Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Janvāra beigās Rīgā notiks Baltijā lielākā kāzu izstāde "Riga Wedding Expo"

27. janvārī Ķīpsalas izstāžu centrā, norisināsies Baltijā lielākā kāzu izstāde “RIGA WEDDING EXPO 2024”.

Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Izstādē piedalīsies ap 130 kāzu pakalpojumu sniedzēju un nozares pārstāvju, pulcējot plaša spektra kāzu pakalpojumu sniedzējus un nodrošinot apmeklētājiem unikālu iespēju vienuviet sastapt kāzu jomas profesionāļus un atrast labākos pakalpojumu sniedzējus savai kāzu dienai.

Savus piedāvājumus izstādē prezentēs: kāzu fotogrāfi un video operatori; kāzu svinību vietas – viesu nami, viesnīcas; kāzu kleitas – dizaineri un kāzu saloni; kāzu dekorētāji; kāzu tortes, kūkas un kūciņas; laulību gredzeni un kāzu rotas; kāzu priekšnesumu un burvju triku meistari; kāzu ēdinātāji un alkohols kāzu galdam; kāzu ielūgumu un citu papīrlietu veidotāji; kāzu auto nomas pakalpojumi, kā arī vēl citi kāzu pakalpojumu sniedzēji.

Kāzu modes šovs

Modes šovā tiks demonstrētas kāzu kleitas, vakarkleitas, vīriešu uzvalki, kā arī bērnu svētku tērpi.

Kāzu modes šovs izstādes apmeklētājus priecēs divas reizes dienā, plkst. 12:00 un 14:30. Tā laikā tiks prezentēti vairāk kā 150 tērpi, sniedzot visiem klātesošajiem iespēju iepazīties ar jaunākajām kāzu kleitu modes tendencēm un aktualitātēm kāzu tērpu pasaulē.

Šovā tiks demonstrētas dizaineru zīmolu kleitas – “Katya Katya London”, “BAE by Katya Shehurina”, “Amelii” (Ieva Ruka), “Wild Love Wedding Dresses” (Valentīna Vrubļevska), “Linulāde” (Evita Smanuhina), “Kleitas un kleitas” (Liene Rozentāle).

Savas labākās kāzu kleitas demonstrēs kāzu saloni “Bride to Be”, “Klerr.eu”, “To The Moon and Back”, kā arī apģērbu veikals “KOKOS”, kas iepriecinās līgavaiņus ar kāzu uzvalku kolekciju.

Mazo kāzu viesu apģērbu prezentēs bērnu apģērbu zīmoli “Jelly Baby” un “KRONOS”.

Kāzu plānošanas semināri

Visas dienas garumā norisināsies dažādu tēmu kāzu semināri, kuros no kāzu nozares profesionāļiem varēs uzzināt jaunākās kāzu tendences un gūt vērtīgus padomus kāzu plānošanā.

Vērtīgus padomus par to, ar ko sākt kāzu plānošanu sniegs kāzu rīkotāja ar vairāk kā desmit gadu pieredzi savā profesijā - Inga Bērziņa, ieteikumus ideālā kāzu fotogrāfa izvēlei būs iespēja uzklausīt no profesionālā kāzu fotogrāfa Eināra Freimaņa, par to, kā radīt labu noskaņojumu kāzās, pastāstīs atraktīvais pasākumu vadītājs Arvis Zēmanis, zināšanās par to, kā izvēlēties kāzām atbilstošu noformējumu, dalīsies dekoratore Dagnija Rajecka, aktualitātes kāzu papīrlietu dizainā būs iespēja izzināt kopā ar grafisko dizaineri/maketētāju Annu Kandi, visu par īsto kleitu kāzu dienai pastāstīs kleitu dizainere un salona “AMELII”. “MEET YOUR DRESS” īpašniece Ieva Ruka, savukārt vadlīnijas ideālam līgavaiņa izskatam kāzās ieskicēs uzņēmuma “KOKOS” direktore Natālija Vorobjova.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” kasēs.

Foto: Publicitātes

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas