Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā iegādāties ekonomisku ledusskapi

pexels.com

pexels.com

Ledusskapis pilnīgi noteikti ir pirkums, kuru veic reti un uz ilgu laiku. Taču arī retus pirkumus mēs vēlamies iegādāties par maksimāli zemu cenu. Kādi ir varianti, ja mājsaimniecībā steidzami nepieciešams ledusskapis, taču līdzekļi šī pirkuma iegādei ir ierobežoti? Kā nepārmaksāt par ledusskapi, uz kuru var paļauties arī ilgtermiņā? Vai ekonomiskā pirkumā galvenais faktors ir ledusskapja cena?

Lūk, ko iesaka sadzīves tehnikas veikala “Verners DE” pārstāvji.


Pirkt nevis lētu, bet kvalitatīvu un energoefektīvu ledusskapi

Ekonomisks ne vienmēr nozīmē lēts. Ietaupot uz kvalitāti, varam piedzīvot situācijas, kurās “skopais maksā divreiz”. Tādēļ, pērkot ledusskapi, uzmanība jāpievērš ne vien cenai, bet arī tā klasei jeb marķējumam, jo no tiem būs atkarīgi mūsu elektrības rēķini nākotnē. A+++ klases ledusskapji būs īpaši ekonomiski – tie gadā patērē ap 150 kWh. A++ klases ledusskapji gadā patērē 190 kWh vai nedaudz vairāk. A+ ledusskapji patērē līdz 300 kWh gadā. Visneekonomiskākie ir A un B klases ledusskapji, taču Eiropas Savienībā tādus vairs netirgo, taču tam var gadīties pievērst uzmanību.


Izvēlēties tieši savām vajadzībām nepieciešamo ledusskapi

Vai ledusskapis nepieciešams lielai ģimenei, kur aug mazi bērni? Vai ziemai veidojat krājumus saldētavā? Vai ledusskapis nepieciešams vien dzērienu atdzesēšanai? Kādas produktu grupas saimniecībā tiek patērētas visvairāk un kāds ir pareizais ledusskapja izkārtojums, lai šos produktus uzglabātu svaigus? Kāds ir virtuves izmērs un iekārtojums? Tie visi ir apsvērumi, kas jāņem vērā, lai izvēlētos vispiemērotāko, nevis pašu lētāko ledusskapi un pēc tam pirkums nebūtu jānožēlo.


Pirkt sadzīves tehniku interneta veikalā

Dažiem cilvēkiem labāk patīk apskatīt un aptaustīt preces dzīvē, taču sadzīves tehnikas interneta veikalos nereti piedāvājums būs lētāks nekā parastajos veikalos. Tiem, kuri vēlas būt pārliecināti, ka izdarījuši visizdevīgāko izvēli, ieteicams nolūkot vēlamo ledusskapja modeli klātienē un pirms tā iegādes veikt tā cenu izpēti internetā. Iespējams, tur atrodamas maciņam patīkamākas alternatīvas.


Izvēlēties mazlietotu sadzīves tehniku vai tehniku ar vizuāliem defektiem

Ja budžets ledusskapja iegādei ir pavisam ierobežots, tad vispiemērotākā izvēle būs nocenotas tehnikas veikali. Preces nebūt nenoceno kā mazlietotas, jo kāds tās tiešām būtu lietojis – tā vienkārši ir atgrieztā prece, kas iepriekšējam pircējam nav derējusi kādu individuālu iemeslu dēļ. Arī vizuālie defekti parasti ir tādi, ko var aši vien nomaskēt, veiksmīgi atrodot pareizo novietojumu ledusskapim savā virtuvē vai, galu galā, pieliekot pie ledusskapja durvīm magnētiņu vai iepirkumu sarakstu. Toties ietaupījums cenas ziņā būs patiešām ievērojams no pavisam jaunas preces iegādes.

Verners DE” veikalos pieejamas sadzīves preces katram maciņam un vajadzībām 3 preču kategorijās: 1) jaunas elektropreces, 2) jaunas elektropreces ar vizuāliem defektiem, 3) mazlietotas elektropreces. Tajā skaitā atrodama arī plaša ledusskapju izvēle, tādēļ varēsiet izvēlēties sev piemērotāko un ekonomiskāko variantu.

pexels.com

pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas