Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ja pērc auto, tad tikai Autoselect

Auto eksperts neesmu, bet paskatīties un savu viedokli sniegt varu, noteicu es, šī raksta rindu autors, dodoties vērot labākās automašīnas lietoto auto segmentā. Trāpījos uz Autoselect, Granīta ielā 2, Rīgā, un ziniet – tīri tā neko! Apskatījos dažus no auto, un nu tagad dalīšos ar jums savās domās!

Starp plašajām un līkumotajām Rīgas ielām uzdūros uz lietotu auto tirgotāju Autoselect. Tā kā meklēju jaunu auto, nodomāju, kāpēc neieskriet un neievērtēt tur tirgotos auto? Ziniet – viens no maniem dienas labākajiem lēmumiem! Pat mani draugi bija apmierināti, ka beidzot skatīšos jaunu automašīnu – to loks tik plašs, ka vietu esošajā auto jau kļūst par šauru. Pie tam, pieredzi auto vērtēšanā esmu jau ieguvis iepriekš, jo nav jau pirmais auto, ko iegādāšos. Oža un dzirde, kas spēj noteikt auto kvalitāti – manas labākās īpašības!

Auto plača izvērtēšanu sāku ar Volkswagen markas auto apskati. Vispirms piesēdos pie ‘’Touran’’ stūres – 2007. gada dīzelis ar manuālo kārbu un divu litru motoru. Septiņas vietas salonā – izcils variants ne tikai man, bet arī savu draugu pārvadāšanā. Pats jau arī neesmu nekāds īsais augumā, lai skatītos maza tipa auto, kuros pašam būtu grūti iesēsties. Šis man der! Der man arī ‘’Toureg’’ ar automātisko kārbu, un šajā auto arī ērtību nedaudz vairāk. Un tomēr – nepamet mani sajūta, ka jāturpina ekskursija Autoselect, jo nav jau te piedāvājumā tikai Volkswagen markas auto.

Uzdūros uz ekonomisko japāņu ‘’Toyota’’, kuru ekonomijas ziņā kādam grūti pārspēt. Minivens Toyota Corolla nav nemaz tik slikta opcija, es pie sevis nodomāju. Laba izvēle ģimenēm, tas nu noteikti. 2005. gada izlaidums, 1.8 litru motors, automātiskā kārba un jau izieta tehniskā skate – tā derīga līdz 2023. gada jūnijam. Cienīgs pirkums, esmu pilnīgi pārliecināts!

Es jau zinu, es jau zinu – mēs visi vēlamies atrast ko stabilu. Nu Volvo ar savu zviedru pieeju būs viena no stabilākajām izvēlēm, kādu vien varēsi atrast. Šīs markas auto te vairāk kā sēņu mežā. XC90, S80, XC70, V50, V70, V50-R design, XC60, S60 – tikai daži no redzētajiem modeļiem. Kur tik ej, tur priekšā Volvo. Bet nu jāsaka jau kā ir – stabila vērtība. To novērtējuši arī cilvēki, jo, ejot pastaigās, šis ir viens no populārākajiem auto uz ceļiem. Lielākajai daļai no auto automātiskās ātrumkārbas, universāļi, apvidus virsbūves, bet citas īpašības dodies skatīt Autoselect uz vietas.

Laba izvēle būs arī Audi markas automašīnas. Līdzīgi kā Volvo, Autoselect placī te viņi arī mudž kā biezs. Bet kā nu ne – cilvēkiem patīk un tam ir iemesls. Uzticams, labi vadāms, viegli remontējams, un iespēja ko atrast dažādām gaumēm. Gribi tikai sev – nu ņem A3 un miers! Gribi ko lielāku – A6, Q7, A4 S-Line derēs. Foršs salons, jo viss pārdomāts. Lielākā daļa auto aprīkoti ar navigāciju, apsildāmajiem krēsliem un daudz ko citu. Nu tādas ekstras, ka apžilbt var. Man jau patīk – neteikšu, ko es izvēlējos, taču zinu, ka šeit vēl atgriezīšos, jo visu neizdevās notestēt.

Ja nu tu nezināji, tad Autoselect saviem klientiem piedāvā vairāk nekā 100 labas, pārbaudītas un lētas automašīnas, kas ievestas no Eiropas. Uzņēmuma komanda rūpīgi izvēlas auto, ko piedāvāt saviem klientiem – pirms nonākšanas pārdošanā ikvienai automašīnai tiek veikta diagnostika un tikai pēc tam tā tiek sagatavota tālākai lietošanai. Kā es to zinu? Mani vienā no šādiem diagnostikas testiem paķēra līdz. Visu redzēju, cik rūpīgi tiek pārbaudīts un sagatavots auto tirgošanai!

Kā tev visvienkāršāk tikt pie auto? Vispirms izvēlies auto no Autoselect piedāvājuma, aizpildi pieteikuma anketu aizdevuma saņemšanai un gaidi apstiprinājumu! Tiklīdz tas saņemts, dodies pie Autoselect speciālistiem, un noformē pirkumu. Līguma noformēšanu iespējams paveikt stundas laikā – nu lieliski, jau savas vizītes laikā redzēju vairākus priecīgus klientus, kuri atnāca, izvēlējās un ātri vien noformēja pirkumu! Prieks rada prieku, ne tā? Arī kvalitatīva auto iegāde sniedz gandarījumu, pie tam, ilgtermiņā! Autoselect šobrīd vari arī griezt laimes ratu un laimēt vērtīgas balvas, bet pie jauna auto pirkuma tev viņi dāvinās Alcoscan A klases alkometru.

Ja vēlies apmeklēt Autoselect, tad Rīgā darbadienās to iespējams paveikt no 9:00 līdz 18:00, bet sestdienās no 9:00 līdz 15:00. Ja tev patika, nevilcinies, neraksti tikai man, bet arī viņiem pašiem uz e-pastu info@autoselect.lv. Saņemsi labāko speciālistu konsultāciju, to tev garantēju!

Pārdod automašīnas, Autoselect

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas