Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Grāmatvedības kursi - jaunākās aktualitātes un izmaiņas, kas jāzina grāmatvežiem

Artbuh” kursi paredzēti grāmatvežiem, kuri vēlas papildināt zināšanas par izvēlētās profesijas niansēm, saņemt atbildes uz aktuāliem grāmatvedības jautājumiem, kā arī iepazīties ar likumdošanas izmaiņām, padziļināt zināšanas PVN jomā, aizdomīgu darījumu uzraudzīšanu un citiem jautājumiem!

Uzzini jaunājās izmaiņas likumdošanā

Lai uzzinātu par jaunākajām izmaiņām likumdošanā, kā arī atcerētos, kam jāpievērš uzmanība no iepriekšējām izmaiņām, iesakām izvēlēties kursu "Galvenais grāmatvedis".

Šis kurss ir pieprasīts un grāmatvedības profesionāļi to iesaka saviem draugiem un kolēģiem.

Vairāk info un registrācija:

Uzzini, ko pieprasa VID un kā sagatavoties pārbaudei!

Jebkura VID pārbaude rada satraukumu. Grāmatvedības kurss kas ietver normatīvā regulējuma izmaņu un to ietekmes uz iekšējās kontroles sistēmu analīze, aizdomīgu darījumu identificēšana, ziņošana un plānotās izmaiņas! Jūs saņemsiet visu nepieciešamo dokumentu veidnes. Apmeklējot šo kursu, kļūs skaidrs, ko pieprasīs VID un kā sagatavoties pārbaudei. Šis kurss ir īstais ceļvedis NILLTFNL jomā. Kursa dalībnieki iegūs teorētiskās un praktiskas zināšanas par Klienta darījumu uzraudzības procesu un izpratni par aizdomīgu darījumu pazīmēm.

Ja esi NILLTFN likuma subjekts, nav jāgaida VID pārbaude, bet jāpiesakās kursam “Praktikums “Noziedzīgi ieguves līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likuma piemērošanas praksē””.

Uzzini vairāk informācijas par kursu un reģistrējies!

Padziļinātas zināšanas par PVN

Kurss ,,PVN praktikums. Ceļvedis profesionāļiem!” paredzēts grāmatvežiem, kuri vēlas paaugstināt savu profesionālo līmeni un padziļināti apgūt zināšanas par PVN likumu. Šajā kursā, pamatojoties uz praktiskiem piemēriem, iespējams uzzināt par visām pēdējā laika aktuālajām likumdošanas izmaiņām. Tiks apgūtas ne tikai nepieciešamās zināšanas, bet arī iegūta pieredze un izpratne par PVN likumu.

Vairāk info un registrācija par kursu šeit.

“Artbuh” piedāvāto apmācību kursu klāsts pastāvīgi mainās, jo uzņēmums cenšas piedāvāt tikai būtisku un aktuālu informāciju.

Tādēļ aktuālākā informācija par aktīviem “Artbuh” mācību kursiem meklējama “Artbuh” mājaslapā.


Grāmatvedības kursi Photo by ThisIsEngineering from Pexels

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas