Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Izmeklēts un augstvērtīgs kino: Tet stiprina sadarbību ar Riga IFF

Tet stiprina sadarbību ar Riga IFF. Foto: Publicitātes attēls

Tet stiprina sadarbību ar Riga IFF. Foto: Publicitātes attēls

Turpinot vērtīgo sadarbību ar Rīgas Starptautisko kino festivālu (Riga IFF), Tet arī šogad atbalsta lielāko Latvijas gadskārtējo kino notikumu, kas ik rudeni piedāvā augstas kvalitātes kino un drosmīgus režisoru meistardarbus plašam skatītāju pulkam. Šī partnerība skatītājiem ļauj nonākt pasaules kino avangardā, iet kopsolī ar festivālu aktualitātēm un sekmēt Latvijas kino attīstību.

Sadarbības nozīmi akcentē Riga IFF vadītāja Liene Treimane: “Riga IFF ilgtermiņa partnerība ar Tet nozīmē straujākas festivāla izaugsmes iespējas gan vietējā, gan starptautiskajā kino notikumu arēnā, kā arī virkni tehnoloģisku uzlabojumu skatītāju ērtībai. Esam pagodināti un priecīgi par iespēju jau 11. gadu pēc kārtas piedāvāt saviem skatītājiem aktuālākā un svaigākā kino programmu no visas pasaules ne vien skaistākajos Rīgas kinoteātros, bet tagad arī Tet TV+.

Šogad festivāls programmu skatītājiem piedāvā ar vadmotīvu “Witnessing the World of Another” (“Pieredzēt citu pasauli”), pievēršoties kino mākslai kā izpratnes un līdzpārdzīvojuma veicināšanas formātam. Mēs aicinām skatītāju būt līdzās un atvērties jauniem redzeslokiem un kino ekrānā iedibinātām pasaulēm!”

“Tet un kino ir divas neatdalāmas lietas – vienmēr esam centušies Tet TV skatītājiem piedāvāt jaunāko, oriģinālāko un vērtīgāko – gan pašu ražoto televīzijas saturu, gan arī Latvijas un ārzemju kino studiju veikumus. Redzam, ka televīzijas auditorija novērtē arī drosmīgu un mūsdienīgu kino, tādēļ sadarbība ar Riga IFF bija loģisks solis. Esam gandarīti, ka tā ir pāraugusi stratēģiskās ilgtermiņa attiecībās, kurās ieguvēji esam ne tikai mēs un festivāla organizētāji, bet arī tā apmeklētāji un Tet TV skatītāji. Šādi varam sniegt savu ieguldījumu kino nozares popularizēšana – arī pēc šī gada festivāla varēsim saviem skatītājiem piedāvāt labākās festivāla filmas,” komentē Tet komercdirektors Edgars Grandāns.

Tet ilgtermiņa sadarbību ar Riga IFF uzsāka 2023. gadā un, šogad, festivāla 11. gadā, tā turpināsies vēl labākā kvalitātē. Jau gatavojoties pasākumam, kino mīļotāji platformā Tet TV+ var noskatīties iepriekšējo gadu nozīmīgākās filmas īpašā festivālam veltītā sadaļā “Riga IFF izrādītās filmas”. Tajā iekļautas gan latviešu filmas no Riga IFF 2023. gada, gan citu gadu programmām, gan ārzemju režisoru darbi. Savukārt pēc šī gada festivāla, kas norisināsies no 17.-27. oktobrim, pie skatītājiem TV ekrānos nonāks arī jaunākie festivāla meistardarbi.

Festivāla laikā pie kino festivāla mājām, kinoteātra “Splendid Palace”, jau tradicionāli ar Tet atbalstu taps mūsdienīgs, viegli pieejams informācijas centrs, kas palīdz radīt īpašu informācijas centra gaisotni festivāla norises laikā. Pērn tajā tika sniegtas konsultācijas seansu apmeklētājiem, festivāla viesiem, mediju pārstāvjiem un kino jomas profesionāļiem. Šogad informācijas centrā sagaidāmi funkcionalitātes papildinājumi, padarot festivāla apmeklēšanu vēl ērtāku un aizraujošāku.

Šogad Rīgas Starptautiskais kino festivāls norisināsies jau 11. reizi, īpašu izmanību pievēršot novatoriskai kino valodai un izteiksmīgiem režisoru rokrakstiem. Vēl līdz pat 30. jūnijam tiek gaidīti pilnmetrāžas filmu pieteikumi festivāla galvenajam konkursam, gan Latvijas īsfilmas un mūzikas video no visas Baltijas.

Par Tet

Tet ir viens no lielākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem Baltijā, kas rada inovācijas gan mājām, gan darbam, un to veido 1500 darbinieku liela komanda. Uzņēmums piedāvā uzticamus un kvalitatīvus TV, interneta, elektrības un e-komercijas pakalpojumus, kā arī integrētos IT&T risinājumus uzņēmumiem gan Latvijā, gan eksporta tirgos. Tet rada inovatīvākos tehnoloģiskos risinājumus IT drošības jomā, attīsta OTT-servisus un ražo oriģinālu TV saturu. Tet grupā ietilpst arī meitasuzņēmumi Citrus Solutions, Telia Latvija, Helio Media un Baltijas Datoru Akadēmija. Vairāk: https://www.tet.lv/par-mums

Tet stiprina sadarbību ar Riga IFF. Foto: Publicitātes attēls

Tet stiprina sadarbību ar Riga IFF. Foto: Publicitātes attēls

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas