Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Iemesli, kāpēc neizturami slikta elpa tevi piemeklē atkal un atkal

Foto: Pexels

Foto: Pexels

Kuram no mums dzīvē nav gadījies pamosties ar tik sliktu elpu, ka tuvošanos mājiniekiem nākas atlikt uz vēlāku laiku? Kamēr daži šādu mirkli piedzīvo vien pāris reizes mūžā, citiem tā ir ikdiena. Vairāk stāsta zobārstniecības klīnikas “Samadanta” speciālisti.

Nepietiekama mutes dobuma higiēna

Nepietiekama higiēna var izraisīt baktēriju un pārtikas atlieku uzkrāšanos, kas izraisa sliktu elpu. Regulāra zobu tīrīšana ar zobu birsti, zobu diegu un mutes skalošana pēc ēšanas ir galvenie soļi svaigas elpas nodrošināšanai.

Smaganu slimības

Nepatīkamas elpas sajūtu var izraisīt smaganu iekaisums, periodontīts un citas smaganu audu slimības. Regulāri apmeklējot zobārstu, var novērst un ārstēt šādas problēmas.

Sausa mute

Siekalu trūkums var veicināt baktēriju vairošanos, izraisot sliktu aromātu. Dzeriet pietiekami daudz ūdens un konsultējieties ar savu ārstu par iespējamiem mutes sausuma cēloņiem.

Smēķēšana un alkohola lietošana

Tabakas smēķēšana un alkohola lietošana var ievērojami ietekmēt Jūsu elpas svaigumu. Problēmas risināšanu var sākt ar šo kaitīgo ieradumu atmešanu.

Kuņģa problēmas

Ar sliktu aromātu no mutes var būt saistītas arī dažādas kuņģa un zarnu trakta slimības. Ja ir aizdomas par šādām problēmām, ir svarīgi konsultēties ar ārstu.

Seko zobārstniecības klīnikas “Samadanta” aktualitātēm viņu tīmekļvietnē vai “TikTok” profilā!

https://vm.tiktok.com/ZGeANEkY4/

Lasi arī:

Foto: Pexels

Foto: Pexels

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas