Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Izvēlies ledusskapi atbilstoši savām vajadzībām

pixabay.com

pixabay.com

Tavs ledusskapis ir sabojājies, tērē pārāk daudz enerģijas, vietas produktiem ir pārāk maz, vai pretēji – paliek pāri tukši plaukti? Iespējams saldētava nestrādā kā vēlies, vai pats ledusskapis aizņem pārāk daudz vietas, radot klaustrofobisku sajūtu virtuvē? Laiks mainīt esošo situāciju un izvēlēties īsto ledusskapi savam mājoklim! Šajā rakstā uzzini par ledusskapju veidiem un to īpašībām.

Ja vēlies lētu ledusskapi, piemērots būs tradicionālā tipa ledusskapis – saldētava atrodas augšpusē, savukārt plauktiņi zem tās. Ņem vērā, ka nāksies liekties pie produktiem, kas atrodas zemākajos plauktos! Ja tomēr pietupieni un pieliekšanās nav tavā must do sarakstā, izvēlies ledusskapi, kuram saldētava atrodas apakšā.

Ja vēlies kaut ko ne tik klasisku, izvēlies ledusskapi ar trīs durvīm. Šo veidu sauc par franču durvju tipa ledusskapi. Tas aizņems daudz vietas, taču būs gaumīgs un tajā būs pietiekami liela ietilpība.

Ja “kompakts” ir aktualitāte šobrīd, tad side-by-side jeb divu durvju ledusskapis iederēsies tavā mājsaimniecībā. Durvis veras katra uz savu pusi, no vidus uz āru. Taču, pārdomā savu lēmumu kārtīgi – dažos modeļos neietilpst pat picas kaste!

Ja “gaumīgs” un “dizains” ir vārdi, kas noteikti raksturo tavu dzīvesvietu, iebūvējamais ledusskapis būs domāts tev! Vizuāli ledusskapis saplūdīs ar telpu – vari izvēlēties, vai tas būs iebūvēts sienā tā, lai redzamas būtu tikai durtiņas, vai tas būs tikai nedaudz ielaists sienā tā, lai tas saplūstu ar plauktiem. Šie gan var būt mazākas ietilpības kā klasiskie ledusskapji, tomēr ietilpību attaisno iespēja veidot savu apdari. Iebūvējamā ledusskapja apdari var izvēlēties vienādu ar skapīšiem vai pielāgot to kopējam interjeram, tādā veidā noslēpjot acīmredzamo ledusskapi un padarot vidi pievilcīgāku.

Ja esi students, kura interesēs ir “lēti” un “lai pietiek man”, izvēlies mazo ledusskapi, kas nereti ir vien naktsgaldiņa augstumā (protams, ir arī lielāki). Šis būs ekonomisks variants – nepatērēs daudz elektrības un neaizņems daudz vietas, kā arī nemaksāsi lieki par tukšajiem plauktiem ledusskapī, kas tev nemaz nav vajadzīgi.

Ja atverot savu ledusskapi ne reizi vien esi nopūties un nodomājis “kaut būtu vēl viens plaukts dzērieniem vai našķiem” – ir risinājums! Izveido atvēsinošās atvilktnes! Savā virtuvē atrodi atvilktni ,kas ir pietiekami liela, lai tajā satilptu dzērienu pudeles vai augļi, vai jebkas cits, ko tu vēlies. Atrodi īsto meistaru, kas spēs pareizi atvilktni aprīkot un gatavs!

Ja tev nepatīk ballītes vidū pavēstīt viesiem “ledus ir beidzies!” un apjaust, ka neviens no viesiem nedrīkst sēsties pie stūres, lai dotos tam pakaļ – izvēlies ledusskapi, kurš pagatavos ledus gabaliņus jebkurā laikā! Tikai atceries, ka šajā gadījumā ledusskapim jāatrodas tuvumā pie ūdens padeves.

Ja, lasot šo rakstu, esi nolēmis, ka vēlies atsvaidzināt savu virtuvi ar jaunu ledusskapi, dodies uz kādu no VERNERS DE veikaliem, kur konsultanti laipni atbildēs uz visiem interesējošajiem jautājumiem!

pixabay.com

pixabay.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas