Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Īsā laikā izpārdoti pirmie Dziesmu un deju svētku pasākumi

Foto: Zane Bitere/LETA

Foto: Zane Bitere/LETA

SIA "Biļešu paradīze" tīmekļvietnē pirmdien īsā laikā izpārdoti pirmie pasākumi uz XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem, novēroja aģentūra LETA.

No šodienas plkst.10 tirdzniecībā nonāca biļetes uz 15 pasākumiem, no tiem izpārdotas tika biļetes uz Garīgās mūzikas koncertu Rīgas Domā 30.jūnijā. Tāpat izpārdots ir diriģentu kora koncerts "Diriģents", kas veltīts Dziesmu svētku tradīcijas 150 gadu jubilejai "Diriģents". Koncerts notiks Mežaparka Lielā estrādē 3.jūlijā. Interesenti ir izpirkuši biļetes arī uz vokāli simfoniskās mūzikas koncertu "Šūpulis", kas 4.jūlijā notiks Latvijas Nacionālajā operā un baletā.

Biļetes joprojām var iegādāties vietām tribīnē svētku gājiena laikā, uz svētku atklāšanas koncertu, vokālo ansambļu mūsdienu mūzikas koncertu "Skaņu portreti" un vokālo ansambļu garīgās mūzikas koncertu "Dievs. Daba. Cilvēks".

Tāpat biļetes varēs iegādāties uz bērnu un jauniešu vokālo ansambļu koncertu "Es vēlos sev ko pastāstīt", pūtēju orķestru lielkoncertu "Laiks iet pāri" un pūtēju orķestru latviešu mūzikas koncertu "Partitūra svētkiem", kokļu mūzikas lielkoncertu "Laika upe" un nakts koncertiem - "Gaismas dārzs" un "Nakts dziesma", mazākumtautību kolektīvu koncertu "Saules dziesmas audeklā", tautas tērpu skati "Mēnesnīcā" un tautas mūzikas koncertu "Trejdeviņi spēlmanīši".

Jau ziņots, ka biļešu tirdzniecība uz XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku pasākumiem pakāpeniski sākusies no šodienas, savukārt biļetes iepriekšējā rezervācijā, tostarp kasēs, varēs izpirkt no 22.maija. Kopējais biļešu skaits uz svētku pasākumiem ir 174 000 biļešu, no kuriem 74% tiks nodoti publiskajai tirdzniecībai, 25% būs iepriekšējā rezervācijā un 1% tiks atvēlēts ielūgumiem. Biļešu cenas uz svētku pasākumiem būs amplitūdā no 5 līdz 100 eiro.

Paredzēts, ka no 17.maija pircējiem interneta tirdzniecībā būs pieejamas biļetes uz deju koncertiem: lielkoncertu "Balts" Arēnā Rīga un lieluzvedumu "Mūžīgais dzinējs" Daugavas stadionā, bet no 19.maija tirdzniecībā internetā būs pieejamas biļetes uz koru lielkoncertu "Tīrums. Dziesmas ceļš" un tā ģenerālmēģinājumu, noslēguma koncertu "Kopā Augšup" un tā ģenerālmēģinājumu, kā arī Sadziedāšanas nakti. LNKC pārstāve atzīmē, ka noslēguma koncerta biļešu īpašniekiem nav nepieciešams iegādāties atsevišķas biļetes uz Sadziedāšanās nakti.

No 22.maija biļetes, kas netiks izpirktas internetā, būs iespēja iegādāties arī kasēs, kā arī būs iespēja izpirkt biļetes iepriekšējā rezervācijā. Savukārt no 12.jūnija varēs izpirkt iepriekšējā rezervācijā pieteiktās biļetes, kas netiks izpirktas.

Vienā pirkuma reizē uz vienu pasākumu varēs iegādāties ne vairāk kā četras biļetes. Kopīgais vienā pirkumā nopērkamo biļešu skaits ir divdesmit. Visas iepriekšējā rezervācijā pieteiktās biļetes, kas netiks izpirktas, 12.jūnijā nonāks publiskajā tirdzniecībā. Daudzbērnu ģimenēm ar Latvijas Goda ģimenes apliecībām sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu tika nodrošināta iespēja pieteikties uz biļetēm iepriekšējā rezervācijā uz biļešu skaitu, kas lielāks par četri.

Foto: Zane Bitere/LETA

Foto: Zane Bitere/LETA

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas