Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā izvēlēties mīkstās mēbeles savai mājai?

Stilīgs dīvāns viesistabā, 220.lv

Stilīgs dīvāns viesistabā, 220.lv

Tuvojoties pavasarim daudzi cilvēki vēlas ieviest jaunumus un svaigas vēsmas ne tikai savā garderobē, bet arī savas mājas interjerā, papildinot to ar jaunām mēbelēm. Ne vienmēr ir jātaisa remonts, lai atsvaidzinātu savu mājvietu. Reizēm patiešām vienkārši varat iegādāties jaunu dīvānu vai piešķirt otro elpu jau esošajam dīvānam.

Telpas izmērs

Iegādājoties dīvānu vai tahtu, ir jāņem vērā telpas izmērs, kur dīvāns vai tahta tiks novietota. Lai neizveidotos tāda situācija, ka jaunā mēbele burtiski aizņem visu telpu, neatstājot vietu nekam citam. Zinot konkrētās telpas izmēru, varat pielāgot tādu dīvānu, lai paliktu vieta vēl citām Jūs nepieciešamām mēbelēm.

Piemēram, stūra dīvāns būs laba izvēle, ja pie Jums bieži ciemojas draugi un paziņas, tad visiem allaž būs vieta, kur apsēsties. Stūra dīvāns vai izvelkamais dīvāns bieži vien ir pieejami ar papildus veļas kastēm, kur ērti var novietot to gultas veļu, kas netiek izmantota.

Funcionalitāte

Dīvāna aizmugure ir viens no rādītājiem, ko ņemt vērā, ja šobrīd esat dīvāna iegādes meklējumos. Dīvāna aizmugure iespējams būs cieta vai izvietota ar dažāda izmēra un mīkstuma spilveniem. Ja iegādāsieties dīvānu ar spilveniem jeb sadalīto aizmuguri, tad noteikti regulāri šo spilvenu pārvalki ir jāmazgā, lai tie saglabātu estētisku izskatu. Lielākoties tie ir mazgājami veļas mašīna norādītajos grādos. Ja ir nepieciešams tīrīt visu dīvānu, tad gan ir ieteicams piesaistīt profesionālus tīrītājus, kas to var veikt ātri un kvalitatīvi.

Materiāls

Mīkstās mēbeles var būt izgatavotas no visdažādākajiem materiāliem. Ne mazāk svarīga ir iekšējā pildviela, piemēram, putas, gumija, latekss u.c. Patiesībā mēbeļu iekšējais pildījums vistiešākajā mērā ir saistīts ar komfortu jeb to, kā Jūs jutīsieties, ja sēdēsiet vai gulēsiet dīvānā. Mīkstās mēbeles mēdz ātri nolietoties, tāpēc ieteicams tomēr ir izvēlēties vidēji cietas mīkstās mēbeles, lai tās kalpotu maksimāli ilgu laiku.

Gobelēns un āda ir izplatītākie mīksto mēbeļu materiāli. Gobelēns ir ar ļoti augstu izturības pakāpi, ko var tīrīt gan sausā, gan mitrā veidā. Iegādājoties gobelēna mīkstās mēbeles, varat būr droši par šo mēbeļu ilgmūžību, ko patiesībā vēlas ikviens pircējs.

Varbūt tomēr priekšroku dosies dabīgās vai mākslīgās ādas mēbelēm, kuras ir gluži vai klasiska vērtība. Dabīgās ādas mēbeles izskatīsies greznas, bet jārēķinās, ka tās maksās krietni vien vairāk, nekā auduma mīkstās mēbeles. Pirms ādas mēbeļu iegādes noteikti apziniet, kādos veidos un ar kādiem līdzekļiem šīs mēbeles ir visērtāk kopti un tīrīt, lai tās ilgāku laiku saglabātos tīras un skaistas.

Eko jeb mākslīgās ādas mēbeles vizuāli ir ļoti līdzīgas dabīgās ādas mēbelēm, bet tās ir dabai krietni vien draudzīgākas. Mīkstās mēbeles varat mainīt ik pa 5 - 6 gadiem, ja vēlaties ne tikai atjaunot un uzlabot interjeru, bet arī “ienest” telpa svaigas vēsmas.

Mīksto mēbeļu krāsu varat saskaņot ar jau esošajām mēbelēm un telpas interjeru, lai radītu pārdomātu un pievilcīgu telpas koptēlu. Iekārtojiet telpas, kurās dzīvojat tā, lai Jums tās patīk un ir prieks tajās uzturēties, atpūsties un strādāt.

Interneta veikalā 220.lv varat iegādāties dažāda veida mīkstās mēbeles. Šajā mēbeļu veikalā varat izvēlēties, piemēram, dīvānus, tahtas un citas mīkstās mēbeles, pēc jaunākajām mēbeļu modes tendencēm. Ja vēlaties, lai mēbeles tiktu nogādātas līdz pat Jūsu mājas durvīm, tad varat, iegādājoties mēbeles, norādīt, ka to saņemšana ir ar kurjera starpniecību.

Stilīgs dīvāns viesistabā, 220.lv

Stilīgs dīvāns viesistabā, 220.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas