Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā ērtāk nopirkt vai pārdot automašīnu internetā?

Photo by Lukas Žvikas from Pexels

Photo by Lukas Žvikas from Pexels

Meklē jaunu auto, bet nezini ar ko sākt? Jaunai mašīnai, kas tikko nākusi no salona, naudas nepietiek, taču labu, lietotu automašīnu paziņu lokā neizdodas atrast, bet no šaubīgiem sludinājumiem baidies to iegādāties? Varbūt esi pretējā pozīcijā un jau vairākus mēnešus centies pārdot savu spēkratu, lai to mainītu pret lielāku ģimenes auto? Ko nu?

Šķietami nesasniedzamais, beidzot kļuvis sasniedzams – auto tirdzniecības nozarei Latvijā tagad pieejams savs portāls – autoplacis.lv. Par projektu vairāk stāsta autoplacis.lv projekta vadītājs.

“Mūsu komanda, strādājot IT nozarē un sadarbojoties arī ar auto tirdzniecības pārstāvjiem, konstatēja ka Latvijā nav īpaši daudz iespēju tiem, kas grasās iegādāties vai pārdot automašīnu bez sarežģījumiem vai papildus tēriņiem. Apzinoties mūsdienu vides dinamiku bija skaidrs, ka jāizveido auto tirdzniecības nišas portāls. Līdz šim jebkuram Latvijas iedzīvotājam, lai izvietotu informāciju par auto pārdošanu dažādās vietnēs vai avīzēs, parasti bija jāmaksā, savukārt, cilvēkam, kas cenšas atrast savu sapņu auto, jāpēta sludinājumi vairākas reizes dienā – ja nu parādās kaut kas jauns un atbilstošs. Mēs vēlējāmies šo problēmu risināt, tāpēc izveidojām vienotu sistēmu,” tā autoplacis.lv.

Mājaslapa ir gluži kā auto katalogs, kas apvieno Latvijas autoplačus, auto dīlerus un citus tirgotājus, kā arī privātpersonas, kas pērk un pārdod auto. Lai veiksmīgi tajā orientētos autoplacis.lv komanda iesaka:

  • Ja vēlies pārdot auto kā privātpersona, vari to darīt bez maksas 2 reizes mēnesī! Tev nevajadzēs maksāt par sludinājuma atrašanos portālā, kā arī nevajadzēs nepārtraukti atjaunot sludinājumu – ievieto vienreiz un gaidi pircēja zvanu!
  • Pārdod mašīnu bez termiņa - pārdod mašīnu ne tikai bez maksas, bet arī ja to nenopārdod pēc 3 nedēļām, pārdod to kaut pēc 3 mēnešiem, kad pārdod mašīnu, tad arī izņem sludinājumu. Nav vajadzības atkārtoti ievietot sludinājumu, un nav vajadzīgs atkārtoti par to maksāt – novieto savu automašīnu autoplacis.lv un gaidi tavas automašīnas jaunā īpašnieka telefona zvanu.
  • Latvijas auto tirgotāju karte - ļauj auto pircējam vai auto pārdevējam esot mājās, sastrēgumā vai pusdienas laikā darbā apskatīt visu autoplaču piedāvātās automašīnas, atrast sev tuvāko auto tirgotāju un iegūt jebkuru citu sev nepieciešamo informāciju par tajā atrodamajiem auto tirgotājiem.
  • Pārdodot automašīnu, ievadi visu vajadzīgo informāciju portālā precīzi. Liec reālus attēlus, norādi patieso nobraukumu, mini mašīnas īpatnības, ja tādas ir, lai nodrošinātu kvalitatīvu profilu. Norādi galējo mašīnas cenu, bez papildus nosacījumiem – ja esi norādījis, ka mašīna maksā 8000 eiro, tad tā arī jābūt, situācija, kad pirkšanas brīdī vai mašīnas nodošanas brīdī kāds paziņos, ka, piemēram, par mašīnas piegādi, jāmaksā vēl 100 eiro, nav pieļaujama, un pircējs ir tiesīgs to nemaksāt!
  • Meklējot sev jaunu auto, pievērs uzmanību auto meklēšanas filtra iespējām, atrodi visu nepieciešamo kontaktinformāciju par auto pārdevēju zem katra auto; atrodi tuvāko vietu, kur klātienē iepazīties ar auto klāstu, izmantojot Latvijas auto tirgotāju karti.

Portāls gatavo arī pārsteigumu, kas būs pieejams jau pavisam drīz -

  • Ja nevari atrast automobili, kuru vēlies, izveido vēlmju sarakstu un gaidi, kad portālā parādīsies īstā! Teiksim, atzīmē, ka meklē zaļu audi, kas nav vecāks par 2008. gadu, bet nobraukums ir lielāks par 10000 km, piemini, ka vēlies lietotu mašīnu un saglabā vēlmes profilā. Kad portālā parādīsies auto, kas atbilst vai ir ļoti tuvs Tavam aprakstam, tiksi informēts par to nekavējoties.

Autoplacis.lv komanda aicina iepazīties ar visiem noteikumiem pirms reģistrācijas, lai ikviens bez aizķeršanās varētu tikt pie sava sapņu auto - lietota, jauna vai tieši no ārzemēm.

Lai iepazītos ar portālu atliek vien doties uz www.autoplacis.lv vai uzzināt jaunāko Autoplacis.lv Facebook lapā - www.facebook.com/autoplacis

Photo by Lukas Žvikas from Pexels

Photo by Lukas Žvikas from Pexels

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas