Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā Kambalu mājās nonāca "aizliegtais" ukraiņu speķis?

Pie realitātes raidījuma “Slavenības. Bez filtra” varoņu Kambalu ģimenes ciemos atbraukusi viņu vidējās meitas Loretas draudzene Alīna no Ukrainas. Interesanti, ka meitenes iepazinušās Korejā, kur abas jaunās dāmas mēģināja iekarot modeļu biznesa virsotnes.

Izdzirdis par Alīnas apciemojumu, Kaspars nespēj noturēties un nepalūgt, lai viešņa paņem līdzi arī tradicionālo ukraiņu gardumu – sālīto speķi, kurš, kā izrādās, viņam ļoti iet pie sirds. Vēlme arī tiek izpildīta, speķis laimīgi nonācis Kambalu dzīvoklī, bet vēl jo īpašāku to padara fakts, ko gaļas izstrādājumus pāri robežai vest nemaz nevarot. Tātad speķis Latvijā nonācis kontrabandas ceļā, un tas kopā ar stāstu par Alīnas mājās mītošo ruksi meiteņu kompānijā izsauc neviltotu jautrību.

Kā Loreta ar ģimeni nonākusi līdz idejai par Alīnas ciemošanos, kādiem pārdzīvojumiem meitenei bija jāiet cauri, un cik dažādi ziņas par Ukrainas karu uztvērušas Kambalu sievietes – par to visu vairāk uzzināsit šajā video!

Skatieties arī:

Kambalu mājās ciemojas mietas draudzene no Ukrainas

Kambalu pāris devies baudīt saulaino Brazīliju

Neskaidrība par modeles darbu Milānā dzen stresā Kamablu vecāko meituŠī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas