Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā homeopātija var stiprināt mūsu imunitāti?

Homeopātija, attēls no Pixabay.com

Homeopātija, attēls no Pixabay.com

Stress, vīrusi, laikapstākļi – šis un daudz kas cits var ietekmēt mūsu imūnsistēmu. Lai spētu pretoties ārējās vides faktoriem un lai varētu saglabāt veselību, ir svarīgi imunitāti stiprināt. Pareizs uzturs, regulāras fiziskās aktivitātes, labs miegs, higiēnas ievērošana, stresa samazināšana, arī homeopātija var stiprināt organisma aizsardzības spējas pret slimībām un infekcijām. Kā? Raudzīsim noskaidrot!

Kas īsti ir imunitāte un kāpēc tā jāstiprina?

Imunitāte ir organisma spēja aizsargāties pret svešķermeņiem, piemēram, vīrusiem, baktērijām, sēnītēm un parazītiem. Tā var būt dabiska, t. i., aktīva kopš dzimšanas, vai iegūta. Iegūtā imunitāte attiecas uz organisma spēju mācīties, pielāgoties un atcerēties apdraudējumu. Tāpēc, ja mēs atkal saslimstam ar noteiktām slimībām, mūsu organisms var izdalīt atbilstošas antivielas, lai ar tām cīnītos. Ja organisms nekad iepriekš nav saskāries ar kādu slimību, šīs imūnās atmiņas nav, un organismam ir grūtāk organizēties, lai ātri un efektīvi reaģētu. Tāpēc ir svarīgi stiprināt dabisko imunitāti. Šī dabiskā imunitāte spēj neitralizēt lielāko daļu infekcijas izraisītāju, un to var vājināt vai stiprināt atkarībā no katra indivīda ieradumiem un prakses. Tādas lietas kā veselīgs uzturs un regulāras fiziskās aktivitātes var dabisko imunitāti stiprināt, bet ir arī citi papildus veidi, piemēram, homeopātija.

Imunitāte un homeopātija

Homeopātija ir droša alternatīvās medicīnas ārstniecības metode. Daudzi homeopātiski praktizējoši ārsti un farmaceiti iesaka to imūnsistēmas atbalstam, jo:

  • Tā ārstē indivīdu kā veselumu, vienlaikus nodrošinot individuālu ārstēšanu;
  • Homeopātija stiprina organisma imūnsistēmu, lai cīnītos ar slimību vai infekciju, nevis tikai “neitralizē” infekciju.
  • Homeopātija ir piemērota jebkuram vecumam, jo homeopātisko zāļu sastāvā ir dabīgas vielas.

Svarīgi ir arī atzīmēt, ka homeopātija spēj līdzēt arī dažādu autoimūno saslimšanu gadījumos, kad organisma imūnsistēma ir pārāk aktīva un uzbrūk paša cilvēka šūnām, nevis tikai baktērijām, vīrusiem vai svešām vielām, bet noteikti nepieciešama konsultācija ar ārstu-homeopātu.

Kādi homeopātiskie līdzekļi stiprina imunitāti?

Imunitātes stiprināšanai vari izvēlēties dažādus uztura bagātinātājus, bet ņem vērā, ka tie neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. Uztura bagātinātāji ir lietojami papildus ikdienā lietotajiem pārtikas produktiem un tajos ir iekļauti vitamīni un minerālvielas, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību, piemēram, C vitamīns, cinks un D3 vitamīns. Lietojot uztura bagātinātājus, papildus var uzņemt arī tās vielas, kas organismā trūkst, piemēram, dzelzs, E vitamīns, A vitamīns, magnijs un citas. Iekšķīgai lietošanai ir pieejamas kapsulas, tabletes un eliksīri. Tāpat imunitātes stiprināšanai vari izvēlēties speciāli tam radītas tējas. Tās satur augus, kas atbalsta imūno pretestību, un citus, piemēram, augus organisma attīrīšanai, gremošanas veselībai, asins, elpošanas un mentālai veselībai, utt.

Ja mēdz bieži slimot, iesakām izmēģināt eļļas, kas paredzētas ārīgai lietošanai, piemēram, pilnai ķermeņa masāžai un ierīvēšanai. Tās stimulē imunitāti, lai organisms spētu cīnīties ar saaukstēšanos jebkurā gadalaikā.

Lai atrastu sev piemērotāko homeopātisko līdzekli imunitātes stiprināšanai, vispirms būtu nepieciešams konsultēties ar ārstu-homeopātu, kurš palīdzēs izvēlēties veselīgas un dabīgas zāles. Rūpējies par savu ķermeni, nenodarot tam pāri, un harmoniski atjauno tā dabiskās aizsargspējas un funkcijas!

Lasi arī šos rakstus:

Homeopātija, attēls no Pixabay.com

Homeopātija, attēls no Pixabay.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas