Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā apvienot tālmācības studijas ar darbu un ģimeni?

Tālmācība jeb mācīšanās online nopietni pieteikusi sevi, ieņemot stabilu vietu mūsdienu izglītības sistēmā, un turpina iemantot popularitāti. Katru gadu arvien vairāk cilvēku izvēlas tieši attālinātās studijas, jo mācīties iespējams sev ērtā laikā un vietā, apvienojot studiju procesu ar algotu darbu, biznesu, ģimeni un bērnu audzināšanu. Turklāt, mācības jau sen vairs nav tikai jauniešu privilēģija, par ierastu praksi ir kļuvusi mūžizglītība, un aizvien biežāk pieaugušie, izjūtot vajadzību pēc jaunām zināšanām kvalifikācijas celšanai, karjeras attīstībai, pašizaugsmei, profesijas maiņai vai biznesa uzsākšanai, izvēlas tieši tālmācību.

Lai sasniegtu vairāk, un uzdrīkstētos piepildīt sapņus, jāizvēlas atbilstoši instrumenti iecerētā realizēšanai. Iedarbīgs instruments ir izglītība, jo iegūtās zināšanas noderēs vienmēr, un šāds ieguldījums ir pats vērtīgākais. Kvalitatīvu 1.līmeņa augstāko profesionālo izglītību, daudzveidīgas un pārdomātas tālmācības studiju programmas jau kopš 2003. gada piedāvā Biznesa vadības koledža, kas ierindojas starp TOP 10 koledžām Latvijā, pēc Latvijas darba devēju konfederācijas aptaujas, kurā uzņēmēji norādījuši ieteiktākās mācību iestādes dažādu profesiju apguvei.

Mēs sākām pirms divdesmit gadiem, kā pirmā specializētā tālmācības augstākā mācību iestāde Latvijā”, atskatoties uz augstskolas pirmsākumiem, atceras uzņēmējs un BVK dibinātājs Jānis Stabiņš. “Mūsu mērķis no paša sākuma ir un paliek nemainīgs – nodrošināt kvalitatīvas profesionālās studijas visērtākajā un pieejamākajā formā - tālmācībā, sniedzot praktiskas, ikdienā pielietojamas un noderīgas zināšanas. Sekojam līdzi laikam, pastāvīgi uzlabojam esošās un ieviešam jaunas programmas. Mums ir unikāla biznesa programma, kuras laikā studenti praktiski izveido savu biznesu no nulles un apgūst visas nepieciešamās zināšanas veiksmīgai tā vadīšanai un izaugsmei.”

Šodien BVK ir lielākā koledža Latvijā, un vienīgā specializētā tālmācības koledža valstī, kura īsteno profesionālo izglītību kā e-studijas jeb neklātienes studijas.

Tavi ieguvumi, studējot Biznesa vadības koledžā:

Kvalitāte un ātrums. Mācoties BVK, Tev būs pieejama augstākā profesionālā izglītība tikai 2,5 gados.Tā ir fantastiska iespēja optimāli ātri apgūt nepieciešamās zināšanas sava mērķa sasniegšanai;

Tālmācība. Ērtākais zināšanu apguves veids, apvienojot mācības ar darbu, nopietnu vaļasprieku vai laiku, ko veltīt ģimenei. Šis mācību formāts ir kļuvis populārs arī ārzemēs dzīvojošiem latviešiem, kas vēlas iegūt augstāko izglītību latviešu valodā, jo studijas un pārbaudes darbi notiek pilnībā online;

Daudzveidīgas studiju iespējas. BVK pieejami 8 profesionālās kvalifikācijas virzieni un 7 studiju programmas:

  • Mikro, mazo un vidējo uzņēmumu vadība - kvalifikācija: Komercdarbības speciālists
  • Mārketings un tirdzniecība - kvalifikācija:Tirgvedības speciālists vai tirdzniecības speciālists
  • Biznesa loģistika - kvalifikācija:Loģistikas speciālists
  • Personāla psiholoģija un cilvēkresursu vadība - kvalifikācija: Personāla speciālists
  • Tiesību zinātnes - kvalifikācija: Jurista palīgs
  • Grāmatvedība un finanšu plānošana - kvalifikācija: Grāmatvedis
  • Profesionāla klientu apkalpošana un Biroja vadība - kvalifikācija: Biroja administrators
Izmēģini studiju materiālu bez maksas!

● Izdevīgi maksājuma nosacījumi.

Studiju maksas nosacījumi ir ikvienam pieejami - dalītais maksājums no 140 eur mēnesī. Savukārt, izmantojot valsts garantēto studiju kredītu, mācību maksa būs 0 EUR mēnesī, sākot atmaksāt kredītu tikai pēc 3,5 gadiem - EUR 47,00 mēnesī.

Atlaides:

300 € pilnai studiju maksai Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” un projekta “Esi Līderis!” absolventiem*

300 € pilnai studiju maksai visiem BVK absolventiem, uzsākot studijas atkārtoti*

200 € pilnai studiju maksai citu vidusskolu šī gada absolventiem*

200 € pilnai studiju maksai daudzbērnu ģimenēm (1 personai no ģimenes)*

200 € pilnai studiju maksai jaunajām māmiņām un tētiem (bērns līdz 2 g. vecumam, 1 personai no ģimenes)*

10% vienam studiju semestrim par vidējo vērtējumu 8,5 balles un virs – sekmju līmeņa izskatīšana notiek katra semestra noslēgumā un studiju maksas atlaide tiek piešķirta nākamajam semestrim. Iepriekšējā semestrī jābūt nokārtotiem visiem studiju kursiem, kas ietverti studiju grafikā, un nokārtotām finansiālajām saistībām.**

  * Atlaides nesummējas savstarpēji ar pastāvīgajām atlaidēm, bet summējas ar citiem īpašiem piedāvājumiem. Studiju maksas atlaide tiek sadalīta vienādās daļās proporcionāli studiju semestriem.
  ** Atlaide summējas ar citām pastāvīgajām atlaidēm un akcijas piedāvājumiem. Konkrētā atlaide attiecas uz 1., 2., 3. un 4. semestra vērtējumiem. Par atlaides pieprasīšanu atbild pats students.

Iespēja iegūt augsti atalgotu darbu. Latvijas statistikas pārvaldes dati liecina (Abs_monit_2019 (izm.gov.lv), 24.lpp.) ka Biznesa vadības koledžas absolventi pēc koledžas beigšanas izceļas ar konkurētspēju darba tirgū un saņem lielākās algas, salīdzinot ar citu koledžu beidzējiem.

● Biznesa programma – biznesa vadības studijas topošajiem vai esošajiem uzņēmējiem. Jau studiju laikā students izveido un atver uzņēmumu vai attīsta savu esošo uzņēmumu.

Augsts darba devēju novērtējums. Biznesa Vadības koledža arī 2022. gadā ir iekļuvusi Latvijas darba devēju ieteiktāko koledžu TOP 10.

Izvēle studēt Biznesa Vadības koledžā, iespējams, ir labākais lēmums, ko būsi pieņēmis, lai sevi pilnveidotu, uzlabotu zināšanas un kļūtu par īstu profesionāli Tev interesējošā jomā.

Priekšrocības Biznesa vadības koledžā studējošiem

Biznesa Vadības Koledža papildus īsteno aktivitātes, kas saistītas ar studentu pašizpausmi, attīstību un dažādu prasmju attīstīšanu:

Biznesa vadības koledžas inkubators “BIZNESA SILTUMNĪCA” (FB -BVK Biznesa siltumnīca), kur katru gadu tiek uzņemti 15 BVK studenti no jebkuras studiju programmas, lai palīdzētu viņiem attīstīt savu pirmo biznesa ideju. Katru gadu inkubatora dalībnieki uzrāda Latvijas un starptautiska līmeņa sasniegumus, saņemot naudas balvas un atzinības.

● Uzņēmējdarbības projekts ” Biznesa plēsoņa”- finansiāls atbalsts 500 EUR vērtībā labākajiem Biznesa programmas studentiem, savas biznesa idejas attīstībai. Biznesa programmas unikalitāte ir tā, ka jau studiju laikā ir jāuzsāk un jāattīsta savs bizness.

● Ērta online mācību vide – mācību process norit ar studiju e-vide Moodle starpniecību – ērti, droši, pārredzami;

Online studiju materiāli katrā studiju priekšmetā. Studiju materiālā ir iekļauts viss nepieciešamais mācību vielas apguvei, lai sekmīgi nokārtotu pārbaudījumu.

Pasniedzēji – praktiķi. Visi programmu direktori ir savas nozares eksperti ar lielu praktisko pieredzi, kuru stiprā puse ir teorijas un prakses sasaiste.

Prestižas prakses vietas un darba iespējas labākajiem studentiem un absolventiem. Visās studiju programmās ir noslēgti līgumi ar pazīstamiem Latvijas uzņēmumiem, kuri nodrošina prakses iespējas. Labākajiem studentiem veiksmīgi īstenotas prakses rezultātā, šie uzņēmumi piedāvā darbu izvēlētajā specialitātē.

Integrāla pieeja personībai. Studijas ietver personības izaugsmes praksi, kuras laikā studenti izvirza mērķus septiņās svarīgākajās dzīves jomās, un mācās maksimāli iepazīt sevi un izmantot savas stiprās puses mērķu sasniegšanai.

Kas vēl jāzina par Biznesa vadības koledžu

EFQM sertifikāts. Attīstot kvalitātes vadību atbilstoši izcilības pieejai, Biznesa vadības koledžā īstenota pārvaldības un kvalitātes vadības sistēmas starptautiska atzīšana pēc Eiropas Kvalitātes vadības fonda (EFQM) Izcilības modeļa. Patlaban koledža ir viena no nedaudzām augstākās izglītības iestādēm Latvijā, kas ieguvusi EFQM Izcilības modeļa sertifikātu.

Akreditētas studiju programmas.

Uzņemšana 2 reizes gadā – pārdomāti, vienkārši un ātri. Apmeklē Online atvērto durvju dienas, un uzzini visu par mācību procesu;

Biznesa programmas studenti un absolventi jau studiju laikā uzsāk vai attīsta savu biznesu;

Tālmācības kursi - tā ir iespēja uzsākt mācības jebkurā laikā, izvēloties no vairāk nekā 60 BVK piedāvātajiem online kursiem, kuru saturs veidots atbilstoši visiem augstskolas studiju virzieniem.

Premium paka. Studenti, kuri vēlas saņemt drukātas grāmatas, papildus divus kursus semestrī, konsultācijas biznesa inkubatorā un citas priekšrocības, var izvēlēties uzlabotu Premium pakas piedāvājumu tikai par EUR 19 mēnesī. BVK Studiju pakas

Pieņem šo izaicinājumu – izvēlies savu personības un karjeras izaugsmi ar Biznesa vadības koledžas izglītība.

Nāc uz atvērto durvju dienu un sāc studēt BVK! Pieteikties!

Noskaties zemāk video par mums:

Biznesa vadības koledža

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas