Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Idejas brīvdienu atpūtai Liepājā

Photo by Kevin Delvecchio on Unsplash

Photo by Kevin Delvecchio on Unsplash

Leģendām apvītā pilsēta, no kuras nāk Kristaps Porziņģis, spēcīgākie rokmūziķi un labākās atmiņas par piedzīvojumiem, ir īstā vieta, kur atpūsties kopā ar ģimeni un bērniem, draugu kompānijā vai vienatnē.

Kā nokļūt Liepājā?

Uz Liepāju iespējams doties gan ar autobusu, gan mašīnu, gan, ja ceļš šķiet pārāk tāls - aizlidot ar īpašo airBaltic reisu no lidostas “Rīga”. 219km lielais attālums Rīga – Liepāja ar lidmašīnu tiks pievarēts vien 40 minūtēs un vienvirziena biļetes cena ir sākot no 15 eiro.

Kur Liepājā atrodamas visplašākās izklaides iespējas?

Liepājas Olimpiskais centrs piedāvā izklaides iespējas katrai gaumei - iespējams apmeklēt izrādes un koncertus, baseinu, ledus halli, iekštelpu minigolfa laukumu un dažādus sporta pasākumus, piemēram, basketbola čempionātu.

Kādi ir Liepājas populārākie pastaigu maršruti?

  • Pastaigās, atkarībā no laikapstākļiem, iespējams doties gan uz pludmali, lai ļautu vējam izvēdināt galvu no visām rūpēm un raizēm, gan pa Zirgu salas dabas taku.
  • Kārtīgi izstaigāties var arī pa pašu pilsētu, apskates objektu sarakstā noteikti iekļaujot Liepājas himnas tēlu skulptūras, kas atrodamas Kūrmājas prospektā, romantisko Rožu laukumu, kas būs interesants arī ziemā, Jāņa Čakstes laukumu, kas ir augstākā vieta pilsētā un kurā vasaras vakaros iespējams vērot izgaismotas strūklakas, un Liepājas Svētās trīsvienības katedrāli, kurā atrodamas pasaulē lielākās mehāniskās ērģeles.
  • Ik svētdienu pl.12:00 pie koncertzāles “Lielais dzintars” info centra gids ar zaļi sarkano Liepājas karodziņu rokās gaidīs visus, kuri vēlas doties 1,5-2 h mierpilnā pastaigā, lai iepazītu Liepājas vecpilsētas burvību. Ekskursija sāksies ar koncertzāles apskati. Pastaigas laikā būs iespēja ieskatīties Liepājas vēsturē, aplūkot jūgendstila arhitektūru un novērtēt pilsētas krāšņumu ikvienā gadalaikā. Ekskursija ir maksas pakalpojums.

Kur Liepājā iespējams atrast unikālu atmosfēru?

Karosta ir atsevišķa pilsēta pilsētā, kas radās 19. gadsimta beigās un 20. gadsimta sākumā pēc Krievijas cara Aleksandra III pavēles. Apjomīgs cietoksnis, dzīvojamā pilsētiņa, Ziemeļu forti, ūdenstornis, urbānais Oskara Kalpaka tilts un Karostas Sv. Nikolaja pareizticīgo Jūras katedrāle rada vienotu tūrisma objektu, kas atspoguļo militāru eleganci un lepojas ar īpašu auru.

Kur nakšņot Liepājā?

3 zvaigžņu superior klases viesnīca “Līva” ir lielākā un atpazīstamākā viesnīca Liepājā. Viesi viesnīcā atgriežas atkal un atkal, novērtējot mājīgo gaisotni un profesionālo servisu, turklāt, uzrādot derīgu viesnīcas “Līva” viesa uzturēšanās karti, iespējams saņemt atlaides īpašo sadarbības partneru pakalpojumiem, piemēram, 25% atlaidi teātra izrādēm vai koncertiem “Lielajā Dzintarā” un 50 % atlaidi vīna glāzei vai kafijai “Red Sun Buffet”. Lūdzam ņemt vērā, ka piedāvājumi var mainīties.


Photo by Kevin Delvecchio on Unsplash

Photo by Kevin Delvecchio on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas