Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā permanentais grims palīdz sievietes identitātes veidošanā?

Permanentais grims, attēls no Pixabay.com

Permanentais grims, attēls no Pixabay.com

Kas ir sievietes identitāte un kā tā veidojas? Uz šo jautājumu noteikti katram būs sava atbilde. Kāds uzskatīs, ka sievietes identitāte izveidojas dabiski, piedzimstot par sievieti, kāds cits atkal, ka tā veidojas visas dzīves garumā, liekot vienu puzles gabaliņu pie otra. Un vēl kādam - viss kopā. Būt par sievieti ir izaicinoši, taču ļoti skaisti, kā iekšēji, tā ārēji.

Vizuālais izskats ir no svara!

Sejas estētiskās kopšanas speciāliste Una Indersone, kurai ir vairāk nekā astoņu gadu pieredze estētiskajā kosmetoloģijā un mikropigmentācijā, ir pārliecināta, ka sievietes vizuālais izskats ir neatņemama sievietes identitāti veidojoša sastāvdaļa. Sievietei ir svarīgi rūpēties ne tikai par savu iekšējo pasauli, bet arī par ārējo, tādējādi paceļot savu pašvērtējumu, kas nav mazsvarīgi. Speciāliste savā pieredzē novērojusi, cik ļoti permanentais make-up pilnveido sievietes identitāti, liekot viņā uzplaukt jaunām sajūtām par sevi kā sievieti.

Permanentais make-up – daļa no sievietes identitātes

Una skaidro, ka mikropigmentācijas procedūra jeb permanentais make-up atvieglo sievietes ikdienu un padara to tikai skaistāku. Izvēloties par labu tam, sievietes vizuālais tēls kļūst izteiksmīgāks, mirdzošāks, tiek ietaupīts dārgais laiks un finanses, jo grima noturības dēļ uz ilgāku laiku var aizmirst par simtiem lūpu krāsu, uzacu un acu zīmuļiem. Šie faktori spēlē lielu lomu, domājot arī par sievietes identitātes veidošanos. Katrai daiļā dzimuma pārstāvei jau tā pietiek rūpju, par ko domāt. Un ikviena ir pelnījusi skatīties spogulī sev pretī ar mirdzošāku skatienu. Redzēt savā ārējā tēlā laimi un veselīgu pašapziņu ir iespējams ar 100% dabisku permanento grimu.

Mikropigmentācijas pakalpojumi

Meistare specializējās un piedāvā sievietēm pilnveidot savu vizuālo tēlu ar sejas mikropigmentācijas pakalpojumiem trīs tehnikās:

  • Ombrèbrows (dabīgs, bet izteiksmīgs efekts uzacīm)
  • Shaded lips (naturāli ieēnots tonis lūpām)
  • Smokey eyeliner (maigi ieēnots acs plakstiņš)

Sievietes identitātes veidošanās ir nebeidzams ceļš, pa kuru ejot, jāļaujas arī skaistai un sievišķīgai ikdienai - speciāliste Una par to parūpēsies!

Permanentais grims, attēls no Pixabay.com

Permanentais grims, attēls no Pixabay.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas