Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ideāla klusā atpūta ģimenēm Pierīgā

Dabas tuvums, klusā atpūta ar ģimeni, kopīga pabūšana ar draugiem šobrīd ir nepieciešama vairāk nekā jebkad. Ja vasaras sezonā šādus kopīgos mirkļus saorganizēt ir viegli, atliek vien doties laukā, tad, iestājoties rudenim, nereti ielienam savās migās un paliekam tur līdz pat pavasarim. Kā aizpildīt brīvās dienas vēsajā gada sezonā? Lieliska iespēja ir pavadīt šo laiku dabas tuvumā, sildoties pirtiņā un baudot kluso atpūtu projām no pilsētas burzmas.

Kalna Spuļļu dīķus ir iecienījuši gan makšķernieki, gan klusās atpūtas cienītāji. Šeit tiek vilkti vislielākie lomi, vīri lepojas pat ar 7kg smagiem lomiem. Kamēr bērni novērtē atpūtas laukumiņus un iespēju izskrieties pa āru. Pēc šādas lieliski pavadītas dienas kopīga sasildīšanās pirtiņā vai veldzēšanās kublā ir patiesa bauda.

Kalna Spuļļos vēsajā sezonā īpaši iemīļota ir Mazā pirts, kas aprīkota ar terasi un iespēja baudīt maltītes ārā, svaigā gaisā. Tepat ir arī grils un piknika iespējas. Nakšņošanai iespējams ir izmantot arī ģimenes brīvdienu māju, turklāt komplektā ar pirtiņu, brīvdienu mājas cenai ir iespējams arī iegūt lielisku atlaidi. Painteresējies par iespējām!

Izbaudi atpūtu kopa ar saviem mīļajiem!


Kalna Spuļļu Dīķi - Ideāla klusā atpūta ģimenēm Pierīgā

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas