļamos garāžas vārtus. Šie vārti apvieno kvalitāti, funkcionalitāti, modernu izskatu un drošību. Sekciju vārti ar divsienu izlolāciju nodrošina labāko siltumizolāciju, stabilitāti un klusu vārtu darbību. Hormann piedāvā plašu vārtu izvēli, lai ikviens klients atrastu savai gaumei un vajadzībām atbilstošākos vārtus.

Lai garāžas vārti harmoniski iekļautos kopējā mājas fasādē ir pieejami vairāki vārtu modeļi, krāsas un apdares veidi.

Garāžas vārti tiek montēti telpas iekšpusē, tie atveras paralēli griestiem, līdz ar to Jūs iegūstat brīvu telpu garāžā un tās priekšpusē. Pēc klienta vēlmēm garāžas vārtus var aprīkot ar automātiku. Automātiskā vēršana ievērojami atvieglos vārtu lietošanu, jo varēsiet ar pulti atvērt/aizvērt vārtus, neizkāpjot no auto.

Mūsu filiālēs visā Latvijā varēsiet saņemt pilnvērtīgu konsultāciju, piedāvājuma sagatavošanu, objekta apsekošanu un kvalitatīvu vārtu montāžu.

Foto: Justin Cobb, Pixabay.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas