Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā Magone krūšturī putnēnus perēja

“Magone jau nebūtu Magone, ja viņai katru mīļu dienu neatgadītos kādi misēkļi un problēmas” – šķiet, ka “Avotiņu” māju saimniece ar savu neapskaužamo likteni jau samierinājusies, un spēj pat par to pasmieties. Kā atklāj pašmāju realitātes šovs “Slavenības. Bez filtra”, šoreiz ķibele notikusi ar elektrību – remontdarbu dēļ tā bez iepriekšēja brīdinājuma atslēgta. Par sevi jau vēl nebūtu nekas, apsviedīgā saimniece ir ar ne tādām vien situācijām tikusi galā, bet šoreiz šausmu stāsts ir par inkubatora olām! Izrādās, ka saimniecībā ir mājputnu perēšanas laiks, un ar dažādu mājputnu olām, gan savu, gan citu saimniecību, piepildīti visi ar elektrību darbināmie inkubatori. Cālēni, pīlēni, zoslēni – visu jauno putnēnu liktenis ir apdraudēts!

Pēc īsa izmisuma mirkļa Magonei ataust doma, ka reiz dzirdējusi par kādu absolūti netradicionālu risinājumu līdzīgām situācijām – izperēt tās olas pie savām krūtīm! Bezizejas situācijā jāķeras pie jebkura salmiņa, un pat šī tik šķietami neticamā ideja tiek pārbaudīta dabā – turpmākās dienas saimniece cēli slīd apkārt, apjozusies ar olām pieblīvētu “pupu taļļu”. Nekādu darbus ar šādu vārīgu kravu gan padarīt nevar, uz pusdienām bērniem jāpagaida, bet ko tur daudz – dzīvību glābšana ir svarīgāka par visu! Pagalam situāciju nesaprot vienīgi mazākais bērniņš – kā tad tā, viņa vieta ir aizņemta!

Kādus “asprāšu” komentārus izpelnījies situācijas atspoguļojums Magones Instagram kontā, skatieties šajā video, bet, lai uzzinātu, vai cāļu glābšanas akcijai bija panākumi, sekojiet notikumiem “Slavenības. Bez filtra” nākamajās epizodēs!

Magone iesaka, kā pagatavot priežu pumpuru eliksīru

Magonei sētā applūdis pagrabs un ieviesušās dīvainas sēnes

Ko iesākt, ja mājā atslēgts ūdens - Magones padomi ekstrēmām situācijām


Magone Šutoviene, ekrānšāviņš "Slavenības. Bez filtra"

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas