Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Grupa "Olas" cienā pasaulslaveno strīmeri "IShowSpeed" ar savu saldējumu

grupaolas/Instagram

grupaolas/Instagram

Otrdien, Rīgu pāršalca fanu sajūsmas vilnis – galvaspilsētā ieradies viens no pasaules populārākajiem strīmeriem, Derens Votkinss, plašāk zināms kā "IShowSpeed". Viņu dažādās pilsētas vietās sagaidīja tūkstošiem sajūsminātu fanu, taču īpaši jautru brīdi sagādāja pašmāju grupa "Olas".

Žanis Pavlovskis un Reiks savos sociālajos tīklos publicējuši video, kurā cienā "IShowSpeed" ar viņu pašu radīto saldējumu.

Tas ir mūsu saldējums – taisīts no īstām olām," ar smaidu saka Žanis.

Pārsteigtais strīmeris pārjautā, vai tiešām no īstām, uz ko puiši apstiprina un piebilst – “tas ir cita veida saldējums”.

Četru garšu klāstā – sāļā karamele, ananāsu, šokolādes un vaniļas – "IShowSpeed" izvēlas šokolādes un pēc degustācijas atzīst: "Tas tiešām ir labs!"

Nesen grupa "Olas" kopā ar olu un olu produktu ražotāju "Balticovo" radījusi četras īpašas saldējuma garšas.

Jaunais saldējums ne tikai pārsteidz ar oriģinālām kombinācijām, bet arī ar asprātīgiem nosaukumiem, kas iedvesmoti no grupas populārākajām dziesmām – "Dzīvoju pie mammas" ir klasisks plombīrs, "Priekšnieka nav" – sāļā karamele, "Pāri okeānam" – šokolādes plombīrs, un "Nārnija" – ananāsu saldējums.


Lasi arī!

FOTO: Haoss Rīgā – tūkstošiem fanu sagaida "IShowSpeed", iemet viņam ar banānu un nozog piemiņas plāksni

Ekonomikas ministrs Valainis pa Rīgu vizinās kopā ar slaveno "IShowSpeed"

grupaolas/Instagram

grupaolas/Instagram

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas