Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Horoskops bērnam: Uzzini, kāds ir mazā ķipara raksturs pēc zodiaka zīmes

Bērnu horoskops (Image by jvalley678 from Pixabay)

Bērnu horoskops (Image by jvalley678 from Pixabay)

Auniņš - diža personība jau no paša sākuma

Jau tūlīt pēc bērna nākšanas pasaulē vecākiem un visiem pārējiem ir skaidrs, ka piedzimusi diža persona. Zīdaiņa vecumā kliegšana, bet vēlāk skaļa komandēšana raksturīga šim bērnam. Reizēm ir grūti saprast, kurš tad mājās ir noteicējs. Mazais Auniņš ir ļoti dinamisks, kustīgs un pārgalvīgs. Viņu ne mirkli nevar atstāt bez ievērības. Aunam vajadzīgs plašums, kur iztrakoties, un šaurā telpā viņš jutīsies slikti. Vislabāk viņam patīk atrasties dārzā. Vecākiem būtu ārkārtīgi ieteicams savu mazuli jau agri iesaistīt kādā sporta sekcijā. Jau no bērnības Auns vēlas būt komandieris – sētā, skolā, pat mājā. Tas tāpēc, ka viņš ir dzimis vadonis. Viens gan ir svarīgi, tāpēc ielāgojiet, Auniņa vecāki, – jūs nedrīkstat palikt vienaldzīgi pret savu atvasīti, jo īpaši, ja tā nāk pie jums pēc padoma. Auniņš nedrīkst zaudēt pašpārliecinātību un ticību saviem spēkiem – tie viņam nepieciešami kā gaiss. Šie aprīļa bērni ir lieli sapņotāji, bet viņu sapņi no vienaudžiem atšķiras ar lielo konkrētību. Viņš zina, ko grib, un to arī panāks. Skolas gaitās Aunam jau sākas problēmas. Viņš gan ir pietiekoši gudrs, taču necieš ilgo sēdēšanu miera stāvoklī. Tāpat grūtības sagādā arī skolotāju pavēles, jo tas taču ir Auns, kurš parasti pavēl. Ja viņa skolotāji būs pietiekoši gudri un saprotoši, tad noteikti ļaus šīm līdera dotībām izpausties citādā veidā. Aunam ir jāuztic dažādi pienākumi vai klases vecākā amats, ar to viņš lieliski tiks galā. Starp citu, Auna meitenes daudz neatšķiras no šīs zīmes zēniem. Viņām tāpat patīk kāpelēt pa kokiem un uzņemties vadību. Auns ir nevērīgs pret mācībām, bet šeit nelīdzēs ne rājieni, pat ne piezīmes dienasgrāmatā. Nepieciešama pavisam cita taktika. Pasakiet savam Auniņam, ka viņš vienkārši nav tik gudrs, kā pārējie, un tad jūs redzēsiet, kā pamodīsies Auna pašlepnums. Viņš piepūtīs vaigus un metīsies mācībās. Neaizmirstiet arī kādreiz savu Auniņu paslavēt. Auni agri attīstās, viņi vēlas visu darīt paši. Viņiem ļoti izteikta seksualitāte.

Vērsīti kaitināt nav ieteicams

Arī mazais Vērsēns līdzīgi Aunam parāda savu raksturiņu jau neilgi pēc piedzimšanas. Vērša dabu ir grūti noslēpt. Taču tas nenozīmē, ka Vērsītis būtu gatavais briesmonis. Tieši pretēji, viņš ir mīļš un pat mierīgs bērniņš. Gan līdz tam brīdim, kamēr viņu nesāk iespaidot. Vairāk par visu viņš mīl mieru un nevēlas, lai viņam aizrāda. Nevajag aizmirst, ka Vērša raksturīgākās īpašības ir spītība un stūrgalvība. Tomēr nevar noliegt, ka viņam ir arī tādas labas īpašības kā pacietība un izturība. Ja cits bērns jau būs atmetis ar roku kādai grūtai iecerei, tad Vērsis gan panāks savu. Tā kā šim bērnam ir talants uz humanitārām zinībām ( kas gan atklājas tikai skolas laikā ), tad iespējams, ka viņš jau agri sāks lasīt vai pat sacerēs kādu dzejolīti. Vērša bērni agri nobriest, ir diezgan gudri, un nereti tas pamudina viņu vecākus publiski palepoties ar savām atvasītēm. Tas Vērsim nepatiks, un nekādu «koncertu» no viņa jūs nesagaidīsiet. Atcerieties, ka viņš nemīl pavēles, daudz vairāk panāksiet ar maigumu un laipnību. Ja ko vēlaties, palūdziet! Vērsim nepieciešama mīlestība un miers. Skolas gaitas īpašas problēmas Vērsītim un viņa vecākiem nesagādās. Arī ar skolotājiem konflikti nav gaidāmi. Viens gan – tā kā Vērsis ir taisnības mīlētājs, tad necietīs, ja viņam vai kādam citam tiks nepelnīti nodarīts pāri. Viņš aizstāvēsies un nereti pats cietīs no tā. Pusaudža gados atklāsies, ka Vērsis ir lielisks viesu uzņēmējs, un ciemiņi viņa mājā nebūs retums. Savu vecāku mājokli viņš nesteigsies pamest, vismaz kamēr nebūs izveidojis pats sev stabilu pamatu zem kājām. Pārejas vecums Vērsim notiek samērā viegli, interese par pretējo dzimumu parādās diezgan vēlu. Bet, ja viņš iemīlas, tad pamatīgi, jo Vērsis jau visu dara pamatīgi. Vērsi ir grūti izsist no līdzsvara, bet kaitināt to nav ieteicams.

Dvīnis ir ļoti, ļoti aktīvs ķipars

Dvīņis ir neparasti kustīgs bērns, agri sāks runāt un staigāt. Turklāt viņam kustību ātrums ir tāds, ka sāks likties, ka acis jau dubultojas. Tikko notvērts aiz rokas, kad mazais Dvīnītis jau tūlīt metīsies jaunos piedzīvojumos, kosmiskā ātrumā! Šī kustības brīvība viņam ir ļoti nepieciešama, tāpēc nav ieteicams viņu ierobežot ar sētiņu. Ar savu ātro dabu un straujajām kustībām visai ātri var nokaitināt mazāk pacietīgu pieaugušo. Bet tāda ir Dvīņu būtība – ātri izdarīt divus trīs darbus, kamēr citi tikai vienu. Izauguši Dvīņi iepriecinās ar jaunatklājumiem uzreiz vairākās sfērās. Dvīņiem ir daudz talantu. Skolā Dvīnis visu ļoti ātri uztver un saprot, bez grūtībām tiek galā ar sarežģītiem uzdevumiem. Viņiem ļoti patīk kontaktēties ar vienaudžiem, jo bieži kļūst par līderiem. Bieži vien Dvīņiem ir labi attīstītas abas rokas – viņi var vienlīdz labi rakstīt gan ar labo, gan ar kreiso roku. Pirksti viņiem ir slaidi un lokani, tāpēc nereti viņi kļūst par labiem ķirurgiem, zobārstiem vai pulksteņmeistariem. Lielākā daļa triku meistaru ir tieši Dvīņi. Dvīņiem labi padodas mūzikas instrumentu spēle. Viņi lieliski atdarina cilvēkus. Spilgtās un labi attīstītās iztēles dēļ, kā arī izteiksmīgās valodas dēļ Dvīņi nereti tiek apvainoti melošanā. Viņiem no mazām dienām ir jāmāca atšķirt patiesību no jaukas un fantastiskas izdomas. Ar lielu vieglumu apgūst svešvalodas. Pildot mājasdarbus, parasti mēdz ieslēgt radio, televizoru vai mūzikas atskaņotāju. Ja tas neietekmē atzīmes, iebilst nevajadzētu.

Vēzītim raksturīga garastāvokļu maiņa un plaša emociju gamma

Vēžu būtiskākās īpašības piemīt arī mazajiem Vēzīšiem. Viņi ir ļoti emocionāli, un garastāvokļa maiņas tiem ir neizbēgamas. Dabīgi, ka viņiem vairāk nekā citiem nepieciešama lielāka uzmanība un mīlestība, jo viņi taču ir tik ļoti bezpalīdzīgi. Vēžiem vienmēr nepieciešams atbalsts un saikne ar ģimeni. Ja būsiet pret viņu ass un neiecietīgs, tad mazais pilnībā noslēgsies sevī un jums būs neiespējami piekļūt viņam. Ar Vēzi viegli tikt galā, ja būsiet mīļš un laipns. Mazie Vēžu bērniņi dievina garšīgas lietas un spilgtas krāsas. Viņi ir ļoti apzinīgi un disciplinēti bērni. Stundām ilgi viņi spējīgi spēlēties vieni. Ieteicams, lai viņam būtu sava bērnistaba, kur to darīt. Vēzim ir ne pārāk labas «attiecības» ar kārtību. Un jums jau laicīgi viņu būtu jāradina pie tās, liekot sakārtot savu istabiņu. Ja kāds viņus aizvainos, Vēzīši raudās bez mitas. Viņi baidās no asām lietām, ātrām mašīnām, vārdu sakot, no visa ,no kā vien var baidīties. Visvairāk Vēzītis pieķeras savai māmiņai. Ar viņu visu laiku jāsarunājas, jāslavē to. Arī skolā viss atkarīgs no apkārtējo attieksmes pret Vēzi. Mācības nesagādā viņam lielas rūpes, bet attiecību veidošana gan. Īpašu uzmanību viņš pievērš vēsturei. Arī zīmēšanā viņam ir zināms talants. Tomēr par ļaunu nāk fakts, ka Vēzis nepavisam nav godkārīgs, tāpēc bieži vien tā arī neko dzīvē nesasniedz. Viņu varētu nosaukt par flegmātisku. Kad Vēžu bērni atstāj vecāku mājas, tās kļūst tukšas un garlaicīgas. Tomēr nedomājiet, ka viņš aizgājis uz visiem laikiem. Vēzītis visu dzīvi saglabā saikni ar vecāku mājām. Pusaudžu vecumā Vēzis pārvietojas pa dzīvi apmēram tā – divi soļi uz priekšu, viens atpakaļ. Vēži attīstās samērā vēlu, un interese par pretējo dzimumu arī parādās vēlāk nekā citiem vienaudžiem. Jūtu pasaule viņam gan nav sveša, tāpēc iemīlējies Vēzis būs uzticīgs.

Lauva nevis lauviņa: ģimenē ir jauns karalis!

Ja jūsu ģimenē piedzimis Lauva, esiet gatavs pārmaiņām – pasaulē taču nācis pats zvēru karalis! Šie mazuļi ir gatavi dabūt visu ko vēlas. Viņu pirmie vārdi nav tētis un mamma, bet gan - es gribu. Tomēr vecāki nespēj atteikt savam apburošajam bērniņam. Lauvēni ir jautri, dzīvespriecīgi un draiski, vien līdz brīdim, kamēr jūs glaudīsiet viņus pa spalvai. Jums vienkārši jādara tā, kā viņi vēlas, citādi mazās majestātes apvainosies. Lauvas jau no agras bērnības pieradušas komandēt pat par sevi vecākus bērnus. Viņi apzinās sevi kā personību un ir ļoti pašlepni. Neapšaubāmi, ka viņiem patīk padižoties. Lauvas audzināmi stingri, bet ar lielu iejūtību un maigumu. Jūs taču negribēsiet, lai Lauvēns meklētu padomu patstāvīgi, ne ģimenē. Loģiski, ka arī skolā Lauva uzņemas līdera lomu. Taču viņš nedara to tāpēc, lai izceltos. Lauvai jau šūpulī ielikts aizstāvja un vadoņa talants. Apkārtējie labprāt ļauj uzņemties viņam vadību. Tikai ne skolotāji, jo viņiem grūti pierast pie domas, ka pavēlēt varētu mazs bērns. Pašam vaininiekam problēmu ar skolu nav. Tikai attiecībās ar pieaugušajiem vajadzētu būt diplomātiskākam. Lauvas - tīņi ātri pamana pretējo dzimumu, un pārejas laiks viņiem ir ļoti grūts. Viņiem raksturīga bieža iemīlēšanās un spēcīgas emocijas. Visas viņu draudzības un mīlestības ir dramatiskas. Lauvas nelaime ir tāda, ka viņš neklausa padomiem un visu vēlas izbaudīt pats. Savu egoismu gan Lauvai vajadzētu ierobežot, ja viņš grib sasniegt laimi.

Jaunava - īsta Dieva dāvana vecākiem

Ar bērniņu – Jaunavu vecākiem problēmu nebūs, viņu ir viegli audzināt. Viņš nekad nerunās pretī, neizraisīs konfliktus, būs paklausīgs un ļoti kārtīgs. Bērniņš nav prasīgs un iztiks ar mazumiņu, viņš lieliski prot piemēroties apstākļiem. Šis bērns uzdos vecākiem daudz jautājumu, jo viņa attīstībā lielu lomu ieņem sarunas. No rotaļlietām viņš labprātāk izvēlēsies tās, kas liek padomāt un attīsta spriešanas spējas. Starp citu, katru mantiņu viņš noliks tur, kur paņēmis, jo ir kārtīgs, pat pedantisks. Jau no mazotnes Jaunavā attīstīta augsta atbildības sajūta, varat uzticēt viņam kādu darbiņu un esiet droši, ka tas tiks paveikts. Viņš jums būs labs palīgs mājas darbos. Skolā Jaunava ātri kļūst par pasniedzēju mīluli, jo ievēro disciplīnu un pilda visus mājas darbus. Jaunavai ir labas analītiķa spējas, un viņš arī prot izmantot savus talantus. Zināšanu ieguve viņam ir pats svarīgākais, lai neizjustu mazvērtības kompleksu. Vecākiem būtu jāregulē savs bērns, lai tas labi attīstītos, izbaudītu bērnības priekus un nebūtu pārāk nopietns. Bieži gadās, ka Jaunava kaut ko izplāno, bet tā arī nekad nepaveiks, jo praktiska rīcība vairs nav viņa stiprā puse. Viņš ir vairāk domātājs, idejas autors. Jaunavai jāmācās aizstāvēt savas intereses un, ja vajadzīgs, runāt pretī. Tā kā Jaunavas ir ļoti kritiskas, tad nereti tās arī skolas laikā nemaz neatrod sev otro pusīti, bet gadās arī, ka neatrod vispār. Jūtu gammai Jaunavas dvēselē ierādīta īpaša vieta, tās nedrīkst aizskart un apsmiet. Vecāku uzmanības apliecinājums un glāstu valoda mazajai Jaunavai nepieciešami kā vitamīni, jo bez tiem viņa izaugs nejūtīga. Šie bērni ir pārāk lieli reālisti un netic brīnumiem un pasakām.

Svariņš ir ļoti burvīgs bērns, bet uz veikalu labāk līdzi viņu neņemt

Mazie Svaru bērniņi ir vienkārši burvīgi un saviem vecākiem liekas pūles nesagādā. Viņi nav prasīgi, pārāk nebļauj zīdaiņa vecumā. Arī vēlākā periodā viņiem nav raksturīga bērniem tik pierastā spītība un nepaklausība. To, ko citi panāk ar skaļām histērijām un kāju dauzīšanu, mazais Svaru bērns – ar vienkāršu smaidu. Vislielākās problēmas sākas, kad viņam jāpieņem kāds lēmums, jāizšķiras par kādu soli. Te nu viņš padarīs savus vecākus vai trakus. Jums nebūtu ieteicams ņemt viņu līdzi piemēram, uz veikalu, citādi pavadīsiet tur vai visu dienu, izvēloties preci sava bērna gaumei. Jā, ir vēl kāda problēma. Venēra, kas ir Svaru valdošā planēta, piešķir mazajiem Svariem lielu slinkumu. Pēc spēlēšanās viņi nekad nesavāks savas mantiņas, pat ja jūs desmit reižu atgādināsiet. Tomēr, kā vēlāk izrādās, tas nav tikai slinkums vien, Svari krāj spēkus nākamajam darbam vai spēlei. Skolā Svari ne ar ko īpašu neizceļas. Viņi mācās vidēji, jo pārlieka godkāre šiem bērniem nepiemīt. Galvenais, pēc kā viņi tiecas, ir harmonija attiecībās ar klasesbiedriem. Svari bieži darbojas kā vidutāji, šķīrējtiesneši. Labāk padodas humanitārie priekšmeti. Svariem ir talants uz zīmēšanu. Vecākiem nevajadzētu neko pārāk uzspiest savām atvasēm, ja nu vienīgi radināt tās pie izvēles iespējām. Svari - pusaudži ir ļoti sabiedriski. Mīl iet ciemos un paši uzņemt viesus. Mīlā viņiem lielu problēmu nebūs, jo Venēra tos apveltījusi ar īstu mīlnieka talantu.

Mazajam skorpionam patīk eksperimentēt

Ja nevēlaties, lai jūsu mazais Skorpioniņš sāk komandēt savus vecākus, tad jau laikus ierādiet viņam, kurš ģimenē ir galvenais, jo Skorpions tomēr paliek Skorpions, neskatoties uz savu vecumu. Bērns ir ļoti enerģisks un dzīvespriecīgs, atrodas mūžīgā kustībā. Viņš ir liels eksperimentētājs, un tas vecākiem parasti sagādā lielas problēmas. Iespējami traumu gūšanas mirkļi tieši šajā sakarā. Viņš ir ļoti zinātkārs un cenšas izdibināt visus noslēpumus. Skorpioniņš tikai ārēji izskatās mierīgs un jauks, bet īstenībā perina trakus plānus, nereti jūs uzzināt par tiem, kad ir jau par vēlu. Šis bērns ir ārkārtīgi spītīgs, stingri turas pie saviem principiem, viņu nekas un neviens nepārliecinās par pretējo, ja viņš jau būs paguvis pieņemt kādu lēmumu. Skorpions ir ļoti patstāvīgs. Ja rodas problēmas audzināšanā, tad ziniet, ka neko nepanāksiet ar sodiem vai bargu disciplīnu. Ja uzticēsiet viņam kādu uzdevumu, varat būt drošs, ka tas tiks veikts ar lielu atbildības sajūtu. Skorpioni ir pašapzinīgi, viņiem šķiet, ka neviens cits nepaveiks darbu labāk par viņiem. Nereti šīs īpašības dēļ viņi mēdz izsmiet vājākos un mazākos. Vecākiem jau laicīgi būtu jāatradina viņi no tādiem gājieniem. Skorpioniem patīk fantastiskā literatūra un šausmu filmas. Skolā viņš nereti nostāda savus skolotājus neērtā situācijā, uzdodams savus neskaitāmos jautājumus, kuri reizēm ir par grūtu pat pieaugušiem. Ja viņš nespēs saskatīt jūsos autoritāti – novērsīsies. Viņu audzināt nav viegli, kaut arī viņš ir tik uzmanīgs un patiešām vēlas iegūt zināšanas. Bet par to vērtību viņam ir savs uzskats. Skorpioni ātri ieskatās pretējā dzimumā. Nereti viņi uzsāk uzreiz vairākas attiecības, jo viņiem trūkst atbildības sajūtas. Bet cietēji jau nav viņi, bet gan to otrās puses. Skorpiona planēta Plutons tos apveltījusi ar augstu intelektu, drosmi un spēku. Bet vecākiem būtu jāmāca viņiem, kā mīlēt citus un pašam tapt mīlētam.

Strēlnieciņi ir īsti kāpēcīši

Strēlnieka zīmē dzimušie bērniņi ir paklausīgi, jautri un smaidīgi. Vairāk par visu viņiem nepatīk vientulība. Viņu pasaules izdibināšana sākas jau ar pirmo smaidu. Viņi ir ļoti ziņkārīgi, gluži vai mazi kāpēcīši. Viņi ir īsti nemiera gariņi, un vecākiem vienmēr būs, ko darīt, ko pamācīt. Bērns labprāt saskatīs savos vecākos draugus, ne pieaugušos. Kaut arī viņš bieži pastrādā blēņas, tomēr vienmēr atzīstas grēkos, līdz ar to mīkstinot vecāku bardzību. Ar stingrām audzināšanas metodēm jūs tāpat neko nepanāksiet. Šo bērnu sirdis ir atklātas un atvērtas, tāpēc nemāniet viņu. Strēlniekam nepieciešama piemērota vide, kurā attīstīties. Tā kā viņš ir ļoti sportisks bērns, tad jau laikus padomājiet par sava bērna iesaistīšanu kādā pulciņā. Strēlnieks ir arī liels dabas mīļotājs un vājāko aizstāvis. Mācībās viņa sekmes ir teicamas, un viņš skolā iet labprātīgi. Viņš ir liels filozofs, tāpēc viņam bieži vien nepietiks ar skolotāja atbildēm. Te nu talkā var nākt vecāki, jo sarunas un diskusijas Strēlniekam nepieciešamas kā gaiss. Vecākiem būtu jārespektē bērna centieni pēc patstāvības, viņam nepieciešama personas brīvība. Neatsakiet, ja viņš lūdz jums kabatas naudu savām vajadzībām. Pusaudžu gados Strēlnieku varētu interesēt politika un sabiedrībā notiekošais. Viņš ir taisnības cīnītājs. Mīlestībā viņam nav raksturīgas romantiskas jūtas. Savā partnerī Strēlnieks daudz labprātāk redzētu draugu, ne kaislīgu mīļāko. Bet ļaujiet vien viņam pašaudīties, un Strēlnieks ne vienu reizi vien trāpīs, kur gribēs. Bieži Strēlnieka skats ir vērsts debesīs, un tāpēc viņš nemana, aiz kā aizķērušās viņa kājas. Tas varētu nozīmēt, ka viņa domas steidzas un viņš pats ne vienmēr spējīgs izsekot tām līdzi.

Mežāzītis ir ļoti prātīgs bērns

Jaunais Mežāzis ir viegli audzināms bērns. Jau būdams maziņš, viņš parāda izcilas prāta spējas. Ar šo bērniņu nav ieteicams auklēties, jo viņš vēlas būt patstāvīgs jau no mazotnes. Viņš ātri attīstās un nobriest. Vecākiem liekas, ka piedzimis īsts brīnumbērns. Viņš uzvedas rātni un vecākiem nervus nebojās. Viņa valdošā planēta – Saturns attīsta bērnā pienākuma un atbildības sajūtu, kā arī godkāri un realitātes sajūtu. Mežāža un arī viņa vecāku problēma ir tā, ka šis bērns pārāk agri sāk sevi uzskatīt par pieaugušu. Viņa domas bieži vien klīst tur, kur vēl pāragri tām būt. Viņam svarīga noteikta dzīves kārtība un arīdzan drošības sajūta. To visu vecākiem vajadzētu sniegt savam bērnam jau no bērnības. Mežāzi gandrīz vai ar varu jāpiespiež iziet svaigā gaisā un vairāk laika pavadīt sabiedrībā, citādi viņš kļūs par mājās tupētāju. Skolā visus pienākumus viņš veiks ar tam piemītošo atbildības sajūtu. Jums nebūs jāskubina viņu uz mācībām. Mežāzim pašam rūp viņa karjera. Vienīgā bēda, ka viņš nav pārāk izcils domātājs, toties visu, ko dara, paveiks perfekti. Tīņu vecumā Mežāži ir ļoti kautrīgi. Parasti attiecībās ieņem nogaidošu pozīciju. Mīlas dēļ reti zaudēs galvu. Vienmēr centīsies parādīt sevi no labās puses. Viņā ir mazliet par maz dzīvesprieka. Mežāzis ļoti ciena vecākus cilvēkus un novērtē viņu dzīves pieredzi.

Ūdensvīrs ir apveltīts ar bagātu fantāziju

Bērns, kas dzimis Ūdensvīra zvaigznājā, ir ietiepīgs, ar paaugstinātu jūtīgumu, kā arī apveltīts ar bagātu fantāziju un ļoti impulsīvs. Nereti viņa vecāki nezina, kā īsti rīkoties: vai piedot bērna savādo uzvedību, vai sabārt viņu. Varbūt mazais ir īsts brīnumbērns. Šiem bērniem ir pavisam citi uzskati par sabiedrībā pieņemtajām normām. Viņi, šķiet, vienlaikus var būt gan laipni, gan neiecietīgi. Viņš mūždien izdomās ko tādu, ka citiem mati sasliesies stāvus no šausmām. Viņš ir liels individuālists, bet tas nenozīmē, ka viņam trūkst draugu. Tieši otrādi, viņš nav izvēlīgs. Ūdensvīrs necieš saistības, pienākumu, vēlas palikt mūžam brīvs. Viņš nekavējoties pieteiks karu tradīcijām un vispārpieņemtajām normām, ja tās traucēs viņa attīstību. Viens gan, viņš nekad nekļūs vardarbīgs. Pēc būtības Ūdensvīrs ir pat liels «mieramika». Ūdensvīrs visu dzīvi tieksies pēc zinībām, bet necietīs, ja tam aizrādīs vai kaut ko uzspiedīs. Skolā viņš tūlīt pat ķersies pie visa veida reformām. Vienīgais, kas viņu paglābs no skolotāju dusmām, ir viņa labās sekmes. Šis bērns ir apveltīts ar izgudrotāja talantu, viņš labprāt aizraujas ar tehnikas brīnumiem un datorzinībām. Kolektīvā viņš ir draudzīgs, aizstāv vājākos un taisnību vispār. Ir atklāts un izpalīdzīgs. Pubertātes periods Ūdensvīriem paiet mierīgāk nekā citiem pusaudžiem. Viņus maz interesē sekss, drīzāk viņi ir romantiķi, kas raksta dzeju. To vecākiem vajadzētu atbalstīt. Ūdensvīram nekad nevajag pavēlēt!

Zivs zīmē dzimušais bērns ir laimīgs, kad visiem klājas labi

Mazā Zivtiņa ir ļoti mīļa, un vecākiem tā negribēsies, lai viņa aug liela. Šo bērniņu it kā apvij kāda burvība. Viņam ir izteikta izdoma, viņš dzīvo savā fantāziju pasaulē. Nereti šo bērnu apvaino melos, bet tas ir nepatiesi, jo viņš vienkārši izjūt visu, ko runā tik dzīvi, it kā būtu patiešām pārdzīvojis. Tāpat kā pieaugušai Zivij arī mazajai ir spēcīgi izteikta intuīcija, pat gaišreģa spējas, viņa tikai neprot tās izmantot. Zivju bērni ir ļoti apdāvināti – artistiski un muzikāli. Jau laicīgi viņi būtu jāiesaista kādā pulciņā, lai viņu spējas attīstītos. Zivtiņa ir ne tikai liela sapņotāja, bet arī liela individuāliste. Bērnam nepatīk attiecību skaidrošana, viņš labāk atkāpsies. Viņa audzināšana neprasa īpašas pūles, jo viņš ir paklausīgs un liekas raizes ne skolotājiem, ne vecākiem neradīs. Zivs zīmē dzimušie bērni ir laimīgi tad, kad visiem klājas labi, un ir spējīgi uztraukties par svešām bēdām. Viņi ir līdzjūtīgi. Problēmas reizēm rada tas, ka Zivis pārāk viegli ietekmējas un ātri var nonākt nelabvēlīgā ietekmē. Te nu darbs vecākiem – sekojiet, ar ko draudzējas jūsu bērni. Zivis pārāk nemīl disciplīnu, un viņām nevajag likt ilgi darīt vienmuļu darbu un stundām koncentrēties kādai lietai. Zivs bērna istabā vienmēr valdīs haoss, bet neuztraucieties, viņš pats tajā lieliski orientēsies. Arī pieaugušas, Zivis tomēr paliek uzticīgas vecākiem, meklē viņu mīlestību un atbalstu. Mīlestībā Zivtiņai lielu problēmu nebūs, jo šī emocionālā būtne visu uztvers kā rotaļu.

Bērnu horoskops (Image by jvalley678 from Pixabay)

Bērnu horoskops (Image by jvalley678 from Pixabay)

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas